Otkriven spomenik Djindjicu - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 37
  1. #16

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    Vratite se na temu i ako može bez lektorisanja, a sve lično što imate da poručite jedan drugom, izvolite na pp.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Хахахах... Смешно, успут, зашто не бисмо подигли споменик и хитлеру и клинтону (кад могу албанци...).
    Zato što mi nismo Albanci, zato što je Hitler fašista, a Klinton bolid, eto zašto.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    To je trebalo ostaviti dolazecim generacijama, nasim potomcima da odluce, a ne ovako preuranjeno da srljamo. Iako nisam neko ko se slaze sa politikom Zorana Djindjica, ne bih imao nista protiv da se spomenik sagradi ako to nasi potomci odluce da treba. Ni ovako se ne bunim, digli , pa sta sad, nece ga valjda sad rusiti, ali ipak trebalo je malo sacekati, ako treba da se digne spomenik, dici ga nekom velikanu iz proslih stoleca koji je radio na pomaganju i osnivanju Srbije, i tako, a ovim sadasnjim i skorasnjim neka dizu generacije koje ce tek doci. Al dobro sad sta je tu je. A za menjanje imena ulica, tu se potpuno slazem sa JasnomBGD-bolje da su zasadili neki platan, drvo ili novac ulozili u sredjivanje ulice, nego li sto se svakih godinu dana menja ime ulici i prave se troskovi za izgradnju novih mermernih tabli sa novim nazivom ulice, plus sto se i cela buka napravi oko promene imena ulice.
    ...................
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    Zato što mi nismo Albanci, zato što je Hitler fašista, a Klinton bolid, eto zašto.
    А Зоран Ђинђић херој?
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    А Зоран Ђинђић херој?
    Ne Filozofza razliku.....
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Zato što mi nismo Albanci, zato što je Hitler fašista, a Klinton bolid, eto zašto.
    Tacno nismo Albanci ali pustismo ih dosta kada ono ?
    Cini mi se kada je pokojna persona bila ziva, da tako bese.
    Usput Hitler nije fasista nego nacional socijalista razlika postoji.
    E ne vredjaj Klintona nije lepo jer Kiza bi sa njim na nekom dorucku, rucku, veceri ili vec cemu. Ako je prvi ono sto si rekao onda je i drugi .......
    Hvala sto mi vracate secanja.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Usput Hitler nije fasista nego nacional socijalista razlika postoji.
    Voleo bih da mi objasniš


    Ako je prvi ono sto si rekao onda je i drugi .......
    Kontekst je isti= idioti su.

    Ne želim da idem u off
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    U pozadini "nacionalsocijalističkog" sindroma se nalazi struktura ličnosti za koju je karakteristična autoritarnost, paranoidnost i potreba za moći. Predispozicija ličnosti kao i istorijsko-politički kontekst dovodi do usvajanja "nacionalsocijalističke" ideologije.
    O postojanju određene vrste "nacionalsocijalističke" ideologije možemo govoriti u slučaju kada je nacionalistički sindrom (nacionalna isključivost) komponenta jednog šireg ideološkog šablona. Po svemu sudeći "nacionalsocijalista" je osoba, kojoj potreba i težnja za moći služi kao odbrana od vlastite bespomoćnosti, to je zloćudno narcisoidna osoba, osoba koja iskazuje ego, autoritarnost, osoba s depresivnim stilom života, puna teskobe, straha, nesigurnosti i unutrašnjeg nemira. To je podozriva osoba, osetljiva na svako omalovažavanje, sklona grandioznim idejama i samoobmanama o vlastitoj veličini, osoba koja pati od intelektualnih i emocionalnih procesa. Odnosi sa sredinom su manje-više i manipulativni.

    Ovo mi nesto lici na bivseg premijera.

    A odgovor u najkracim crtama za BaneK:

    Postoji bitna razlika između fašizma i nacizma kao ideologije a i u samoj u strukturi vlasti. Fašizam u skupštini određuje državni interes, a vođa taj interes sprovodi u delo.
    Struktura vlasti nacionalsocijalističkih država je hijerarhijska. Postoji firer (nem. die führer) – vođa, oko njega je vrlo uzak broj ljudi istog ubeđenja koji imaju moć da kontrolišu vojsku i policiju, a preko ove dve mobilišu celokupnu populaciju.
    I još u nečemu je bitna razlika. Jevreji su u italijanskim okupacionim zonama prošli odlično u odnosu na svoje sunarodnike u nemačkim okupacionim zonama. Nacistička industrija smrti je progutala preko 50 miliona ljudi.

    Znaci obojica su idioti, slazem se.

    Inace Vikipedija je cudo.
    Poruku je izmenio masada, 11.10.2007 u 21:18 Razlog: sitna nepravilnost
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    U pozadini "nacionalsocijalističkog" sindroma se nalazi struktura ličnosti za koju je karakteristična autoritarnost, paranoidnost i potreba za moći. Predispozicija ličnosti kao i istorijsko-politički kontekst dovodi do usvajanja "nacionalsocijalističke" ideologije.
    O postojanju određene vrste "nacionalsocijalističke" ideologije možemo govoriti u slučaju kada je nacionalistički sindrom (nacionalna isključivost) komponenta jednog šireg ideološkog šablona. Po svemu sudeći "nacionalsocijalista" je osoba, kojoj potreba i težnja za moći služi kao odbrana od vlastite bespomoćnosti, to je zloćudno narcisoidna osoba, osoba koja iskazuje ego, autoritarnost, osoba s depresivnim stilom života, puna teskobe, straha, nesigurnosti i unutrašnjeg nemira. To je podozriva osoba, osetljiva na svako omalovažavanje, sklona grandioznim idejama i samoobmanama o vlastitoj veličini, osoba koja pati od intelektualnih i emocionalnih procesa. Odnosi sa sredinom su manje-više i manipulativni.

    Ovo mi nesto lici na bivseg premijera.

    A odgovor u najkracim crtama za BaneK:

    Postoji bitna razlika između fašizma i nacizma kao ideologije a i u samoj u strukturi vlasti. Fašizam u skupštini određuje državni interes, a vođa taj interes sprovodi u delo.
    Struktura vlasti nacionalsocijalističkih država je hijerarhijska. Postoji firer (nem. die fhrer) vođa, oko njega je vrlo uzak broj ljudi istog ubeđenja koji imaju moć da kontrolišu vojsku i policiju, a preko ove dve mobilišu celokupnu populaciju.
    I još u nečemu je bitna razlika. Jevreji su u italijanskim okupacionim zonama prošli odlično u odnosu na svoje sunarodnike u nemačkim okupacionim zonama. Nacistička industrija smrti je progutala preko 50 miliona ljudi.

    Znaci obojica su idioti, slazem se.

    Inace Vikipedija je cudo.
    Vid' Masada, googleru pochetniche, sad mi se nesto prispavalo, ali kada sutra dodjem na ovu temu i ponovo procitam ovu gomilu gluposti (barem ono sto si ti licno smislio), letece perje, obecavam ti...

    ...ajd' laku noc...
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    @ Masada i ekipa (ukoliko je ima)


    Prvo, malo o kulturi, lepom ponasanju i neskrivanju kao pipilipi: ljudi, ako mi neko vec oceni post negativno i ostavi komentar: PU! , red bi bio da se potpise...i tako mi ostavi prilku da prijateljski procaskam sa njim na ovim zajednickim virtualnim prostorima. Vidite, ja ne ocenjujem negativno postove. Nicije. Zbog cega bih oduzimao mukotrpno stecene poJene bilo kome? Ali kad vidim ovako nesto, ne mogu da se otmem utisku da je osoba koja to uradi anonimno uz onakav komentar:

    1.plasljiva;

    2.priprosta;

    3.neinteligentna (lepo vaspitanje mi ne dozvoljava da kazem:priglupa);

    4.nesposobna za iole argumentovani razgovor.

    Al' dobro, to su ipak kulturoloske razlike izmedju ljudi, rekao bih. I dalje: odakle tebi pravo da bilo koga nazoves idiotom? Jos dalje: odakle tebi pravo da Zorana Djindjica nazoves idiotom? I jesi li svestan koliko ustvari vredjas sebe tom izjavom? Jer ako je on, bivsi premijer nase zemlje, doktor, covek ostvaren na svim poljima mnogostruko vise od tebe (to mogu da kazem i naslepo), sta si onda ti? Reci cu ti: ameba. Jer tacno tolika je razlika izmedju vas dvojice. Ako razumes sta sam hteo da kazem. Ako ne, izadji na google, pa na Vikipediji (gde, koliko razumem, popunjavas svoje rupe u obrazovanju-izvlaceci pri tom totalne nebuloze koje mi je smesnojadno da komentarisem) pronadji sta znaci sve ovo sto sam napisao.

    Ustvari, mislim da pokazujes ko su ljudi koji ga nikada nece razumeti. I ne mogu. I ne trebaju. Mislim da nas ima dovoljno da vas ucinimo samo mrljama u zemlji Srbiji, sto zapravo i jeste. Vec sam rekao: spomenik Djindjicu je sve ono pozitivno, pametno i napredno sto nosimo u svojim srcima. On ne bi ni zeleo vise. Znam.
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    Citat autocitat kaže: Pogledaj poruku
    Kontekst je isti= idioti su.
    Da ne bi dolazilo do zabune citat se odnosi na Hitlera i Klintona, pošto sam ja kometarisao post koji se odnosi na njih.
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    @ Masada i ekipa (ukoliko je ima)


    Prvo, malo o kulturi, lepom ponasanju i neskrivanju kao pipilipi: ljudi, ako mi neko vec oceni post negativno i ostavi komentar: PU! , red bi bio da se potpise...i tako mi ostavi prilku da prijateljski procaskam sa njim na ovim zajednickim virtualnim prostorima. Vidite, ja ne ocenjujem negativno postove. Nicije. Zbog cega bih oduzimao mukotrpno stecene poJene bilo kome? Ali kad vidim ovako nesto, ne mogu da se otmem utisku da je osoba koja to uradi anonimno uz onakav komentar:

    1.plasljiva;

    2.priprosta;

    3.neinteligentna (lepo vaspitanje mi ne dozvoljava da kazem:priglupa);

    4.nesposobna za iole argumentovani razgovor.

    Al' dobro, to su ipak kulturoloske razlike izmedju ljudi, rekao bih. I dalje: odakle tebi pravo da bilo koga nazoves idiotom? Jos dalje: odakle tebi pravo da Zorana Djindjica nazoves idiotom? I jesi li svestan koliko ustvari vredjas sebe tom izjavom? Jer ako je on, bivsi premijer nase zemlje, doktor, covek ostvaren na svim poljima mnogostruko vise od tebe (to mogu da kazem i naslepo), sta si onda ti? Reci cu ti: ameba. Jer tacno tolika je razlika izmedju vas dvojice. Ako razumes sta sam hteo da kazem. Ako ne, izadji na google, pa na Vikipediji (gde, koliko razumem, popunjavas svoje rupe u obrazovanju-izvlaceci pri tom totalne nebuloze koje mi je smesnojadno da komentarisem) pronadji sta znaci sve ovo sto sam napisao.

    Ustvari, mislim da pokazujes ko su ljudi koji ga nikada nece razumeti. I ne mogu. I ne trebaju. Mislim da nas ima dovoljno da vas ucinimo samo mrljama u zemlji Srbiji, sto zapravo i jeste. Vec sam rekao: spomenik Djindjicu je sve ono pozitivno, pametno i napredno sto nosimo u svojim srcima. On ne bi ni zeleo vise. Znam.

    Prvo ako oduzimam poene ili dajem obicno se potpisem imenom kao i u nekim postovima ranije tek da se zna.
    Drugo ja reko za nekog da je idiot ?
    Ja sam se samo slozio sa BaneK - ovom konstatacijom. Procitajte jos jednom sve pa vidite ko ne vodi racuna sta kaze.
    Citaj malo druze sta pise a da me ne bi opominjali i da ne budemo off ako hoces mozemo da otvorimo novu temu o liku i delu pokojnka i sledbenika mu.
    Tacno je necu ga razumeti kao sto ti odbijas da razumes ostale politicke stranke, programe politicare.
    Uostalom jos jedna stvar mi nije jasna, jednom mi je brisan post koji je isao za postom, tebi nije pa se pitam posto me duze nije bilo da se nesto nije promenilo ?
    Vidim da si i lingvista, koja ti je leba ti bre to rec smesnojadno ?
    Ekipu nemam i jadno je da to nisi primetio.
    Kako ono bese ? A da, iskopace njega Bili ? Ovo cisto da te malko nerviram posto si neopisiva paljevina. Kako te ne mrzi da toliko kucas ? Vidi sada i ja posta ko on, Boze svasta.
    Uzdravlje prijatelju i razmisli.
    Poruku je izmenio masada, 12.10.2007 u 19:04
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Da ne bi dolazilo do zabune citat se odnosi na Hitlera i Klintona, pošto sam ja kometarisao post koji se odnosi na njih.
    Nije bilo zabune. Ni sto se tebe, ni njega tice.

    Vidi, M., nije mi napor da pisem. Ni da mislim.

    U tome je razlika izmedju nas dvojice.

    Potrazi na Googlu sve ostalo, rekoh ti.

    A ako mislis da se nerviram ili bilo sta slicno, "...gresis, ovaj, silno gresis sinak..."

    No, mozda ti tako zvucim bez gomile smajlija...vidim da ih ti bas uspesno koristis, bravo ...
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    @ Masada i ekipa (ukoliko je ima)


    Prvo, malo o kulturi, lepom ponasanju i neskrivanju kao pipilipi: ljudi, ako mi neko vec oceni post negativno i ostavi komentar: PU! , red bi bio da se potpise...i tako mi ostavi prilku da prijateljski procaskam sa njim na ovim zajednickim virtualnim prostorima. Vidite, ja ne ocenjujem negativno postove. Nicije. Zbog cega bih oduzimao mukotrpno stecene poJene bilo kome? Ali kad vidim ovako nesto, ne mogu da se otmem utisku da je osoba koja to uradi anonimno uz onakav komentar:

    1.plasljiva;

    2.priprosta;

    3.neinteligentna (lepo vaspitanje mi ne dozvoljava da kazem:priglupa);

    4.nesposobna za iole argumentovani razgovor.

    Al' dobro, to su ipak kulturoloske razlike izmedju ljudi, rekao bih. I dalje: odakle tebi pravo da bilo koga nazoves idiotom? Jos dalje: odakle tebi pravo da Zorana Djindjica nazoves idiotom? I jesi li svestan koliko ustvari vredjas sebe tom izjavom? Jer ako je on, bivsi premijer nase zemlje, doktor, covek ostvaren na svim poljima mnogostruko vise od tebe (to mogu da kazem i naslepo), sta si onda ti? Reci cu ti: ameba. Jer tacno tolika je razlika izmedju vas dvojice. Ako razumes sta sam hteo da kazem. Ako ne, izadji na google, pa na Vikipediji (gde, koliko razumem, popunjavas svoje rupe u obrazovanju-izvlaceci pri tom totalne nebuloze koje mi je smesnojadno da komentarisem) pronadji sta znaci sve ovo sto sam napisao.

    Ustvari, mislim da pokazujes ko su ljudi koji ga nikada nece razumeti. I ne mogu. I ne trebaju. Mislim da nas ima dovoljno da vas ucinimo samo mrljama u zemlji Srbiji, sto zapravo i jeste. Vec sam rekao: spomenik Djindjicu je sve ono pozitivno, pametno i napredno sto nosimo u svojim srcima. On ne bi ni zeleo vise. Znam.
    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nije bilo zabune. Ni sto se tebe, ni njega tice.

    Vidi, M., nije mi napor da pisem. Ni da mislim.

    U tome je razlika izmedju nas dvojice.

    Potrazi na Googlu sve ostalo, rekoh ti.

    A ako mislis da se nerviram ili bilo sta slicno, "...gresis, ovaj, silno gresis sinak..."

    No, mozda ti tako zvucim bez gomile smajlija...vidim da ih ti bas uspesno koristis, bravo ...
    Sinak ? Pa maleni malo sam stariji od tebe pa ne mogu sinak da ti budem ili se tako zivkate vi u te zutac stranke ?
    Rekoh da je Kiza bio na nekoj klopi kod Bilija ! Jeste zar ne poznavaoce lika i dela ? Ako se druzis sa idiotima onda si i ti idiot to sam pitao a BaneK je odgovorio kako je odgovorio.
    Google ? Moze i na drugom brauzeru radi tvoje informacije umetnice za net. Sta ostalo ? Vikipedija nije za popunjavanje rupa vec enciklopedija koja se popunjava pa kao poznavalac lika i dela premijera nam, idi pa je dopuni mozda je neko nesto izostavio.
    A da, sto se ameba tice po Darvinu od toga postadose zverke, majmuni, ljudi.
    O obrazovanju posle reci "smesnojadno" nemoj ti da pricas molim te.
    Evo bez smajlija posto ti mislis da je ovo ozbiljna tema.
    Ajde stvarno na pp ovi izlivi ljubavi ce biti toliki da ce nas BaneK opomenuti da uradimo ono sto predlozih u predhodnom postu, ali ako ti hoces da se dokazujes ovde nemam nista protiv ako se moderator slaze jer smo off topic i ovo je licna rasprava koja nema veze sa temom.
    U zdravje bratic.
    Poruku je izmenio masada, 12.10.2007 u 20:27
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Otkriven spomenik Djindjicu

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    .... opomenuti da uradimo ono sto predlozih u predhodnom postu, ali ako ti hoces da se dokazujes ovde nemam nista protiv ako se moderator slaze jer smo off topic i ovo je licna rasprava koja nema veze sa temom.
    kajne mahte truć, truć
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Otkriven novi sunčev sistem sa sedam planeta?
    Autor silvia u forumu Astronomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.08.2010, 12:27
  2. Spomenik iz NOB na Jabuci!
    Autor liberalac55 u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.05.2010, 09:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •