Koliko smo jaki ili slabi? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25
  1. #16

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Kao prvo, takvo nešto ne bih poželeo nikom. Izvinjavam se svima koji misle drugačije, ali nastaviti vezu posle toga po meni je suludo, morbidno i potpuno necelishodno. Kakva deca, kakvi bakrači. Nek su živa i zdrava i bolje da rastu uz zdrave i razdvojene roditelje nego u nazovi porodici opterećenoj grehom prevare, ljubomorom i nerešenim odnosima. Biće da se tu radi o svojim interesima (prevarenog) a ne dečijim...

    Ja bih se najmanje rastao u najbržem mogućem vremenu, a verovatno bi bilo i šamara i tabanja, čisto zbog (svoje) mentalne higijene. Ko zna, zavisno od načina i trenutka kako bi saznao da me žena vara možda bi i nekog odrobijao, nije isključeno ni oboje. I, verujte, ne bi mi bilo žao...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #17

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    Danas razmisljam da li je on jak ili slab ... sta vi mislite?
    Nije on ni jak ni slab ... on je jednostavno Šonja.
    To ja mislim !!!

    Iako sam žensko ja sam u duši BalkanAC onaj "najgori" ... "Balkan Boy što smrdi na znoj ..."

    Kakva crna Ženska prevara ... to ne dolazi u obzir ...
    pa još oproštena: kada mu je valjda obrazložila neophodnost toga čina i argumentovano iznela sve razloge,
    koji su prevagnuli u odluci.

    Kreten. Pardon - dva kretena.

    Muška prevara me "ne interesuje". I ne tupim mozak tim i takvim dilemama.
    Jednostavno - ne razmišljam o njoj, ne "piljim piljevinu" ... otkad sam shvatila da ne postojiveran muškarac.
    Kao što sam shvatila da ne postoji ni vanzemaljac.
    Zapravo ... dajem potpuno isti procenat mogućnosti postojanja obe te natprirodne pojave.
    Poruku je izmenio Goga, 04.12.2008 u 23:27 Razlog: velika slova

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #18

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    I u vezi tog jak - slab, nisam nacisto.
    Koliko se puta dogodi, nevezano za prevare, da pomislim za nekog 'wow, kako je on jak, kako ga nista ne pomera'.. Onda ga upoznam bolje i vidim da on nije jak, nego je konj. Ne oseca.
    Jedno je pretpostavljati, drugo prozivljavati.
    Nisam prozivljavala pa ne bih ni da tvrdim..
    Poruku je izmenio Goga, 18.05.2009 u 15:05 Razlog: citat
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #19

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    dok ne padnemo ne mozemo znati koliko smo jaki ili slabi
    videla sam mnoge koji su se hvalili -ja se ne plasim,ja mogu i ovo i ono- a ono na kraju u nekoj situaciji vidim obican mlakonja i to jos hvalisavi.
    slaba sam kad se spletem u emocije....ponekad
    Najveca vlast je vladati sobom.

  5. #20

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    Ponedeljak popodne,prijatelj i ja u kaficu(ustaljena navika) ispijamo pice kada u jednom treenutku on kaze:"znam da me vara"-odnosi se na njegovu suprugu
    Postavlja se pitanje koga supruga vara - sebe ili njega. Sama pomisao na prevaru ( koja nije učinjenja ) je jedna vrsta iste.

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    ali ja nju volim i imamo vec veliko dete pravicu se da je sve u redu".
    Da , voli je takvu - kakva je - što ne znači da je loša. Verujem da je većina nas sklona '' prevari '' teorijski ili praktično - ne menja stvar.

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    Danas razmisljam da li je on jak ili slab,ali ja definitivno ne bih postupio kao on,sta vi mislite?
    Lako je pričati. Tek kada se nađeš u '' konkrevetnoj '' situaciji jednostavno postupaš ili onako kako te '' srce vodi '' ili možda glava




    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #21

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    zena je centar od mog sveta i trudim se da budem sto vise u centru ...
    da se ne oseti zapostavljenom ... ili da ne pomisli da je prevarena
    mada sam misljenja da muskarcima treba oprostiti prevaru , priroda je to
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #22

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    ..ali ja nju volim i imamo vec veliko dete pravicu se da je sve u redu
    Da velim, dijete, pogotovo ako je veliko, nije razlog da se ostane u braku jer je možda samo pitanje trenutka kada će supruga sama zatražit rastavu.

    Što se tiče ljubavi koju on osjeća prema svojoj ženi, ne bih se htjela mješati. Svaka mu čast.

    Ja doista ne znam kako bih reagirala. Bihi li prešla preko svega? Možda bih ali teško da bih zaboravila. Rana i ožiljak bi uvijek biti tu negdje na duši.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #23

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Ovaj se deo foruma zove Ljubav...Kada ljubav nije ludost, tada to nije ljubav...

    Slab sam da se odreknem onoga što volim bez obzira koliko me prevara boli, želim da objekat moje ljubavi ostane u mom životu...
    I dovoljno sam jak da svoj ego, svoju povređenu sujetu, svoj ponos magarca i rogonje, spakujem u veliki balon i pustim da odleti negde daleko...
    Ako može da odleti...ako može da ne ostane i pritiska naš svakodnevni odnos...

    I tako...skupiš sve plusiće i minusiće...podvučeš crtu...i doneseš odluku za koju misliš da je najbolja za tebe...i baš te boli DaNeNavodimŠta da li si jak ili slab u očima drugih...

    Važno je samo da si ti negde svojom odlukom zadovoljniji nego da si postupio onako kako kaže komšiluk...jer neće isti živeti sa tim...

    PS. iz ove sada perspektive, lično ne bih mogla da prevaru oprostim, jer kada je bilo jednom, biće opet...ali ko zna..šta sutra donosi...
    Poruku je izmenio SansRomantic, 19.05.2009 u 16:10 Razlog: glad...jedem slova
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  9. #24

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Da li je ovdje riječ o tome je li praštanje odraz slabosti ili hrabrosti ili je tema u globalu kako ljudi prihvataju prevaru?

    Ako čovjek voli - on je slab.
    Ako je čovjek svjestan šta znači voljeti, davati, boriti se, a IPAK se prepusti ljubavi - onda je jako hrabar.
    Ako je neko prevaren, a voli - onda je slab, jer je povrijeđen, ali je hrabar jer još ne odustaje...
    Poruku je izmenio Goga, 28.05.2009 u 15:18 Razlog: boldovana slova u boji

  10. #25

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Nije jak,nego slab,najslabiji...Ona je klasichna drolja,jer da nije,ne bi dozvolila da se njenom sinu ljudi smeju iza ledja,i da prichaju kako je njegova mama takva,kakva jeste...Samim tim,iz prilozhenog se vidi,da je ona neverovatno tupava,iliti ne bash bistra,jer inteligentne zhene ne chine preljube (chitaj shvaleracije),nego samo one sa neverovatnom greshkom u glavi...Znachi,njoj nije sveto ni njeno dete,koje bi trebalo najvishe da voli... I u svakom momentu bi morala da pazi,da njeno dete nikada ne ispashta zbog njenih greshaka,jer ono nije nizashta krivo...Ali,kao shto vidimo,ima i takvih zhena,koje ce zbog svojih hirova pogaziti i pregaziti svesno,sve ono shto u njihovim zhivotima najvishe vredi...Samo zbog svog cefa...
    A ni njen suprug nije nishta pametniji...
    Mozhda to dete i nije njihovo,nego samo njeno,a da to on nikada nece saznati...
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Koliko ste tolerantni?
    Autor Sonja u forumu Ljubav
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 25.10.2022, 10:29
  2. Koliko ste intuitivni?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 16.12.2012, 18:50
  3. Koliko smo se promjenili???
    Autor swba u forumu Dijaspora
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 15.12.2011, 21:57
  4. ''Koliko je težak san?''
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 02.05.2009, 10:44
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •