Da li imate kućnog ljubimca? - Strana 9
Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 169
  1. #121

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    Ovde gde ja zivim nemam jer ne bi imao ko da brine o njima kad mene nema. Kod mame uvek imamo jednog psa i dve macke, minimum.
    I koliko god im mi nadevali kraljevska ili 'plemenita' imena uvek se na kraju odazivaju na 'cuki' ili 'keric'.. Jer ih bratova deca tako zovu, a oni se sa njima najvise igraju.
    Nisu rasni. Imam i slike negde, postavicu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #122

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Ovde gde ja zivim nemam jer ne bi imao ko da brine o njima kad mene nema. Kod mame uvek imamo jednog psa i dve macke, minimum.
    I koliko god im mi nadevali kraljevska ili 'plemenita' imena uvek se na kraju odazivaju na 'cuki' ili 'keric'.. Jer ih bratova deca tako zovu, a oni se sa njima najvise igraju.
    Nisu rasni. Imam i slike negde, postavicu.
    Skontala sam da je drzanje zivotinja u stanu veoma tesko. Iako imamo tu kornjacu i akvarijum, za ovu vrstu kornjace je najbolje da se vrati tamo odakle je doneta, dakle u Dalmaciju. To bih najpre uradila, ali sad je problem koliko se moje dete vezalo za istu jer mu je to poklon od oca. A kao i sa svakim kucnim ljubimcem, u vecini slucajeva briga i nega pripadne nekom drugom clanu porodice, a hvaljenje i mazenje vlasniku.

  3. #123

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    Imam jednu malu Mrvicu koju drzim na terasi. Stene terijera Slatka,srcana,vesela kuja.
    Neko je ostavio na ulici a meni i deci bilo zao...doneli je kuci i sad imamo kucno ljubimce.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #124

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    imao sam ranije njemackog owcara...

    nego,kupujem rotvajlera,pa ako ima jeftinije ,nek posalje pp,ako ga ne uzmmem do tad

  5. #125

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    Imala sam malo mače, Katicu. Koja kao da je bila reinkarnacija nekog bliskog rodjaka. I toliko su se svi odusevili mojom Katicom da su mie ja na kraju ukrali. Sve se desavalo u Sutomoru.

  6. #126

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    da..jedno pLase od labradora koji je toliko umiljat, dobar i voli da se mazi...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #127

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    Da li imam?Pored ove moje dece mogu jos malo da otvorim mini zoo!Mada i ja volim zivotinje !Evo ovako ..... tu je Zuca veliki zuti macor koji je prica za sebe,clan porodice!Onda hrcak Svrca koji nam nocu pravi zurke,dve papige Viki i Kiki najmladji clanovi.Psi :mama Dona tata Rex i stene Maza,mesanci!Imali smo i recnu kornjacu nazvanom Glisa koja je ipak odabrala put do neke obliznje bare.Ne znam sta je sledece !Cerka ima u svojoj maloj glavici ideju kako ce postati veterinar,neka samo nek ona voli zivotinje.Obozava da lovi gustere koje mazi i pripitomljava a onda ih pusti.Drago mi je da je tako!
    Allways crazy

  8. #128

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    Ako seka odluči da ću ja čuvati njezine ljubimce, onda ću 5 tjedana imati:

    - pitona
    - bijelog miša
    - vranu

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #129

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    I koliko god im mi nadevali kraljevska ili 'plemenita' imena uvek se na kraju odazivaju na 'cuki' ili 'keric'.. Jer ih bratova deca tako zovu, a oni se sa njima najvise igraju.
    I am keriĆ, vel'ka maza keriĆ:



    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #130

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?


    doticni je siroce
    usvojem iz azila ,,,mada sumnjamo da se izgubio...sto ga duze imamo
    rase ..mesavina neke i neke ,,kad saznam javicu..
    ovako je izgledao kad smo ga doneli,cist ,ocesljan



    posle smo shavtili da je inelektualac ,,jer je poceo da nosi naocawe

    i sada ovako strokav neocesljan,,
    lomi srca komsijskih kera

  11. #131

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    I am keriĆ, vel'ka maza keriĆ:



    Pa Veco, pobedila si.

    Više nemam sa čime da ti se suprotstavim.

  12. #132

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    Razmišljajući ovih dana kako da odagnam lavinu svega i svačega što me raspada, došao sam do nekoliko ideja:

    - da kupim mladunče galapagoske kornjače; koliko znam, ona živi i do 200 godina, tako da nema šanse da me pređe i izumre pre mene;

    - da kupim mladu aru - 70, 80 godina zajedničkog života, u najboljem slučaju;

    - da rizikujem i ponovo kupim psa.

    Prve dve opcije su otpale jer u oglasima ni trag ni glasa od kornjača, a pernata živina opako krešti i prlja kuću, plus košta par stotina ojra...što će reći: pas.

    E sad, veliki ili mali pas?

    Mali psi su lakši za održavanje, rukovanje i rentabilniji su.

    Veliki psi imaju veliku masu i ogromnu količinu ljubavi srazmernu masi. I imaju velike oči koje vas najtoplije gledaju. I imaju veliku površinu glave, pogodnu za tuPkanje. I imaju velike vlažne nosne pečurke koje možete da biPnete ponekad.

    Jedino što ne valja u vezi velikih pasa je praznina koju ostave za sobom.

    Bolna, neispunjiva.

    HaJ evribadi, maj nejM iz Talla Della Fedelissimi.

    U stvari, ona se zove (ako je neko sumnjao da će dobiti takvo ime od strane moje familije i mene, grdno se prevario ) Cveta. Cveta vranjanka. Ima 4 i po meseca.

    Ukoliko bude upola kao Milica, biću srećan.

    P. S. U pozadini ćale - toplo obuVen

  13. #133

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    Mi imamo doma macku i kornjacu
    kornjacu imamo zbog silnih suza mojke kceri kad god je neka ribica uginula i macka nam je nastradala u saobracajki. Posle nam je sama dosla jedna prekrasna macka stara oko 1,5g, koja se znala cuvati. Sad je macka stara 15g. i znam da nece jos dugo, a svi smo vezani
    za nju

  14. #134

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    Pored 4 kornjače, akvarijuma sa zilion ribica, belog miša, terarijuma sa cvrčcima, sijamske mačke ( jel bilo još nešto..?) nadjuže je poživeo ovaj slatkiš i pametnica...12 godina je uveseljavao naš dom.

    Onda nas je napustio i otišao na neko mirnije mesto a njega je zamenio..:

    Vudija (šnaucera) sam obožavala i bio je 100% moj ljubimac. Ovaj "biserko" (staford) stigao je nakon 11 meseci tuge i nešto mi nije legao na srce. Ćera i muž ga obožavaju a nas dvoje se nešto izbegavamo i obilazimo... Jednostavno nije moj tip, da bi ga volela...

    Jaoooooo, zaboravih papagaja...bela nimfa...

    Auuu šta smo mi svašta imali.... i svašta imamo..!
    Poruku je izmenio Night, 25.04.2010 u 21:50

  15. #135

    Odgovor: Da li imate kućnog ljubimca?

    Trenutno ne..ali ih je bilo...

    Celoga zivota....psi,macke(jedan macor''Cile''),kornjace,zecevi..jezevi...(golubove ,vrapce,papagaje ,i jos neke pticice ...ne racuman..oni su stalni gosti kao clanovi porodice..)
    Zadnji pas, sarplaninac Ringo, uginuo..i rekla od tada ...nikada vise...!
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta imate u kucistu?
    Autor Kunic u forumu Hardver
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 26.04.2020, 13:31
  2. Imate li fobiju?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 121
    Poslednja poruka: 20.08.2012, 15:30
  3. Da li imate hobi?
    Autor Kunic u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 12.08.2011, 00:25
  4. Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 02.04.2009, 20:52
  5. Imate li jelku?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2008, 16:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •