Najbolji horoskopski spoj - pročitaj uvodni post
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Najbolji horoskopski spoj - pročitaj uvodni post

    Najbolji horoskopski spoj je(kada se gledaju njihove karte uporedo sto se zove sinastrija):

    -Ascedent u konjukciji sa Descedentom
    -Njegovo Sunce u konjukciji s njenim Mesecom a moze i sekstil i trigon...pozeljno je i obrnuto...
    -Njegov Mars u trigonu a moze i sextilu sa njenom Venerom a moze i obrnuto...
    -Venera u trigonu ili sextilu sa Merkurom
    -Venera u trigonu sa Jupiterom a moze i sextil
    -Vladari descedanta u trigonu ili sextilu
    -Da s dobrim planetama ulaze jedno drugom u 4,5 i sedmu a moze i 11u kucu...
    -Da nicija Venera i Mesec kao i vladari Descedenta ne ulaze ovom drugom u 12 polje a i 6...
    -Da nemaju nikakve aspekte sa Uranom i negativne sa neptunom i da niciji Pluton ne aspektira niciji Mesec...
    -Da nemaju losih aspekata sa Saturnom...


    I za brak posebno,da su im sedme kuce(u vlastitom natalu) prazne

    Ascedent je vrh prvog polja,podznak a Descedent je vrh 7 polja,polja braka

    Ovo je bilo sa strucne tacke gledista a koji su po vama najbolji spojevi suncevih znakova?S kojim znacima ste se najbolje slagali?

    Bilo bi pozeljno da uz odgovor postavite i svoju natalnu kartu...
    To cete uciniti tako sto cete otici na ovaj link Klik zatim otici na my astro u gornjem desnom uglu i kreirati svoj profil(ako ga vec imate samo se ulogujte) i posla toga na Free Horoscopes...Tu odaberite Extended Chart Selection koja se nalazi u drugoj koloni i samo kliknite na Click here to show the chart...Kada vam se pokaze karta sacuvajte je i posle zalepite u svoj post...
    Na taj nacin cemo lakse videti zasto vas je bas taj znak najvise privlacio i s njim ste se najbolje slagali a usput cemo i nesto nauciti
    Poruku je izmenio Lillith, 29.07.2007 u 12:24
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #2

    Odgovor: Najbolji horoskopski spoj - procitaj uvodni post

    E mene mrzi malo da idem na tu natalnu kartu jer sam je već na nekoj temi ovde lepila kartu, ali svi koji čitaju te horoskope su mi rekli da za vezu (brak) furam najbolji horoskopski spoj, obzirom da ja uopšte nisam za brak i da je ovaj znak jedini koji u istom i može da me zadrži, koji me ispunjava i koji me neće gušiti

    A, da. Ja Vodolija, on Blizanac
    I ispade tačno bokte
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

  4. #4

    Odgovor: Najbolji horoskopski spoj - pročitaj uvodni post

    e, pa pazite da ne nađete ovakve idealne spojeve.. i karte - posebno bez upliva Urana..i bez loših aspekata sa Saturnom...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #5

    Odgovor: Najbolji horoskopski spoj - pročitaj uvodni post

    hahaha, ovo ima samo u zemlji snova..
    Da vam vi kazemo nesto....Ne postoji apsolutno idealna kombinacija..Na idealnu sinastriju necete naici...a nikada na onakve spojeve kakvi se u uvodnom postu spominju...To naprosto ne postoji...Naravno da je dobro kad imate neki od gore navedenih pokazatelja, ali ne mora da znaci da oni donose i apsolutni uspeh....ili da Uran i Saturn pod obavezno donose neuspeh...
    Karta svaka nudi potencijal, trud je ono sto se od nas ocekuje da bi veza bila kvalitetna....te da bi se povoljna simbolika u karti zaista i ispunila..

Slične teme

  1. Post
    Autor SQUAW u forumu Religija
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 31.01.2012, 11:45
  2. Moj prvi post
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 08.08.2011, 21:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •