Mame lepe i negovane
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    13 Mame lepe i negovane

    Ovo je pitanje za mame.
    Uspevate li da odvojite vremena za sebe? Koliko vam treba i koliko bi zelele da imate vremena za sebe? Da li vam je potrebno vreme za psihicki odmor? Da li usprevate da izgledate uvek sveze, lepo i negovano?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Meni je dete već veliko tako da nemam nešto problema sa tim vremenom, a nisam ga imala ni ranije. Vreme za sebe sam imala uvek, a nekako mi nikad nije bilo potrebno puno vremena, jer je sve odavno postalo navika i rutina koja se obavlja u hodu. Kao pranje zuba tako i sve ostalo ja to posmatram. Ne bih mogla sebe da zamislim dlakavu, neofarbanu, sa lakom na pola noktiju i zapuštenu na taj način i u stanju sam da čupam obrve i pod najjačom glavoboljom u kosmosu

    Jedino što se promenilo u mojim navikama kad sam se porodila je bilo parfemisanje. Nisam koristila nikakve parfeme u periodu dok sam dojila dete i dok sam bebu muvala po rukama i oko vrata, kad smo hteli biti bliski na taj način, a on bio baš mali. I taj je period prošao relativno brzo

    Što se tiče vremena za psihički odmor imam i njega kad hoću i kad mi treba

    Da li usprevate da izgledate uvek sveze, lepo i negovano?
    za moje pojmove, naravno. A najslađi su oni komplimenti koje vam rođeno dete uputi, ili njegove drugarice
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Nije ovo pitanje smo za mame
    Moja supruga je uvek lepa i negovana,jer ona je sposobna zena inadje vremena i za sebe.Kao muskarac ja ovako na tu temu gledam.Jadan je onaj muz za cijom se zenom niko ne okrece
    Pa meni je drago kad mi ljudi kazu da mi zena izgleda kao avion,a dvoje dece rodila!Poruka svim mamama:"budite lepe i negovane,jer to vasi muzevi zasluzuju"
    TO SAM JA !!!!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    U biti, ja nisam dosad pazila dal' izgledam reprezentativno. Jap, volim se svidjeti drugima ali nije mi presudno.

    Kao što znate (jer ja ne prešućujem to) od poroda mi je ostalo 10 kg. Kako izgledam? Super. Zašto?? Zato što sam spoznala 'ono nešto' što mi daje draž i šarmira okolo ljude.

    Što je to? Majčinstvo. Promijenilo me i proljepšalo (kažu moje frendice)

    A što se tiče izgleda.. Naravno, malo se mora paziti. Volim se obući da mi lijepo stoji, kad idem van volim se našminkati, doma volim da sam ležerno obučena ali u tonu.. Jedino gdje možda malo kiksam je kosa. Ne, ne puštam da se slijepi uz glavu ali recimo da ju perem dvaput tjedno. Naime, nisam osoba koja voli imati frizure. Meni kad kosa smeta, ja ju stavim u rep i voila. Riješena stvar.

    Ne pretjerujem jer nema potrebe za tim.

    A i sad ću opet krenuti na tae bo. Čvrsto sam odlučila vratiti prijašnju formu. Zbog sebe same.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    ...a tate?...mi ne treba da budemo lepi i negovani?...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...a tate?...mi ne treba da budemo lepi i negovani?...
    Moj meni kaže da što se ja bunim.. Da je on moj Brad Pitt (razlog znam samo ja )
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...a tate?...mi ne treba da budemo lepi i negovani?...
    Naravno evo ja te na svaka tri dana opominjem da se obriješ
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Uvek se nadje vremena za sebe,kad se kaze da nema vremena od deteta ma to nije istina,nije valjda dete 24 sata u njena krila mnoge zene misle da sa brakom i malom decom ne treba da se cuvaju,neguju,sminkaju,doteraju,misle sta ce mi ? ne treba niko da me gleda imam muza,,zene se ne bi trebale da se neguju zbog muzeva nego zbog sebe,isto kao pre braka i pre dece moja deca su jako ponosna na mene,jer kad me vide njene drugarice kazu da ja nisam kao ostale mame jos i dan danas neki misle da smo sestre kad idem sa decom,aj a tek momci na ulicu bogami okrecu se i se cuje koje kompliment cak i za posao se nasminkam,i moj posao nije bas u neku kancelariju ,a muzevi takodje treba da se neguju cuvaju,ajd ne moraju da se sminkaju ali barem da su privlacni i zgodni isto kao svoje zene,i ponavljam ne radite ovo zbog nikoga,nego zbog sebe
    No me toques
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Naravno evo ja te na svaka tri dana opominjem da se obriješ
    ...dobro je dok nije obrnuto...
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Jako mi je bitno osjecati se dobro u vlastitoj kozi, a to za mene podrazumijeva i izledati njegovano i dotjerano. Drugacije zena nastupa kada je sigurna u samu sebe i kad se osjeca privlacno. Bolje da mi zavide nego da me zale! A i mojim deckima je draze da me takvu vide.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Znate što sam primjetila? Da i radna sredina utječe na promjenu stila tj. oblačenja.

    Otkako sam u uredu, više nosim šoseke i cipelice. Više pazim na boje (i prije sam ali sad posebno). Osjećam se ženstvenije i uživam u toj spoznaji.

    Sazrela sam i više nisam onoliko djetinjasta, koliko u ponašanju, tako i u oblačenju i pristupu izgledu, već se osjećam kao poslovna žena koja je spremna za nove radne izazove i koja sve više i više pazi na sebe i prezentaciju sebe kao osobe.

    Posao me je napravio takvom jer takve stavove je postavio.

    Neka, ja sam zadovoljna. Izvukao je iz mene ono najbolje.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    ....poznajem jednu izuzetnu gospodju koja bi usred najveceg posla uspaniceno vikala "dajte mi brzo ogledalo, brzo...." ,a kada dobije ogledalo kaze "hvala bogu da danas vidim nesto lepo"....
    ....jako mi je vazno da kada se pogledam u ogledalo da mi se dopada sta vidim, boja kose, frizura, ten, izbor boja garderobe (ako sam u trenerci i majici nema razloga da ne budu slozene boje) itd....
    ....ne postoji osoba na ovome svetu koja moze da me ubedi da nema vremena da se oceslja ili presvuce zamascenu majicu koliko god da ima dece i obaveza....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Citat kuta kaže: Pogledaj poruku
    Nije ovo pitanje smo za mame
    Moja supruga je uvek lepa i negovana,jer ona je sposobna zena inadje vremena i za sebe.Kao muskarac ja ovako na tu temu gledam.Jadan je onaj muz za cijom se zenom niko ne okrece
    Pa meni je drago kad mi ljudi kazu da mi zena izgleda kao avion,a dvoje dece rodila!Poruka svim mamama:"budite lepe i negovane,jer to vasi muzevi zasluzuju"
    ...to majstore...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Po mom misljenju licno zapostavljanje svog izgleda nema veze sa decom niti sa muzem i duzinom braka - to je samo izgovor.

    Ja sam se malo zapostavila po pitanju sminke, jer radim kod kuce...ali ako izlazim u drustvo, diskretno to nabacim..


    ovde sam htela nesto vaznije reci: ne treba mi ogledalo, dosta mi da pitam svoje dete ,,kako mi ovo stoji,, i znam pravo stanje...
    elem, nedavno mi je rekao da bi trebalo da imam dugacku kosu, jer skoro sve mame njegovih drugara i drugarica imaju dugu kosu...sad cekam da i meni poraste......a ni ove klempave usi se nece videti.. .jedino ne znam kako cu se izboriti sa elektricitetom...

    a za promenu sam i kosu ofarbala u svetliju boju, neke pramenove...malo chudno stoje na ovim plavim shiljcima...

    sve u svemu, treba se drzati cisto i uredno, s vremena na vreme napraviti promene na sebi, ali nisam za preterano sminkanje..narocito kod kuce, tu sam lezerna...
    ...oblacenje i garderoba moraju biti uskladjeni , to bez daljnjeg, makar i kod kuce!

    pa, da zakljucim : mislim da bih mogla i bolje ...lak na noktima ponekad zanemarim, dobro je sto naleteh na temu...



    ...
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Mame lepe i negovane

    Kao şto ree Fiona ... i ja ekam da mi poraste kosa
    ali ve gubim nadu
    A negovanje i lepota ... pa ko to ne voli ?
    zavisi samo od karaktera osobe !
    Zato mame i supruge pritegnite se da vam one mrşave ne kradu muzeve !

    P.S.
    To se odnosi i na muzeve ... neobrijane , zadrigle , upuşene i napijene svinje
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Arhitektura ili lepe kuće
    Autor Neron u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 10:53
  2. Kada mame i tate više nema...
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.04.2011, 12:59
  3. Serija - Greh njene mame
    Autor Invisibleman u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.12.2009, 21:51
  4. Savetovalište za mame i tate
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.03.2009, 09:13
  5. Kutak za mame i tate
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 10.01.2007, 07:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •