Razlog odlaska sa foruma - Strana 6
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 98
  1. #76

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    kad jednom budem nasla bolji nacin da potrosim vreme koje se vodi kao slobodno verovatno cu otici...u odnosu na druge ovaj forum je zdravlje (leskovac) ...tako da samo podizanje kvaliteta licnog zivota na zeljeni nivo u svakom pogledu moze da odluci..
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #77

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Dva puta sam donosila odluku da odem sa ovog foruma, zbog primitivizma nekih clanova, koji je u jednom momentu kod mene presao sve granice.

    Nisam otisla.
    Zbog dragih ljudi koje sam upoznala ovde, ovde jos uvek mogu da se nasmejem onako bas od srca i da tako isto sa velikom paznjom iscitavam teme.
    Na neki nacin, svi mi vremenom ostavimo deo sebe ovde.

    Moj deo su meni drage osobe,koje iako sa druge strane ekrana, znaju da mi ulepsaju dan kad mi treba, da se smeju samnom i razmrdaju svakodnevnicu.
    I nije to samo virtualni svet, ovo je forum koji ima dusu ... i deo moje duse je utkan u njega ... tako da druzicemo se mi jos

  3. #78

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Na ovaj forum me niko nije doveo tako da niko nece biti ni razlog ako odem.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #79

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    . Jedna osoba dominira grupom i potpuno kontroliše smer razgovora. Ako postavite teme o kojima želite razgovarati ili potpuno uništi razgovor ili skrene temu na neki drugi problem.
    Vise njih vrlo cesto pokusava da dominira, ili se prosto desi da dominiraju.
    Ako je nacin njihove dominantnosti drzak i vrejda ostale clanove foruma...tu je kao problem
    Ako je dominantnost koja se spontano desila iz njihovih dobrih postova, onda razlog je totalno
    U svakom slucaju, svi smo mi individuve za sebe, svako ima pravo da na forumu, naravno ne ruseci njegova pravila, pise kada god pozeli....postavi fotografiju koju on zeli...A da li se to dominatnoj grupi dopada ili ne, ne bih se ja oko toga nikada previse sekirala
    Poruku je izmenio bellissima, 18.02.2010 u 21:57
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  5. #80

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Eventualna ženidBa.


  6. #81

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku


    5. Teme su vam postale nezanimljive.
    Svojevremeno sam posećivala jedan forum na koji više ne idem. Teme su uglavnom vrte oko seksa, potencijalnog muvanja i jeftinog flertovanja. Bila sam naivna i jedno vreme tražila neke druge teme, ali to nije bilo moguće...
    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    9. Neki članovi koriste forum za promovisanje vlastitih ideja.

    Pa zar ne bi trebalo svi da iznosimo sopstvene ideje?

    Da li ste ikada pomislili da napustite ovaj forum?
    Ne. Možda ga nisam posećivala neko vreme, ali valjda ovde mogu uvek da se vratim..Ipak se radi o mojoj teritoriji, mestu gde živim. Na ovoj livadi mogu pronaći mnogo informacija koje su baš korisne... A i ljudi su tako primetno obrazovaniji, kulturniji nego na drugim forumima. Zanimaju ih lepe teme. Istovremeno ima i zabave. Ma svega...
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #82

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Ja sam poprilično kasno stupila na ovaj forum, aktivno...možda neka 2 i po mjeseca dok je Skvo bila...tako da nisam upoznala neke njegove zlatne momente...više sam se čuvala za plutajuća burad dok je brod tonuo.

    Prošla sam ohohoj foruma, i jednom sam se zarekla da neću više nikada slovce napisati, odstupila sam od svih njih...i izdržala sam poprilično dugo...dok me neko nije nagovorio da virnem ovamo...i došla sam, svidjelo mi se, svidjela mi se ekipa, nije bilo glupih, dosadnih tema...moglo se itekako nešto vrijedno pročitati.

    Bojala sam se da će se desiti isto što i na svim forumima ranije, ljudi se odlično upoznaju, popriličan broj tema se pokrije, kaže se što se imalo kazati..onda počne međusobno pod*ebavanje...formiranje interesnih grupa...a onda se to i ovdje počelo dešavati...ali u nekom blažem obliku.

    Htjela sam da odem do sada 3 puta. Ono skroz...nisam, zbog nekih ljudi koji mi mnogo znače i koje volim da čitam...jednostavno, koji su duh ovog foruma.

    Mislim da neću ni otići dok me se ne banuje.

    Druga stvar je što ja obožavam Vojvodinu, i ljude ravnice...među njima se nekako osjećam u svom, na svom.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #83

    02 Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Eventualno odlazak u JNA.

  9. #84

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Eventualni Smack Sveta.



    ... da.. samo eventualni Smack Sveta.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #85

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Donedavno bi razlog mog odlaska bili neki ljudi koji su mi, manje-više i to svesno ili nesvesno, zagorčavali boravak na Forumu. Kad kažem svesno, onda ispada da je namerno ali ne vidim razlog zbog čega bi mi neko namerno činio boravak na Forumu zamornim i besmislenim. Doskora sam, iz tih razloga, pomišljao da zaista odem odavde, da nikad više ne provirim i da me uopšte ne zanima šta se ovde dešava, jer je skoro zaista bilo došlo do samog kraja.
    Onda sam shvatio, niko ( sem pojedinih osoba, a one će se prepoznati ) nije vredan mojih nerava i da me niko neće svojim nepromišljenim, sebičnim i sujetnim postupcima odavde oterati ( ako uopšte postoji takva namera ). No, kako nisam sklon teorijama zavere, onda mi je drago da sam se prevario u svojim pretpostavkama.
    Samo me neplaćeni račun za net, nedostatak kredita, konstantan prekid nestanka struje ili još nešto gore može odvući sa Foruma. Ma koliko bili gorki pojedini trenuci, ipak preovladavaju oni lepši trenuci, razne prijatne osobe, sa kojima možeš normalno da se zezaš, koje nemaju predrasuda, kompleksa.
    Prvi utisak uvek vara

  11. #86

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Mozda ,jednog dana ,kad ne budem imala sta da kazem svojim pisanijem.sada ni ne stizem o tome da razmisljam,mislim o pisaniju....malo me je ova kosava oduvala na drugu stranu sveta ,,,pisanje je sada u mom zivotu poslednja stavka ,,,i jako mi je zao zbog toga .Ali ne ide ,nikako...
    Od bitisanja po nekim forumima ,izgubila sam volju i elan da se razma'nem i rasirim krila ...nekad ...kad mi se klapna spusti,lete prsti po tastaturi ...
    mozda kad onu temu koju bespomucno vodim i pratim ,,stavim ad acta...i kad se na horizontu konacno ukazu obrisi onoga sto bi trebalo da znaci ..nesto vredno pisanja i mastanja ...
    i sad sam vec pocela da filozofiram
    odgovor na postavljeno pitanje je
    pod br...

  12. #87

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Ovo je jedini forum na kom sam aktivna i sada i uopste u zivoT. Nemam iskustva sa drugim forumima ali kad me neka tema baci na neki drugi, prospartam njime i kazem "o bas svima hvala, sto i mi nismo takvi."
    Kako sada stvari stoje, sumnjam da ce doci do toga da ne pozelim ni da bar privirim, ono makar iz off-a.
    Deco, mnogo nam je dobar forum.

    Sve sam ovo ustvari napisala da bi postavila ovu sliku ukradJenu sa drugog foruma, a realno.. znate da ste nikakvi..

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #88

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    - o odlasku sa ovog foruma još nisam razmišljao ... najvjerovatnije to ću učiniti ukoliko me neko povrijedi do neprebola,kao i u stvarnom životu.

  14. #89

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat riki45 kaže: Pogledaj poruku
    - o odlasku sa ovog foruma još nisam razmišljao ... najvjerovatnije to ću učiniti ukoliko me neko povrijedi do neprebola,kao i u stvarnom životu.
    Ma NE MOŽE niko da me povredi.Nije mi jasno kako može da vas povredi neko koga ne poznajete.Mogu da me povrede samo meni bitne osobe u mom životu.

  15. #90

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku

    Ma NE MOŽE niko da me povredi.Nije mi jasno kako može da vas povredi neko koga ne poznajete.Mogu da me povrede samo meni bitne osobe u mom životu.
    To sam i ja mislila ali me vreme provedeno na jednom forumu demantovalo
    Naime,zblizis se s ljudima,druzis se svakodnevno,postanu u neku ruku deo tebe.I ako od jedne takve osobe dozivis uvredu,naravno da ce te pogoditi.No govorim ipak o sebi,a takodje znam da imam jednu veoma losu karakternu osobinu-vezujem se brzo za ljude.Bolesno sam istinoljubiva,pa polazeci od sebe,predpostavim da su i drugi,a naravno ne da nisu vec...strasno koliko pokvarenog sveta ima.
    No da se vratim na temu,ovde sam tek odnedavno,doziram vreme koje provodim tu,dolazicu sve dok mi bude prijalo
    Strasno ne volim prepucavanja,pametovanja,pojedinaca i vulgarnosti.
    Nikad ne reci nikad !

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 05:41
  2. Neslaganje u sexu - razlog za raskid
    Autor Muckota u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 27.07.2013, 22:33
  3. Slaganje u seksu - razlog za više?
    Autor Sivi u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 10:12
  4. Forumaški ČNLJS
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 218
    Poslednja poruka: 03.01.2010, 23:59
  5. Okupljanje forumaša?!
    Autor Invisibleman u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 03.04.2009, 09:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •