Mame lepe i negovane - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18
  1. #16

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Ma kakve god, drage su nam, a i mi svojoj deci!!!
    Obican zivot je jaci od mudrijih knjiga...
      Vrh

  2. #17

    13 Odgovor: Mame lepe i negovane

    Citat MamAna kaže: Pogledaj poruku
    Ma kakve god, drage su nam, a i mi svojoj deci!!!

    e, dobar zakljucak! bas mi se svidja- istina je!
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Žena je ogledalo muškarca - kada je ona lepa, negovana i uredna mi muški možemo da budemo mnogo opušteniji ... naravno, naša urednost se takođe podrazumeva ...

    Moja ljubav gaji neki poslovno diskretni način oblačenja, koji minimalistički ističe njenu ženstvenost i skockanost na neki prvi pogled ... ali ako se zadrži pogled samo sekund duže, primećuje se dostojanstvena elegancija, nežna ženstvenost i sve ono što treba da poseduje jedna dama ... kojoj naravno nije cilj da bude atraktivna za široke narodne mase.
    Jedino ja ponekad insistiram na malčice više sloboda, da malčice predje tu urodjenu umerenu granicu opuštene i ozbiljne elegancije pa da doda malo više izazovnosti ... donekle sam uspeo, to moram priznati, ali je ona i u tome pronašla sjajnu ravnotežu ...

    Jedna od stvari koje mi inponuju je to što je uvek, bez obzira da li je u farkama i duksu ili u svečanoj haljini, izuzetno mirišljava, sveža i poželjna kao da je tek otpakovana iz neke kutijice u kojoj ste je čuvali ... naravno da tu nema nikakvih tajni, stalo joj je do sebe i do okoline koju činimo mi njeni najverniji obožavatelji.


    • Ne bih želeo da sledećim rečima promenim smer teme ali prvo što mi je palo na pamet pročitavši naslov teme: Mame lepe i negovane, bila je misao i pitanje: A deca?

    Na žalost, možemo se uveriti da ima negativnih primera ... poznajem jednog starijeg dečjeg lekara koji je znao da napravi strašnu frku kada mu neka preterano skockana mama dovede neuredno i pomalo zapušteno dete ... tada je znao da bude stvarno grozan i ljut do neba, mislim da su takve mame to zapamtile za ceo svoj život.

    • Drugo što mi pada na pamet je da sam znao da čujem najnežnije uzdahe muškog sveta prouzrokovane prolaskom neke slatke, mlade mame sa bebom u kolicima ... pa da li je to zbog modela kolica, bebirona ili njihove nevaljale mašte, zaključite sami.


    Zaključak:
    Mame moraju da budu lepe i negovane,
    to je obaveza prema širokoj društvenoj zajednici,
    počev od njihovih najbližih kojima je to daleko najvažnije,
    potom do poslovnih saradnika i bliže okoline,
    pa na kraju i do slučajnih posmatrača širom planete.
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Arhitektura ili lepe kuće
    Autor Neron u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 09:53
  2. Kada mame i tate više nema...
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.04.2011, 11:59
  3. Serija - Greh njene mame
    Autor Invisibleman u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.12.2009, 20:51
  4. Savetovalište za mame i tate
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.03.2009, 08:13
  5. Kutak za mame i tate
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 10.01.2007, 06:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •