Sta pokloniti voljenoj osobi? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 56 od ukupno 56
  1. #46

    Odgovor: Sta pokloniti voljenoj osobi?

    Materijalno,opipljivo,nešto što će joj značiti?
    Ako ima tebe svaki poklon je pravi.
    Ne poklanjaj sat,misliće vreme je a ti si možda mislio na nešto na šta se često gleda.
    Nešto lepo,tvoje,jednom već korišćeno pa spremljeno od srca.
    Nešto što će videti i dodirnuti bar jednom u danu i nešto što će se shvatiti kao tvoj dodir.
    Znaš?

  2. #47

    Odgovor: Sta pokloniti voljenoj osobi?

    Ako smo joj već poklonili sebe i ljubav...onda ćemo lako naći način da je obradujemo .
    Važno je samo da je iznenadimo i to poklonimo od srca..šta god da je (od cveta do dijamanta) .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #48

    Odgovor: Sta pokloniti voljenoj osobi?

    Ne znam...Ja uvek imam problem sa tim...Suvise mi je stalo da poklonom zaista obradujem dragu osobu i onda provedem vremena i vremena razmisljajuci i setajuci i trazeci sta da kupim....i kad se odlucim i kupim, nekako ne budem zadovoljna jer uvek mislim da sam mogla bolje...
    Bas imam problem sa tim...
    Nije mi toliki problem kad necim zelim da obradujem roditelje, cerku, brata i sl, mada se i tu pogubim ponekad.....ali kad je partner ili jako dobar prijatelj u pitanju, onda sam stvarno u problemu...

  4. #49

    Odgovor: Sta pokloniti voljenoj osobi?

    podrazumeva se da voljenom bicu dajemo paznju, ljubav, posebne trenutke koji treba da budu svakodnevni... moja jaca polovina, eto na primer najvise voli kada mu poklonim neku dobru knjigu...
    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  5. #50

    Odgovor: Sta pokloniti voljenoj osobi?

    Sta ona hoce dobice.Jako je skromna i onda sam ja taj koji mora da lupa glavu sta bi je moglo iznenaditi

  6. #51

    Odgovor: Sta pokloniti voljenoj osobi?

    Mozhe neshto i od povrca?!...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #52

    Odgovor: Sta pokloniti voljenoj osobi?

    Ono od čega ću imati i ja koristi.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #53

    Odgovor: Sta pokloniti voljenoj osobi?

    Pozdrav...skoro sam dobila ORIGINALAN poklon od dečka, pa bih htela da se pohvalim a i ujedno dam ideju
    Naime, reč je o slici, ali mozaik slici, sastavljena od gomile naših zajedničkih fotografija. Kada gledate izdaleka vidite jednu sliku sastavljenu od malih fotografija, ali kada se približite vidite sve te manje fotografije. Maltene ceo album u jednoj slici...zaista sam se odusevila...dobio je
    Mislim da je kucao u google poklon mozaik slika... ili tako nesto

  9. #54

    Odgovor: Sta pokloniti voljenoj osobi?

    Sebe-celu sebe,jedan lud ,senzualan,vreli,nezaboravan seks.

    Stvarčice vremenom postanu deo inventara ormara,fioka ili polica u najboljem slučaju.U najgorem sadržaj ukrasnih kartonskih kutija koje čame na tavanu ili u podrumu.Ono što postane inventar duše ostaje tamo zauvek a sećanja na te lepe,nezaboravne trenutke leče donoseći u kraj usana osmeh i kad ga niko drugi ne primeti ili ne sme primetiti sem nas samih.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  10. #55

    Odgovor: Sta pokloniti voljenoj osobi?

    Jednostavno jedno veliko ništa.Posle četrdeset godina zajedničkog života netreba mu više ništa,i ovo mu je odviše

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  11. #56

    Odgovor: Sta pokloniti voljenoj osobi?

    Moram samo da spomenem kako suprug moje kolegice ima čudljive poklone koje joj odabire. Kako je neki dan slavila rođendan te je od njega dobila torbicu koja joj nije po ukusu, spomenula je kako joj je prije par godina kupio čajnik za rođendan. Čajnik! Ona kaže da nikada ne pije čaj a on njoj kupi čajnik! Lol.

    Stoga.. Čemu se mučiti što pokloniti? Bolje pitati i kupiti što Vaša voljena osoba želi. Sretni i Vi i on/ona.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Šta mislite o osobi iznad vas?
    Autor Kunic u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 9778
    Poslednja poruka: 18.09.2017, 14:09
  2. Sta ne biste nikad oprostili voljenoj osobi?
    Autor Rohalj Baze u forumu Ljubav
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 15.09.2015, 11:07
  3. Šta biste napravili za večeru voljenoj osobi?
    Autor miloradv u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 10.07.2012, 00:27
  4. Šta pokloniti?
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 24.07.2008, 22:21
  5. Da li ste uvek iskreni prema voljenoj osobi?
    Autor LAW1975 u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.04.2007, 00:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •