Posećujete li kozmetičara?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26
  1. #1

    Posećujete li kozmetičara?

    Dakle, da li odlazite kod kozmetičara ili se pak sami rešavate muka kako znate i umete? Koliko uopšte imate potrebe za kozmetičarskim uslugama?

  2. #2

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Odlazim kod kozmetičara ravno 13 godina. I to na istu adresu. Moja kozmetičarka nije završila dvomesečni kurs, već je doktor za lice, dermatolog. Nisam imala nekih problema sa kožom, poneka akna tu i tamo u vreme pms-a, i to je to. Iako me redovno taj projekat zakolje finansijski , jer pored tretmana (koji je pojačan u dinarima) kupim i ono što koristim od kozmetike, a što mi ona napravi, kao što je losion sa kamilicom, krema od lavande za moj tip kože, antirid, mleko i još svašta nešto , eto, i dalje idem jer mislim da je bolje da se neko stručan pobrine za moje lice, nego da se ja sama kopam i raskopavam. Zabuljim se u ono uveličavajuće ogledalo, pa me svaka tačkica kopka A imam te cedilačke nagone, koje obuzdavam.

    Baš ovih dana treba da je posetim, ovaj put napravih veliku pauzu između odlazaka. Lice mi plače za njom.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Citat SQUAW kaže:
    Odlazim kod kozmetičara ravno 13 godina.
    I to na istu adresu. Moja kozmetičarka nije završila dvomesečni kurs, već je doktor za lice, dermatolog.


    Isto tako...ne baš 13 godina, ali 10 da.

    Lice mi ne spada u onu grupu problematičnih, ali svakodnevno šminkanje (radnim danom, naravno) uzima svoj danak, pa tako da, i pored vrhunske kozmetike koju koristim (a koja odgovara mom tipu kože) pojavi se s' vremena na vreme neželjeni gost na koži lica

    Nemam neku dinamiku koliko često idem.
    Dešava se da mi hormoni pobesne, pa onda odlazim 3-4 meseca u kontinuitetu jednom mesečno.
    Onda se desi da ne odem 4 meseca.

    Primetila sam samo da mi je koža zimi savršena, ali da je leto potpuno urniše.
    Začepe mi se pore, pobesne i hormoni, popucaju kapilari...
    Manje mi smeta vetar i hladnoća nego sunce i vrućina.
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  4. #4

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Nisam nikad bila, ali mogla bih malo da castim sebe
    Evo, promenila sam potpis

  5. #5

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Dok sam zivjela na Balkanu redovno sam isla kod kozmeticara, a sada ne a jako bih zeljela. Nikako ne mogu da pronadjem nekog kozmeticara koji radi pravi tretman. Svi nude mackanja razno raznim preparatima ili mikrodermoabraziju. Kazu da u Americi vise niko to ne radi (?!) jer ostavlja oziljke (?!).
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #6

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Kod kozmeticara sam bila jednom u zivotu i to iz ciste radoznalosti da vidim kako to izgleda.Ne mogu da kazem da mi nije prijalo i da me nije opustio tretman ,ali moje lice jednostavno nemam potrebu za tim.Moje lice je bez akni i bora ,tako da ga sama cistim sa kamilicom. Sminku skidam sa mlekom iz apoteke.Mozda jednog dana , ako bude potrebno!
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  7. #7

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Dakle, da li odlazite kod kozmetičara ili se pak sami rešavate muka kako znate i umete? Koliko uopšte imate potrebe za kozmetičarskim uslugama?
    MIslim da sam dva puta bila kod kozmetičarke...Jednostavno nikad nisam imala nešto problematično lice...Izadje mi po koji mitiser ali ništa "značajnije"...
    Jedan period u srednjoj mi se lice malo upalilo i tad sam otišla po preporuci u apoteku u kojoj se prave specijalne kremice za lice...Posle nedelju dana lice mi je skroz oporavilo...
    Sad uglavnom koristim te kremice i nemam apsolutno nikakvih problema sa licem...

  8. #8

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Pre cetri godine sam bila prvi put kod kozmeticarke bila sam jako zadovoljna ....dala mi je kreme sa kojim treba da mazem lice ...i sada sam je posetila pre mesec dana ...kaze da mi se lice nije promenilo ....samo smo promenili kremu ..koja odgovara sada mojim godinama...

  9. #9

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Nemam problem sa tenom, niti sam ikada imala. Kod kozmetičara odem povremeno, možda dva-tri puta godišnje... Koristim "nivea" kreme i zadovoljna sam. Lice čistim tonikom iz apoteke, šminku skidam maramicama koje su za tu svrhu i - to je to.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  10. #10

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Potpuno je nepotrebno ići non stop kod kozmetičara, pogotovo kad ti uvaljuju kreme iz njihove domaće kuhinje. Ja idem retko, ali zato koristim provereno 100% prirodne preparate i lice mi je baš sjajno. Mučila sam se dok nisam našla sjajne preparate jedne očigledno ozbiljne domaće firme i više ne menjam.

  11. #11

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Odem kod kozmeticarke barem jednom svaka tri mjeseca, cisto vise radi gusta nego iz vjerovanja da ce me to pomladiti . Tih sat vremena je moj godisnji odmor.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #12

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    ...posećujem redovno kozmetičarku...

  13. #13

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Da, upravo krećem. Da imam mogućnosti, išla bih svaki dan, ozbiljno . Em zaista ima efekta, em je zamena za psihoterapiju (prvenstveno masaža). Samo treba naći pravog-u

  14. #14

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    nikad-jos uvek nemam potrebu
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  15. #15

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Sutra ce da bude tacno 7.put i to samo zbog problema sa aknama,posle koriscenja hormonske terapije---disbalans,ali vam mogu reci da mi mnogo prija! Super atmosfera,ma otprilike kao da sam na nekoj relaksaciji--yoga.Pocela sam sa limfnom drenazom ,zatim cu na ultrazvuk,probala bih detoksikaciju,razne aroma terapije i masaze LPG aparatom--protiv celulita naravno.
    I definitivno cu da nastavim! Mislim da svaka zenska osoba treba,bar jednom mesecno,sebi da priusti po neki tretman
    Muzika koja je " precica do Boga" ima tu retku sposobnost da trenutno podigne slusaoca do izmenjenog stanja svesti.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:23
  2. Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?
    Autor duga12 u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 26.03.2017, 15:45
  3. Isključujete li računar?
    Autor Morpheus u forumu Hardver
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 08.06.2012, 18:26
  4. Koliko vremena posvećujete svojoj deci?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 11.12.2009, 12:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •