Šta je perverzno? - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 104
  1. #31

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Dobro zamisli da kažeš ili kad neko drugi kaže...

    Voliš perverzne ribe?
    Znaš kako se kaže: volim da sam sa nekim ko je meni samo 'qrva' u krevetu,a svetica i dama na ulici...

    Ispadoh i perverzan,a sve moje takođe... pa da su bile dovoljno perverzne ne bih sad kuckao par meseci i zbegavao polne odnose...

  2. #32

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Znaš kako se kaže: volim da sam sa nekim ko je meni samo 'qrva' u krevetu,a svetica i dama na ulici...

    Ispadoh i perverzan,a sve moje takođe... pa da su bile dovoljno perverzne ne bih sad kuckao par meseci i zbegavao polne odnose...
    ja rekla da si pervezan?

    Odgovori mi na pitanje

    Znači nisu bile dovoljno perverzne?


  3. #33

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    ja rekla da si pervezan?

    Odgovori mi na pitanje

    Znači nisu bile dovoljno perverzne?


    Bile su one koje su trajale... ove kratkoročne očito nisu dovoljno...

    Ne volim stidljive definitivno,to ne mogu da lečim,a opet ni nimfomanke kojima je sa svakim ko ga ima bilo dobro tj. ni sa jednim dovoljno dobro,samo što one ne znaju da definišu same sebe,pa ni svoje prohteve niti dijagnozu....

    Lako se nauči perverziji... to čuči u svakoj samo treba pomoći da iskoči...

  4. #34

    Odgovor: Šta je perverzno?

    To opet nije odgovor.
    Što bi budio u nekom perverziju ako je perverzija nešto što nije normalno?

    Smisao većine odgovora na ovoj temi je da je perverzija nešto što nije normalno tj. normalno je sve što tom paru odgovara u sexu. Kako onda perverzan sex može biti poželjan?
    Zar to nije paradoks?

  5. #35

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    To opet nije odgovor.
    Što bi budio u nekom perverziju ako je perverzija nešto što nije normalno?

    Smisao većine odgovora na ovoj temi je da je perverzija nešto što nije normalno tj. normalno je sve što tom paru odgovara u sexu. Kako onda perverzan sex može biti poželjan?
    Zar to nije paradoks?
    Ono što je tebi perverzno nekom nije... relativno je sve , pa i perverzija.... zato i vecina tema ovde kao i u životu ispadaju apsurdne...

    Ako neka ne guta,neka druga guta i to je to... a koliko je tek gadljivih muskaraca kojima oralni sex nad vama traje par minuta,a posle pljuckaju i peru usta,a jezik četkicom za zube... otaljavaju u perverznosti...

  6. #36

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Aj' kad ti tako kažeš

    Oni koji opšte sa životinjama nisu perverzni jer je njima lepo ali zato ti jesi perverzan jer voliš da proguta spermu i sve one koje nisu bile dovoljno perverzne, kratko su trajale.
    Relativno...m'da

  7. #37

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Aj' kad ti tako kažeš

    Oni koji opšte sa životinjama nisu perverzni jer je njima lepo ali zato ti jesi perverzan jer voliš da proguta spermu i sve one koje nisu bile dovoljno perverzne, kratko su trajale.
    Relativno...m'da
    Gutanje sopstvene sperme je pre perfekcionizam... ne bih da dobiješ nekusno,a ako je to nekome perverzno jbg... a jeste zoosex perverzija,jer d anije venčavali bi se sa kozama i guskama...

  8. #38

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    a jeste zoosex perverzija,jer d anije venčavali bi se sa kozama i guskama...
    Nebrojeno puta sam čula od oženjenih da su venčani za guskom, kozom, kravom...
    Stvarno su perverzni.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #39

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Nebrojeno puta sam čula od oženjenih da su venčani za guskom, kozom, kravom...
    Stvarno su perverzni.
    Kao i kuco,maco,koko moja mila....

  10. #40

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Kada je sex u pitanu sve ono što ostaje iza zatvorenih vrata nije mi perverzno stoga bi mi možda egzibicionizam bio perverzija te za sebe odgovorno tvrdim da nisam perverzna..
    Inače termin "perverzno" skoro uvek vezujem za hranu
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #41

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Kada je sex u pitanu sve ono što ostaje iza zatvorenih vrata nije mi perverzno stoga bi mi možda egzibicionizam bio perverzija te za sebe odgovorno tvrdim da nisam perverzna..
    Inače termin "perverzno" skoro uvek vezujem za hranu
    Došli smo do suštine... ako su vrata spavaće sobe onda je to u redu,ali ako su vrata od kupatila ili klozeta samo u pitanju onda smo rešili ovu životno važnu dilemu...

  12. #42

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Nebrojeno puta sam čula od oženjenih da su venčani za guskom, kozom, kravom...
    Stvarno su perverzni.
    ...ja sam onda bio perverzan...

  13. #43

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Nebrojeno puta sam čula od oženjenih da su venčani za guskom, kozom, kravom...
    Stvarno su perverzni.
    ...ocito si slusala kako pricaju "pravi muskarci"...perverzno je kada pljujes na svoj izbor...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #44

    Odgovor: Šta je perverzno?

    mnogo toga sto nas dvoje radimo...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  15. #45

    Odgovor: Šta je perverzno?

    ...mnogo toga sto nas troje radimo...

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •