Seksipil - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 56

Tema: Seksipil

  1. #16

    Odgovor: Seksipil

    U poslednje vreme sam prilicno seksepilan.
    Tako bar kazu, a ja ne primecujem nikakvu promenu na sebi...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Seksipil

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    U poslednje vreme sam prilicno seksepilan.
    Tako bar kazu, a ja ne primecujem nikakvu promenu na sebi...

    Verovatno zato što se takve promene ne mogu videti na tebi
    Ili te koje su ti to rekle nemaju pojma šta je to...isto kao i ti


  3. #18

    Odgovor: Seksipil

    Nikada nisam baš tačno kužio šta je to seksipil. Sebe, zaista, ne smatram seksipilnom osobom, niti sam to ikada i bio. Međutim, hvala bogu, tu i tamo su se u mom životu pojavljivale ženske osobe koje nisu delile moje mošljenje. Iskreno, mislim da se tu radilo o slučajevima koji je naš narod lepo opisao u izreci - Našla vreća zakrpu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #19

    Odgovor: Seksipil

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Verovatno zato što se takve promene ne mogu videti na tebi
    Ili te koje su ti to rekle nemaju pojma šta je to...isto kao i ti

    A otkud si ti sigurna da znas, sta je to?
    Ovo sto si napisala, puna je pretpostavki i pitanja... Od toga se ne moze krenuti...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #20

    Odgovor: Seksipil

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    mislim da se tu radilo o slučajevima koji je naš narod lepo opisao u izreci - Našla vreća zakrpu...
    Po ovome bi se moglo reći da su svi seksipilni a da je samo stvar prepoznavanja.
    Mislim da to nije tačno

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    A otkud si ti sigurna da znas, sta je to?
    Ovo sto si napisala, puna je pretpostavki i pitanja... Od toga se ne moze krenuti...
    E sad možemo lepo da razgovaramo
    Zadaj pitanje pa da odgovaramo.

  6. #21

    Odgovor: Seksipil

    Mislim da ga svako od nas poseduje ,samo je pitanje koliko ga pusta na videlo.

    Neko se jednostavno rodi sa time,dok drugi moraju da uce(a sve se da nauciti ako imate talenta).

    Kako prepoznati seksipilnu osobu?
    -Po ocima-one bezobrazne iskre iz ociju su krive za sve
    -po hodu- govor tela ne treba zanemariti

    Provokativna garderoba moze da utice na seksipil,ali nije samo fazon obuci je-treba je znati i nositi.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  7. #22

    Odgovor: Seksipil

    Nisu svi ljudi seksipilni, pojedini poseduju to svojstvo, koje zrači iz njih samih, nije reč o odeći, već o nečem unutarnjem- videti, osetiti sebe takvim...
    Prisetite se : kada obučete, nešto što vam se posebno sviđa, kako se osećate?!
    Čista psihologija
    Jo nisam susreo čovjeka od kojega se ne bi moglo neto naučiti
    ( Alfred de Vigny)


  8. #23

    Odgovor: Seksipil

    Slazem se da nisu svi sexipilni. Ima osoba koje deluju kao da su "bespolne", ne ostavljaju utisak ni na jedan pol, a kamoli da deluju sexipilno.
    Ima onih koji poseduju manji ili veci, ali i to je do ukusa i onog sta suprotna strana vidi i oseca. Garderoba nema veze s tim. Neko moze da misli kako izgleda sexi u odredjenoj odeci, a da drugome to deluje sasvim obicno, mozda odbojno, mozda neukusno. Sexipil je nesto sto se vise naslucuje, nego sto se zaista moze videti ocima.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  9. #24

    Odgovor: Seksipil

    Citat tutifruti kaže: Pogledaj poruku
    Sexipil je nesto sto se vise naslucuje, nego sto se zaista moze videti ocima.
    ....osim na nudističkoj plaži...

  10. #25

    Odgovor: Seksipil

    Mislim da ga svako poseduje od naspo meni garderoba ne igra nikakvu ulogu,neko moze biti zakopcan do grla, a da poseduje vecu seksipilnost od nekoga ko je oskudno odevenneko jednostavno zraci

  11. #26

    Odgovor: Seksipil

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Kako izgleda seksipilna osoba i šta je to što je čini takvom? Da li je seksipil urodjen ili se uči? Može li se postići provokativnom garderobom?

    Da li vas drugi vide kao seksipilnu osobu?
    Izgleda tako da se vidi da vodi računa o sebi, svesna je svog seksipila i zna da ga istakne, ali zna da se pravi kao da nije, kao da je sve nesvesno i potpuno spontano..u tome je čar..
    Ne znam da li je seksipil urođen, pogotovo što mi mnoge osobe koje znam deluju tako bezlično i bespolno ili možda samo meni tako deluju, a drugima su privlačni..
    Garderoba nije bitna, bitan je stav, držanje tela, glas, osmeh, ponekad i malo glume..

    Da li me drugi vide kao seksipilnu osobu?
    O da, umem ja sa tim..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  12. #27

    Odgovor: Seksipil

    E sad, nije da garderoba nema nikakvog uticaja (da parafraziram Marka Tvena (čini mi se da je on otprilike ovo rekao): "Nije istina da odelo ne čini čoveka. Goli ljudi imaju mali ili skoro nikakav uticaj u društvu."), barem u mom slučaju. Kad vidim one Karmens cipelice ukomponovane sa suknjom do malo ispod kolena, pa još sa nekom bluzicom gore, onako blago otvorenog tipa....

  13. #28

    Odgovor: Seksipil

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    E sad, nije da garderoba nema nikakvog uticaja
    Stil je taj koji ima uticaj, a ne garderoba..obično kad se kaže garderoba, misli se na skupu garderobu, markiranu ili kakvu već..ali ako osoba nema stila, džaba joj miliJoni..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  14. #29

    Odgovor: Seksipil

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Stil je taj koji ima uticaj, a ne garderoba..obično kad se kaže garderoba, misli se na skupu garderobu, markiranu ili kakvu već..ali ako osoba nema stila, džaba joj miliJoni..
    Da ti kažem nešto, teško možeš da pogrešiš ako kupuješ skupu garderobu, osim ako si turbE folkerka željna upadanja u oko po svaku cenu. Ali gledajući uopšte, mnogo će bolje izgledati ista osoba u skupoj garderobi nego u onoj kupljenoj kod kineza, recimo. Za razvijanje stila je ipak potrebno imati dovoljno kinte.

  15. #30

    Odgovor: Seksipil

    Ja taj epitet nosim kod devojaka "viseg kalibra" pretpostavljam i kod ovih srednje klase koje misle da sam i samo pusta zelja,da nepricam o ovim trecima mislim
    Nije bas uvek to prijatno kad vas tako gledaju ima to svoju tezinu kako ranije tako i sad,a mozda i kasnije.

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •