Da li placete zbog muskarca? - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 120
  1. #91

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Nekada davno sam to jos i cinila,sada oni placu zbog mene
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  2. #92

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Ne zbog nego za ... i ne muškarcima nego muškarcem !

    Više ne.
    Ali mi stoji "knedla".

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #93

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Na moju žalost,što nisam dovoljno jaka, i da izdržim sa osmehom,još i danas mi se desi da me povrede,i zaplačem....mada neću,ali suze izdajice....
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  4. #94

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    interesantno,ali NE
    placem zbog filmova,zbog raznih tuznih prica,placem na sahranama i vencanjima i krstenjima,grunu mi suze na svaku sitnicu
    ali zbog muskarca nikad nisam plakala
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #95

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Ne, ne plačem!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  6. #96

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Suze su ok.
    Mnogi su skloni da tvrde da plač često služi kao sredstvo za foliranje. Ja pitam da li je veće foliranje glumiti hladnoću, a biti pun osećaja?
    Mene je uvek više nervirala poza "ja sam stena, ja sam bezosećajan, 'ladan, niko mi ništa ne može...". I mislim da je kukavički ne pokazivati osećanja. To je tek promišljenost, to je odbrana unapred, to je svesno izbegavanje klizavog terena, izbegavanje rizika. A izem ti ljubav ako se ne daš ceo, ako prikrivaš da te boli, ako glumiš glumu... Kako te neko uopšte može voleti potpuno, ako se ne daš ceo?
    Kada volim - volim, kada sam tužna - tugujem, kad sam srećna - radujem se, kad mi je svejedno - hladna sam.
    U ljubavi ima i sreće i tuge, dakle i suza i smeha. Sve što proizilazi iz iskrenosti je ok.
    Vrag odneo šnalu...

  7. #97

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    kada mi ih je bash zzao ja se sita isplachem....

  8. #98

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    I treba da placete kada neznate sta gubite.Uvek birate problematicne frajere a prave ignorisete i sanjate princa na belom konju a dobijete princa na magarcu na kraju
    Pune su mi ochi suza..

    Ne placem.
    Bude mi tesko, ne foliram, imam knedlu, raspadam se ali ne mogu da zaplacem.
    Bilo je par situacija kad je cak bilo nepristojno ne zaplakati ali koliko god se uspinjala, suza nema.
    Zaplacem ja.. Ali to su oni plachovi posle kojih se manje ide na pishkenje i tako..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #99

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    odavno sam presla na one koji me zasmejavaju, i bude radost u meni...i zadovoljstvo.
    dreamhunter...

  10. #100

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    malo...ponekad...
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  11. #101

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    plačem isključivo zbog sebe
    Don't tease me if you can't please me!

  12. #102

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Tako da placem i zbog muskaraca, ali samo zbog onih do kojih mi je jako stalo, a broj tih muskaraca je veoma mali.
    Zbog muškarca, zbog nas, zbog sebe, ali da, definitivno, izuzeto mali je broj muškaraca bilo u mojoj suzi.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Placem i pred drugima, jer ne mogu da se uzdrzim, iako cesto zelim da se uzdrzim i da ne placem, al suze same idu......
    Ne plačem pred drugima. Dešavalo mi se da plačem pred njim i sa njim, ali ubedljivo najteža suza je ona koju pustim kad nigde nikog nema, samo ona razdiruća bol na grudima, nemoć, suze i ja.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #103

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    O da... Bio je jedan zbog kog je vredelo isplakati se... I plakala sam kao kiša... Nije pomoglo. Nisam se osećala bolje...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  14. #104

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Nekada davno sam jos i znala plakati,sada to vise ne radim,sada oni mozda placu ali se suze ne vide_
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  15. #105

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Lakše mi je. Stoga, zašto da si ne dam oduška kada mi je teško i kada me naljuti i iživcira?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta je bolje od muskarca?
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 30.08.2015, 13:23
  2. Kolika je idealna tezina muskarca?
    Autor biterlemon u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 17.09.2012, 20:08
  3. Kako zena moze da upropasti muskarca?
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 141
    Poslednja poruka: 29.10.2010, 00:19
  4. Strahovi savremenog muskarca
    Autor swba u forumu Muška kafana
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 10.08.2010, 16:32
  5. DILEMA za muskarca: od dva zla izaberite...
    Autor Neron u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 07.04.2009, 10:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •