Ponovljena ljubav - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 77
  1. #31

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    Kod mene definitivno ne fercera...

    Sve sto se ponavlja je vec vidjeno,pa tako i nastavak koji sledi...

  2. #32

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    Desilo mi se,i samo sam se izmucila psihicki.Nikad nije isto,sve se menja i neke stvari se ne mogu zaboraviti tek tako.Mislim od toga nema nista.

  3. #33

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    Ne, nikako.
    Ja se drzim starih NEpisanih pravila kad jednom "pukne" "puklo" je.

  4. #34

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    A kod mene slucaj obrnut. Druge dve godine su bile daleko kvalitetnije nego prve dve. Razlog jednostavan. Njemu je postalo jasno da ja mogu i otici. Jer je apsolitno verovao da, sta god se desilo, ja njega necu ostaviti. E pa nije bilo bas tako. Na zalost kad ste primorani na tako drasticne korake, znaci da ipak nesto ne fercera kako treba, ali ajde. Uglavnom, ta je ponovljena ljubav zaista bila onakva kakvu sam zelela i zamisljala. I uzivala u njoj kao nikada u zivotu. Kasnije su se i moje ambicije promenile, ali to je druga tema.
    Zakljucak, vredi probati.
    Ja sam i onako za davanje jos jedne sanse.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #35

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    A podgrejana sarma ?
    Ima li sta lepse ?
    Ja je podgrevao vise puta i uvek bilo lepo u pocetku novom.
    I bilo svega.
    Nema cega nije bilo nije.
    I onog entuzijazma i pogleda zagledanog u buducnost i jopet i tako dalje.....
    I jednom ..kada i kako...ko to moze znati ....sarma zagorela.
    Sama od sebe..........
    Tako da , ponovljena ljubav ima svojih cari.
    I ima i svoj kraj.
    Definitivno.
    Da.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  6. #36

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    Postoji samo jedna osoba koja se može pohvaliti činjenicom da ima moju bezuslovnu ljubav i privrženost...ali nam je oboma jasno, da mi u vezi biti ne možemo...milion stvari se nalazi na putu toga, i nakon milion svađa, mi smo to i shvatili.
    Ja mu želim svu sreću svijeta...ja ću ga uvijek voljeti, i uvijek će biti dio mene..uvijek ćemo imati ono naše...s kim god da budemo. I neću lagati, naiđu momenti kada pomislim mi...možda...opet...zajedno...neke situacije, neke geste navedu na to...ali stvari koje se gledaju u retrovizoru, čine se mnogo bližima nego što ustvari jesu.
    Dakle...kad se već razbilo...ja tu ne bih ništa dirala, neka ostane kako je.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #37

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Šta mislite, da li je ponovljena ljubav kao podgrejan krompir ili kao podgrejana sarma?
    Za mene je ponovljena ljubav, više, kao naprsla čaša...pući će sasvim...kad tad.

  8. #38

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    Ponovljena ljubav je često predmet straha i rezerve, što je nekako i normalno, s obzirom da je u bližoj ili daljoj prošlosti došlo do razdvajanja sa voljenom osobom. Ako se doda da su, u određenom broju slučajeva, ti raskidi bili možda i burni, nije onda ni čudo što dobar deo ljudi racionališe mogućnost ponovljene ljubavi unapred je osuđujući na neuspeh.

    Znam više primera parova koji su se ponovo našli u svojim životima i sada sjajno funkcionišu. Po pravilu ističu, da su vremenom shvatili da su u prošlosti (obično zbog mladosti, sujete, neiskustva...) pogrešili kada su se razišli i da su imali sreću da se opet nađu.

    Naravno, sve zavisi od slučaja do slučaja. Ponovljena ljubav nije siguran recept koji uvek pomaže, ali izvesno je i to da je nekima i te kako pomogla...
    Poruku je izmenio memento, 16.08.2010 u 13:25
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #39

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    U ljubavi dajem se maksimalno.
    Volim bezrezervno, prastam, dajem sanse - sve u ime ljubavi koju osecam.
    I cesto to ide do krajnosti. Nekad osetim da sebe mucim, da se ponasam pomalo mazohisticki prema sebe.... ali kad dodjemo do krajne tacke i resim da prekinem onda nema nazad.
    I ne bi ni pomislila da dam drugu sansu, jer znam da kad dodjem do te krajne tacke - u meni ljubavi nema.
    To, druga sansa ili t.r ponovljena ljubav, bi bilo jedino moguce ukoliko je veza prekinuta sticajem okolnosti, t.j zbog razloga koji ne zavise direkno od nas dvoje. Pa ostala u nama ljubav jos uvek nakon rastanka.


  10. #40

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    Nisam imao ponovljenih ljubavi, nisam se vraćao na staro, ali, ako uzmem u obzir da sam samoga sebe demantovao u protekloj godini milion puta, ne smem ništa da garantujem i da tvrdim.
    Ne znam koja bi osnova bila za ponavljanje ljubavi, jer je najbitnija baza, i šta bi trebalo da se promeni da dođe do toga, jer kada prestanem da volim nekoga, to je isto kao da ga nikada nisam ni poznavao, niti želim da budemo prijatelji, jer će neko tu da pati, niti želim da je vidim više ikada, jer nema realnih i praktičnih razloga za to.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #41

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    mogla bih da budem ponovo sa svakim s kim sam bila....
    nikad nisam bila postidjena svojim izborom,niti sam se kajala,niti napravila neprijatelje od njih...

    trenutno se jurcam s jednim bivsim...rado bih ponovo okusila taj nezaboravan seks koji se desavao dok sam zivela u SFRJ
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #42

    Ponovljena ljubav

    Pa šta znam, ništa ne znam. A đe da znam.
    Računam da ono što je valjalo onda, valjaće i sada.

    Nije da ne bih još jedared obrnuo krug i ponovio mnogo onoga od onoga.

    Moguće je da se negdašnjoj ljubavi nanovo priđe naoružan iskustvom i izbegnu gluposti koje su onda bile ,,nepremostiva prepreka''. Mnogo zavisi od toga kakve smo osobe.
    U svakom slučaju, priliku bi valjalo iskoristiti za nešto lepo.

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    rado bih ponovo okusila taj nezaboravan seks koji se desavao dok sam zivela u SFRJ
    Vala jest! Bio je to sex za pamćenje, dok smo živeli u SFRJ.

    Saučestvujem u sećanju.
    Poruku je izmenio Mish, 13.05.2011 u 17:24 Razlog: uzastopne

  13. #43

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    Chim se to zove,takvim nazivom,znachi da nije ni bila ljubav...Jer prava ljubav se ne gasi,tako da nema potrebe da se ponavlja...A ta koja se ponavlja,ja bih je nazvao,"simbioza ljubav"...Znachi,ja se vracam zbog toga i toga (moji razlozi),a ti vidi koji su tvoji..."Ljubav" iz koristi,bilo koje vrste...A to teshko da mozhe da se nazove najlepshim imenom...Veruj mi,jer ako neko zna o ljubavi,onda to zna Rasta...
    Me Bring Da Enlightenment...

  14. #44

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    Opet on o pravoj ljubavi
    Kakva je to prava akakva lažna ljubav?
    U to više ni deca ne veruju.
    Molio bih razjašnjenje, jerbo nisam dovoljno pametan da shvatim tvoj post od početka do kraja.
    Hvala :kez;
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #45

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    Dobro veče svima, ja kao novi na ovom forumu da pridodam koju glupu na temu ljubavi.
    Ne postoji prava kao ni lažna ljubav, postoji samo ljubav koja nema zamenu u osećajima. Kada se dogodi zaljubljenost ona traje krato dok postoji interes zaljubljivanja. Kad postoji ljubav ona traje večno jer se vole dve duše koje nemaju oči nego osećanja. Ljubav nema vek trajanja ona jeste tu ili nije.
    Poruku je izmenio Isahara, 07.08.2011 u 12:39

    Osmeh je jedna kriva linija koja može da ispravi mnoge stvari.

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ljubav! Sta je to???
    Autor mikivs u forumu Ljubav
    Odgovora: 286
    Poslednja poruka: 01.02.2015, 19:30
  2. Zašto kažeš ljubav...
    Autor SansRomantic u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01.08.2012, 01:54
  3. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 17:09
  4. ljubav ili ...
    Autor bly u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 15.07.2008, 15:50
  5. A gde je tu Ljubav?
    Autor SansRomantic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.09.2006, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •