Ćao Darvine
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9

Tema: Ćao Darvine

  1. #1

    Ćao Darvine

    Flamingosi vode šou Ćao Darvine


    Članovi grupe Flamingosi Ognjen Amidžić i Marinko Madžgalj biće voditelji novog šou programa Ćao Darvine, koji će biti emitovan od jeseni na Pinku.
    Ćao Darvine je kviz u kome se dve ekipe, koje se razlikuju po nekoj specifičnoj karakteristici - pol, seksualna orijentacija, težina... - takmiče u disciplinama koje zahtevaju veštine, ali i hrabrost. Tako jedan od zadataka može da podrazumeva i ulazak u prostoriju za insektima ili zmijama, a od takmičara može da se zahteva i izvođenje erotskog plesa.
    Pripreme za kviz su u toku, a snimanje će početi u avgustu. Voditelji su Ognjen Amidžić i Marinko Madžgalj, ali će oni biti više od voditelja jer će morati i da glume i da pevaju, rekla je agenciji Beta PR Pinka Tanja Vojtehovska.

    Pink
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ćao Darvine

    Ja nikako da pogledam ovaj show, a poceo je. Jel gledao neko? Kakvi su utisci?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ćao Darvine

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ja nikako da pogledam ovaj show, a poceo je. Jel gledao neko? Kakvi su utisci?
    Licencirana emisija, ima ga i na madjarskom tv, gledao sam samo jednu emisiju, onako povrsno...

    Lagan je, za zabavu, ali za masovne potrosace (citaj TV ljubitelje)...
    A s obzirom da vec dve godine visim na netu, a TV bas slabo palim...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ćao Darvine

    Nikakva emisija. Jadno, naivno i ne služi ničemu.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ćao Darvine

    Odgledala sam jedan deo u kom je žena trebalo da stavi ruku u staklenu posudu, punu crvića , ne bi li izvukla... nešto ... ... Bilo je dovoljno, čak i previše, tako da sam, naravno uzela daljinski...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ćao Darvine

    gledala sam svaku, i sta znam.. nije lose..
    prvi deo sa pevanjem.. ne prolazi, glupo je..
    drugi deo sa imitacijama.. nije lose, ali moze to i bolje..
    treci deo sa okrsajima hrabrosti.. pa treba smeti.. prva emisija sa kadom punom zmija.. zapitala bih se.. i oni crvi.. uff..
    cetvrti de, putovanje u proslost.. glupost najteza.. prosto se zapitam kako nalaze tako glupe ljude koji ne mogu da nabroji TRI SEKSPITOVA LIKA.. blamiranje..
    peti deo je valjda modna revija.. ne znam na osnovu cega postoji ovaj deo u emisiji ali 'ajde.. ne prolazi.. osim donjeg vesa
    i zadnje, provera znanja.. dva takmicara ulaze u kabine koje se za svaki netacan odgovor pune vodom.. prva velika glupost u ovoj zadnjoj, odlucujucoj igri je ta sto se svi poeni do tada zaradjeni nuliraju, sa tom razlikom da se puni voda onog igraca cija ekipa ima manje poena i to u zavisnosti koliko kaska za drugom ekipom..
    onaj takmicar koji ne napuni svoju kabinu do kraja glupim odgovorima, donosi pobedu svojoj ekipi.. pa kad onda cujem da na pitanje "Ko prenosi malariju?" i da vec ima ponudjeno komarac, slon ili ameba, takmicar izabere amebu.. sramota za naciju..
    od ukupnih 10, nosi 4 poena..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ćao Darvine

    Gledao sam par puta. Slažem se ima nekih glupih delova (put u prošlost i kabine s vodom), meni se svidja deo s pevanjem i plesom. Bilo glupo ili ne, voditelji vade celu stvar, a i majka priroda
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Ćao Darvine

    Meni je kviz katastrofa,nista novo.Nasi voditelji ne mogu da shvate da nije dovoljno samo kopirati strane kvizove!A ovu dvojicu necu da komentarisem!
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Ćao Darvine

    Eto i ja konacno da bacim oko na ovaj kviz, sta reci.... uzas, katastrofa i glupost teska.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •