Seksipil - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 56

Tema: Seksipil

  1. #31

    Odgovor: Seksipil

    E sad, ne bih se složio da to "svak ima u sebi" . Mislim...da sa tim "moraš da se rodiš" ! Takođe sam mišljenja da firmirana garderoba veze sa tim nema!
    Osoba koja je seksipilna je jednostavno osoba koja "zrači", koja svakim svojim gestom je (i nesvesno) neko ko je u skladu sa sobom, situacijom i koja "kuda prođe..tu trava ne raste" .
    Ima mnogo osoba koje su dale silne novce na garderobu, korektivnu hirurgiju, prošle kurseve manekenstva...i sl. a koje deluju prazno i "šuplje" dok, nasuprot tome neke osobe svojom pojavom uvek "ostave pečat". Nazre se "nešro iskonsko", animalno, prirodno i izazovno u svemu šta rade (kako pogledaju "ispod oka", kako pale cigaretu, drže čašu, govore....) .
    Pristalica sam toga da ta oblast pripada onom "ili jesi ili nisi" ! Kao što se neko "rodi kao vođa", tako se i te osobe rode kao upadljive i animalno magnetične. Jer...kako objasniti situacije da pored cele plejade nalickanih lutkica svi se okrenete i "primetite" curu u prosečnoj garderobi..koja zrači kao da je carica ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #32

    Odgovor: Seksipil

    1.Garderoba nema veze
    2.Nema veze sa time da se rodis kao vodja
    A slozio bi se da svojim gestom i privlacnoscu privuces paznju.Naravno i epitet dobrog coveka i briznog je presudna stvar da bi neko postao nesto kao sto se kaze Seksipil.
    Nemojte zaboraviti da Seksipil je izasao iz Dzentlmenstva i svi koji imaju predispozicije da budu Seksipili,moraju da usavrse Dzentlmenstvo sto svako od nas ima samo zavisi da li ce ga upotrebiti i kada

  3. #33

    Odgovor: Seksipil

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Nemojte zaboraviti da Seksipil je izasao iz Dzentlmenstva i svi koji imaju predispozicije da budu Seksipili,moraju da usavrse Dzentlmenstvo sto svako od nas ima samo zavisi da li ce ga upotrebiti i kada
    Ovo nema veze s'mozgom
    Ako pričamo o muškom seksipilu to nema veze sa manirima može tip da bude fin ali ni to stoji svakom.

  4. #34

    Odgovor: Seksipil

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ovo nema veze s'mozgom
    Ako pričamo o muškom seksipilu to nema veze sa manirima može tip da bude fin ali ni to stoji svakom.
    Ima veze sa manirima nemoj ti meni da pricas.Ako nisi naisla na dzentlmena neznas.Ako jesi sigurno je ostavio i utisak Seksipila na tebe i ne samo na tebe nego i na druge.Mozda gresim ima svakakvih ljudi i misljenja ali se ogradjujem od te tvrdnje

  5. #35

    Odgovor: Seksipil

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ima veze sa manirima nemoj ti meni da pricas.Ako nisi naisla na dzentlmena neznas.Ako jesi sigurno je ostavio i utisak Seksipila na tebe i ne samo na tebe nego i na druge.Mozda gresim ima svakakvih ljudi i misljenja ali se ogradjujem od te tvrdnje
    Ima veze koliko i garderoba
    Ako ćemo tako onda su seksipilni ljudi oni koji nose skupu garderobu i imaju lepe manire...a to nije tačno
    Seksipil je jedna vrsta energije i ima veze sa samopouzdanjem a samim tim i sa svešću.

  6. #36

    Odgovor: Seksipil

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Seksipil je jedna vrsta energije i ima veze sa samopouzdanjem a samim tim i sa svešću.
    ...i ne može da se kupi novcima..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #37

    Odgovor: Seksipil

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Kako izgleda seksipilna osoba i šta je to što je čini takvom? Da li je seksipil urodjen ili se uči? Može li se postići provokativnom garderobom?

    Da li vas drugi vide kao seksipilnu osobu?
    Drzanje tela, govor, maniri, pogled, gestikulacije...sve to ima veze dali neka osoba zraci seksapilom.... S tim se jednostavno rodis...

    Ne znaci uvek da lepa osoba moze biti seksapilna. Takodje nema veze ni sa provokativnom garderobom. Moze se zena obuci najprovokativnije, ali ako ne zna to nositi - dzaba. Nasuprot tome zena obucena i u muskom odelu, koja zraci seksapilom moze biti i te kako privlacna....


  8. #38

    Odgovor: Seksipil

    Postoje zene koje su lepe, ili muskarci koji su zgodni, a ipak im nesto fali... a to sto fali je seksepilnost! Pokreti ruku,drzanje tela, nacin govora, izraz na licu, sjaj u ocima, pa cak i boja glasa. To su neke "urodjene" finese koje nisu svima podarene.
    neunistiva zlojebaba!

  9. #39

    Odgovor: Seksipil

    Kao sto rece Bombica,s tim se jednostavno rodis

    Dzaba skupa garderoba i ne znam kakvi maniri,ako je nemas u sebi. Seksipilnost se ne stice i ne uci.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #40

    Odgovor: Seksipil

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Seksipilnost se ne stice i ne uci.
    Mislim da ovde jako grešiš Itekako se uči i vedŽba

  11. #41

    Odgovor: Seksipil

    Da u pravu si,ali moze da vezba onaj ko ga vec ima u sebi a nije dozvolio da dodje do izrazaja (ili nije znao kako,pa uci).
    Mozda ja i gresim.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  12. #42

    Odgovor: Seksipil

    Mislim ili imas ili nemas seksipil tako nesto se ne uciMislim da se rodis sa tim.
    Sve ostalo je losa imitacija.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #43

    Odgovor: Seksipil

    E, počinjete da me nervirate. Naročito sa ovim "zračećim" teorijama.

    Dakle ovako: tvrdim da seksepil ima veze (između ostalog) i sa garderobom.

  14. #44

    Odgovor: Seksipil

    Ima veze i sa garderobom.
    Na onoj koja ima seksipila, garderoba će ga samo još istaknuti.
    Međutim, ona koja ga nema, može da obuče bilo šta, ako ne ume da to iznese, može biti smešna, ali seksipilna ne.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #45

    Odgovor: Seksipil

    Moje skromno misljenje je da najvise veze ima sa samopouzdanjem / evo ovih dana sam cesto garav od brusilice sa belom *flekom na mestu naocara (zastitnih), ili npr. kako tek izgledam posle betonaze ali pogled ne skrecem ni pred kojom i uvek spreman da pokazem ocnjak... no,
    A oni obuceni a smotani mogu da budu samo : jao sto si sladak / fuj

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •