Razlog odlaska sa foruma - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 98
  1. #46

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ne secam se da sam kukao,ako ti znas,slobodno me demantuj...
    ...a ako ovako nastavis da me cimas,kukacu i na tebe...
    Sećam se da je bilo nešto u fazonu...tamo je ova tema bila brisana zbog sujete moda...tako nešto...teško mi pada sad da tražim...


    Citat bealiver kaže: Pogledaj poruku
    ja takodje nemam utisak da kukam....tema je Razlog odlaska sa foruma,ja rekla sta sam imala.....
    ovde sam nova...ne poznajem ljude....ni moderatore....pretpostavljam da svi forumu pomalo lice.....uvek postoje oni koji se vec dugo znaju,sacinjavaju grupu,i imaju interno zezanje...sto je u redu,na kraju krajeva....
    sta ocekujem ovde? nista specijalno....
    ocekivanja cuvam za realan zivot.....
    Ja imam utisak da kukate
    ok tema je razlog odlaska sa foruma mada ako pogledaš prvi post videćeš da se to odnosi na ovaj forum. Zato sam i napisala to što sam napisala.

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...otkud znaš?...
    Zato što sam žešće sujetna


    ...da nismo pogrešili temu?...
    Da li ja to ovde prepoznajem neke moderatorske sposobnosti?

  2. #47

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Da li ja to ovde prepoznajem neke moderatorske sposobnosti?
    ...moguće...

  3. #48

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Sećam se da je bilo nešto u fazonu...tamo je ova tema bila brisana zbog sujete moda...tako nešto...teško mi pada sad da tražim...




    Ja imam utisak da kukate
    ok tema je razlog odlaska sa foruma mada ako pogledaš prvi post videćeš da se to odnosi na ovaj forum. Zato sam i napisala to što sam napisala.


    Zato što sam žešće sujetna



    Da li ja to ovde prepoznajem neke moderatorske sposobnosti?
    ...vidi devojcice...niko ovde ne kuka...jednostavno,to i nije moj stil...jer ja ulazim u fajt,ne placem...a ako ti se inati veceras sa nekim,samo kazi,nije problem...
    ...a to sto si sujetna...to me uzbudjuje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #49

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...vidi devojcice...niko ovde ne kuka...jednostavno,to i nije moj stil...jer ja ulazim u fajt,ne placem...a ako ti se inati veceras sa nekim,samo kazi,nije problem...
    ...a to sto si sujetna...to me uzbudjuje...
    ...uzbuđuje i mene...kanda će biti trojka...

  5. #50

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...vidi devojcice...niko ovde ne kuka...jednostavno,to i nije moj stil...jer ja ulazim u fajt,ne placem...a ako ti se inati veceras sa nekim,samo kazi,nije problem...
    Što se mene tiče dobrodošli ste odakle god da ste došli
    bez neke potrebe da se fajtam sa bilo kim valjda i ja smem da iznesem svoja zapažanja?

    ...u vaša uzbudjivanja ne zalazim

  6. #51

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Što se mene tiče dobrodošli ste odakle god da ste došli
    bez neke potrebe da se fajtam sa bilo kim valjda i ja smem da iznesem svoja zapažanja?

    ...u vaša uzbudjivanja ne zalazim
    ...smes...u uzbudjivanja si zasla samom pojavom...nisi ti kriva...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #52

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    pa ovaj lagani flert mozemo smatrati pocetkom jednog divnog prijateljstva.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #53

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat bealiver kaže: Pogledaj poruku
    pa ovaj lagani flert mozemo smatrati pocetkom jednog divnog prijateljstva.....
    Možemo, ali nadamo se ne više na ovoj temi imamo privatne poruke i pričaonice za nastavak istog

    Radujemo se novim opravdanim i neopravdanim razlozima zbog kojih bi neko napusto forum, zbog kojih je neko napustio forum, ili bi se neko vratio na forum koji je bio napustio.

    Sve je kao u realnom životu, samo se ovde krijemo iza svojih monitora i nema boje glasa, malo se gađamo smajlijima pa se poneko peckanje nekada može zamaskirati, ili ne... Svi imamo svoje metode, nekima prijaju, a nekima ne...
    Hajde da vidimo šta nam to prija, a šta ne. Hvala
    Poruku je izmenio euridika, 25.11.2007 u 11:31 Razlog: slovce
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  9. #54

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Dosta sam razgledao forum i zakljucio da ste vi stvarno ok ljudi, tako da mi se ne ide odavde.
    Pozz

  10. #55

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Pade mi na pamet neko veče...da se to neće desiti ,zanemarljivi su razlozi da bi se otišlo odavde.Mnogo je više razloga zbog kojih ostajem.

    Ti razlozi su ljudi,koji imaju šta da kažu,od kojih mnogo mogu naučiti,sa kojima se mogu smejati,nevezano za to da li nam je mišljenje na svakoj temi isto.Tako da,ostajem zbog njih,a i zbog sebe .

  11. #56

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    bas pre nego sam pocela da pisem ovaj post, pogledala sam ko je online.. i iskreno, veoma sam se prijatno iznenadila.. pored skoro polovine ljudi koji su sad tu, stoji jedan plusic..
    ne mogu da kazem da mi nije padalo na pamet.. ali se misao nije zadrzavala dovoljno dugo da bih o njoj podrobnije razmisljala, nemam potrebe
    od svih tacaka koje je Najka ponudila u uvodnom postu, pronasla sam se u par njih.. i iskreno, nije me mnogo uzdrmalo
    ovaj forum je jedno veselo mesto, mesto gde imas sta i da procitas a bogami i naucis..
    ako i budem odlazila odavde, bicete unapred obavesteni, cisto da popijemo jednu uzdravlje
    nijedan me forum nije toliko zadrzao kao ovaj.. zaraza brate..
    posto sam veoma alergicna na kritike i sujetu (a pobogu, pa gde je nema), to ce verovatno (ako dodje do toga) i biti razlog da odem odavde..
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #57

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    ...otici cu kad ga privatizuju... ...ovako kao javno preduzece odlicno funkcionise...

  13. #58

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Otići ću sa VC-a (WC-a) ako se bude mLogo povećao broj onih članova koje nazivam KlimoglaviTakojevići, tj. kad se bude mLogo smanjio broj onih članova koji na raznorazna čačkanja, provokacije, kontriranja i svakojake NEDOBRE verbalne akcije odgovaraju odmah bez ustezanja i na (ne)kulturan način!
    ( )
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  14. #59

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Osnovni razlog mog odlaska pre neki dan su rupe u mojoj neasvaltiranoj ulici ...
    majstor kad je krenuo da spoji nove kablove oklizne se u blatu i upadne u rupu naglavačke
    skrljo ruku pa smo čekali da dodje neki drugi da nas spoji s svetom
    Ja nisam kriv i više neću odlaziti s foruma
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #60

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Ne nadjoh se ni u jednoj tacki...
    Na ovaj forum dolazim kad zelim malo obrazovanja i ozbiljnosti...za zajebanciju ima njih mnogo (da ne reklamiram).
    I bas nemam nameru da vas napustim...samo ako me oterate...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Neslaganje u sexu - razlog za raskid
    Autor Muckota u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 27.07.2013, 23:33
  3. Slaganje u seksu - razlog za više?
    Autor Sivi u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 11:12
  4. Forumaški ČNLJS
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 218
    Poslednja poruka: 04.01.2010, 00:59
  5. Okupljanje forumaša?!
    Autor Invisibleman u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 03.04.2009, 10:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •