Kako da budemo uvek nasmejani???
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 69
  1. #1

    12 Kako da budemo uvek nasmejani???

    Zivot nosi sa sobom i lepe i lose strane. Znamo da smeh produzava zivot pa kako da prevazidjemo ono lose i zadrizimo divno raspolozenje/kako da budemo uvek nasmejani???

    Ja sam skoro uvek dobro raspolozena i nasmejana. Kada mi se dogodi da me nesto izbaci iz balansa ja uvek mislim na nesto divno i povratim osmeh na licu Cesto se dogodi da me moja kucna mezimica nasmeje
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani???

    Teško ako si čovek koji ne zna da se smeje takvima ne bi pomoglo ni razvlačenje uglova usana selotejpom... mislim na one koji su po difoltu i bez razloga namršteni... A ko zna šta se sve ljudima u životu dešava i zašto su namršteni...

    I ja važim za nasmejanu osobu, čak i kad se ne smejem... valjda mi se oči smeju i gledam da svaki trenutak na zajebanciju potrošim. I u svemu vidim razlog za smeh, čak i onda kada mi do smejanja nije. Kako meni, tako i ljudima oko mene. Al' tako je valjda lakše kroz život koji ponekada ume da bude baš nemilosrdan

    Posedujem neverovatnu količinu talenta da nasmejem onog koji plače, probala više puta
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani???

    pa da u svmeu trazimo najbolje... u svakoj sreci nesrecu... i pretvorimo osmeh u nashe najjache oruzje


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani???

    Prisetiti se neke simpatične, smešne dogodovštine.. Smejanje je, ne samo moj lek, a Kiki je prava osoba koja će me uvek oraspoložiti... i nasmejati...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani???

    Lako je vama s decom, imate pored sebe mali generator srece Ja sam u subotu upoznao 2 klinca od svojih drugara... Pa ono je da ti ceo dan bude lepo... Kakve izjave, kakvi komentari, kakvi gestovi, kakve face A inace, sto kaze Squaw, ako si mrgud, nista ti ne moze pomoci. Ich bin spadalo I ceo dan se nesto srpdam... Nema tu sta da se trudis, ili jesi ili nisi.
    "Ride. Because children need heroes."
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani???

    да нам неко прича вицОве 24 сата дневно

    да нас неко голица исто толико сати дневно

    да гледамо комедије по цео дан

    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani?

    Okružiš se pozitivnim ljudima i smeh sam dolazi.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani???

    Postoje ljudi koji koračaju uvek sa svim brigama ovog sveta. To breme im se vidi u hodu, izrazu lica, polusavijenoj (naravno, na dole) ili u najboljem slučaju ravnoj crti usana, pogleda ozbiljnog i zabrinutog.
    E, ja tak'e ne volim da srećem.
    I ne želim da iko mene sreće takvu.
    Volim ljude i valjda mi se to vidi i u pogledu. Ne delim izveštačene osmehe, ali za svakog imam bar osmejak.
    I nije mi teško osmeh da zadržim na licu. Jer uglavnom kad se osmehnem, kad sa dovoljno pozitivne energije pristupam drugima, uvek mi se (naravno, ne od na početku imenovanih tipova osoba) pozitivna energija vrati. I uvek se nađe neki razlog da osmeh zadržim.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani???

    "Širok osmeh i zlatan zub,znam da nije ti lako al danas nemoj biti grub...."
    Pošto je ustanovljeno da ne umem da se svadjam, i da zaplačem veoma lako, sa gospodinom "osmehom" sam sklopila jedan pakt...Borimo se nas dvoje do kraja...Ko ga šiša, nek crknu dušmani, ja se smejem...Ma i kad bih plakala nabacim osmeh, kiseo jeste, al ne da se
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani???

    Samo pustite pesmu "Always look on the bright side of life"!

    Uvek se moze naci razlog za osmeh (pa, makar i skroman)! Meni najvise pomazu ljudi oko mene koji su veseli, pozitivni...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani???

    pa... ulogujes se na Vojvodinacafe i to je to.... ceris se dok te usta ne zabole.... Meni je bar tako dok god sam na VC ja se kezim
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  12. #12

    02 Kako da budemo uvek nasmejani???

    ..kazu da mi se tuga vidi samo u ocima ali da me niko nikada nije video bez osmeha..
    ..zaplakala nisam cak ni tada kad mi je umro brat i najbolji drug..
    ..neznam gde crpim energiju ali znam da bez smeha ne mogu-niti umem..
    ..volim pozitivne osobe i one ljude koji znaju reci lepu rec u svakom momentu..
    ..ovde na VC ima par takvih osoba i volim ih od srca bas..
    ..a inace ni nemozes da se keseris kad si ovde na forumu..
    ..moj savet: kako da budemo uvek nasmejani? ..
    ..budite okruzeni pozitivnim ljudima, plesite, cenite sitnice i najbitnije-volite i postujte sva stvorenja koja su oko vas..
    ..ljubav cini cuda ..
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani???

    Nikako! Bar ja nemogu uvjek biti nasmijana.
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani???

    Cini mi se da se nacin za tako nesto zove facijalni grch...
      Vrh

  15. #15

    13 Odgovor: Kako da budemo uvek nasmejani???

    Nasmejani sto cesce-to bolje, a kako?Lako Sa sobom(& predsobljem ) se dogovoriti prvo sta nas iskreno raduje , pa udaljiti ometacHe - namcore cHangrizave koji cepidlacHe i osmehe ne donose niti odnose i posle kojih se osecamo kao da nas je tramvaj pregazio.One druge kao blago okupiti i cuvati najefikasnije sto umemo od kontaminacije i grcHa,pa i facijalnog jer on se dobija na promaji uglavnom, a lice tada ljutit izgled poprimi (ovako: ) .


    Gledam sad na "Your Daily Fun Dose"bakutu i kazze i ona svoj Rp

    A passer-by noticed an old lady sitting on her front step:
    "I couldn't help noticing how happy you look! What is your secret for such a long, happy life?"
    "I smoke 4 packs of cigarettes a day", she said.
    "Before I go to bed, I smoke a nice big . Apart from that, I drink a whole bottle of Jack Daniels every week, and eat only junk food. On weekends I pop a huge number of pills and do no exercise at all."

    "This is absolutely amazing at your age", says the passer-by. "How old are you?"

    "Twenty four"!!!
    _____________


    "The secret of creativity is knowing how to hide your sources." ~ Albert Einstein ~

    Poruku je izmenio DrinChe, 05.12.2007 u 07:52
      Vrh

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 04.01.2019, 12:57
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Član čiji mi postovi uvek privuku pažnju?
    Autor ribenzzi u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 148
    Poslednja poruka: 10.07.2013, 11:55
  4. Uvek maksimalno doterana
    Autor Muckota u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 24.03.2012, 18:29
  5. Zašto devojke/žene uvek idu zajedno u WC
    Autor rumski u forumu Muška kafana
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 21:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •