Novo na forumu - Strana 4
Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 145
  1. #46

    Odgovor: Novo na forumu

    Ko voli crvenu boju, od sada može da uživa u istoj.

    A takođe, draga naša SQUAW ima jedno iznenađenje.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #47

    Odgovor: Novo na forumu

    Ja doći u miru.

    Ja
    želeti da vam saopštim nešto. Prošlo je Sunca i Meseca više nego što dva konja imaju nogu otkako sam počela da pripremam ovo iznenađenje. Sada jednim običnim klikom vi moći svratiti u moj šator iz njive sa suncokretima, posle clubbinga, pranja gaća ili silnih jagoda i koječega i ostati u njemu koliko dugo vi želeti. Ko meni reći da mi je šator ružan, iskopati sa mnom ratnu sekiru.

    p.s. Ako Onaj Koji Je Japanac slu
    čajno bude rekao da ovo ne biti moje delo ja imati da dodam da mi je Onaj Koji Je Templejtaš pomogao (malo). Ako Onaj Koji Je Japanac opet kaže da ja lagati, rvaćemo se dok neko nekoga ne obori na zemlju. Prvi koji biti oboren izgubio je.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #48

    Odgovor: Novo na forumu

    U shto je toplo kad se uvuche chovek u ovo tvoje shatorche vojvoindijansko! Daj tu lulu da zadimimo malo da nam bude nevidjena atnosfera i jednu belu kafu da se uklopim u okolinu

  4. #49

    Odgovor: Novo na forumu

    Citat Ona iz sator kaže:
    Ko meni reći da mi je šator ružan, iskopati sa mnom ratnu sekiru.
    o veliki poglavico kakvi ruzan... od sada moj omiljeni... ima da ne izlazim iz njega
    boje, ton, ma sve


    salji tu lulu vamo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #50

    Odgovor: Novo na forumu

    Ona Koja Madjija doshla pozdravi Onu Koja Zhivi u Prerija

    iz nocnih akcija ja svratih da kazhem
    iz dalekih juzhnih prenosim dimne signale, ti prochitash kad izadjesh iz shator ovo biti pisful prerija za boraviti dok sam tu.. kada nisam tu, ne boraviti u preriji no za vreme prihvatanja lule mira ja svo vreme biti u prerija i druzhiti se sa ostatkom pleme, konji i bizoni

    Ona Koja Madjija prihvata lulla mira i gledati rvanje dok neko oboren biti
    moomoo meee jooouu

  6. #51

    Odgovor: Novo na forumu


    Kako sada da se odlučim koji templejt da koristim, suncokrete ili Squaw? Sada mi se sviđaju dva.

    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  7. #52

    13 Odgovor: Novo na forumu

    s vremena na vreme promenimo gaće, zar ne ...tako i ovi templejti, treba ih menjati, da nam bude udobnije...trenutno sam u šatoru ...dok se ne iselim u neku rozle varijantu, kad je bude, al ona ljubičanstvena mi vrišti...ja bih te templejte prilagodjavala godišnjim dobima...leti bih uzimala nešto sa sve pahuljicama, a zimi bih birala neku letnju šemu, sa sve cvetićima...i tako...odoh da se vratim...
    iju, sad tek vidim kol'ko dobar ovaj brown ! baš ide uz moju mačku ...i tepih ...kakav style! divotalno
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  8. #53

    Odgovor: Novo na forumu

    Radovi su skoro privedeni kraju, sajt više ne bi trebao da bude neaktivan, ukoliko naravno nešto ne krene po zlu. Novina je mnogo, a sve novine se mogu opisati sledećim rečima - stvaranje zajednice članova u pravom smislu te reči.

    Ukoliko imate svoj nalog na Facebook-u, vrlo lako ćete se priviknuti na novi VojvodinaCafe. Ukoliko pak nemate, evo o čemu se radi. Krenimo redom od najvažnijeg dodatka.

    Korisničke grupe

    Volite određenu marku automobila? Navijate za neki fudbalski klub? Imate neobičan hobi? Dosadno vam je i ne znate šta da radite? Jednostavno napravite svoju grupu, pozovite članove ili čekajte da vam se pridruže. Postavite slike, vodite diskusiju, uredite svoju grupu. Grupa se kreira klikom na link "napravi novu grupu", sledi biranje kategorije (automobili, sport, politika, romantika itd.), davanje naziva, postavljanje logoa grupe itd. Veoma bitna stavka je privatnost vaše grupe. Postoje tri stepena privatnosti, javni (priključenje moguće jednostavnim klikom "pridruži se"), privatni (zahtev mora biti odobren od strane autora grupe) i privatni (možete se priključiti jedino ako vas autor pozove). Dalje ćete otkriti sami. Prilikom kreiranja nove grupe, na podforumu "Nove grupe" koji se nalazi na forumu "Druženje forumaša" će automatski biti pokrenuta tema kako bi lenji članovi bili blagovremeno obavešteni.

    Albumi

    Na sajtu odavno postoji foto galerija. Razlika između albuma i postojeće foto-galerije je u tome što albume kreirate vi. Tu mogućnost niste imali kod postojeće foto-galerije. Možete recimo da napravite album u kome će biti slike vašeg rođendana. Članovi sajta će moći da mu pristupe samo ako vi to dozvolite. Kreiranje albuma je jednostavnije od kreiranja grupe. Slike iz albuma možete dodati u određene grupe, jednostavnim klikom. Dalje je na vama.

    Izmene u "Mom profilu"

    Vaš profil je sada postao mnogo kompleksniji i sa mnogo više informacija. Još jedna u nizu novina su Poruke na zidu. Pored privatnih poruka, Trač partije, foruma, sada možete komunicirati sa vašim prijateljima i preko vašeg zida. Privatnost takođe možete da podesite. Vaš profil može biti javan (dostupan svim članovima) i privatan (dostupan samo članovima koji se nalaze na listi vaših prijatelja/kontakata). A šta su te liste? Pa posetite svoj profil i veoma brzo će vam biti jasno. Ozvaničite svoja prijateljstva koja ste stekli na ovom sajtu. Takođe u vašem profilu će biti prikazani i vaši albumi i vaše grupe i članovi koji su vam posetili profil i broj pregleda profila i... mnogo toga.

    Video

    Volite da gledate video klipove na Youtube-u? Zašto ih ne podelite sa ostalim članovima, ali ne na forumu kao do sada, nego u posebnoj sekciji sajta. Upotreba je veoma jednostavna.

    Novi dizajn

    E ovde očekujem kritike kao i svaki put do sada, ali starih templejta više nema. Nemojte tražiti, nemoguće ih je vratiti. Za džabe trošite vreme, bolje napravite novu grupu. Pohvale za novi izgled su OK.

    Upload na MEGAUPLOAD

    Pored postojeće prečice za upload slika na Imageshack, sada možete uploadovati i druge fajlove direktno sa sajta i kasnije ostaviti link članovima ukoliko žele da ih skinu.

    Tagovi

    Možete dodati tagove ili ključne reči u svoje teme kako biste olakšali posao pretraživačima i možda doveli potencijalnog člana na sajt, kao i pomogli prilikom pretrage po tagovima. Tagovi su uglavnom reči koje ukratko opisuju temu. Tagovi ove poruke bi bili novosti, forum, grupe, video, slike.

    Još par sitnica je sređeno poput ikonica u vašem profilu, boljeg pregleda u top statistikama, kreiranja bloga od pojedinačne poruke na forumu jednostavnim klikom na dugme "napravi blog"...

    U narednih nekoliko dana (ne mogu da kažem tačno koliko, ne zavisi od mene) će biti postavljena unapređena Trač partija, a takođe će biti prevedeni delovi sajta koji usled nedostatka vremena nisu bili.

    Problemi u radu sajta su nastali tokom update-a, kompanija gde je sajt hostovan nas je premestila na drugi server, jer je opterećene bilo preveliko i uskoro bi trebali da budemo vraćeni gde smo bili i ranije. Molim vas za strpljenje, jer ako ko želi da sajt radi kako treba, to sam ja. Takođe je urađena poboljšana optimizacija celog sajta za pretraživače i moguće je da neki linkovi koje ste postovali u svojim porukama na forumu, a tiču se ovog sajta neće raditi. Ukoliko naiđete na neispravan link, prijavite moderatoru foruma ili administratorima kako bi greška bila ispravljena.

    Slobodno pitajte ako vam nešto nije jasno.

    Eto, to bi bilo to, uživajte u novom VojvodinaCafe-u.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  9. #54

    Odgovor: Novo na forumu

    Već sam pohvalu poslao
    to sa upload je ok, nadam se da neće opterećivati nikoga
    Pa da dodam i ovde zamerku
    Povećajte ga, jednostavno tamo kod pxl stavite 14, 16?
    Pozdrav
    I tako u beskrajno!

  10. #55

    Odgovor: Novo na forumu

    Zanimljivo je sve ovo.

    Lijepo je što stvarate zajednicu iako, po mojem mišljenju, ona je oduvijek tu postojala jer vi ste jedini forum gdje vlada sklad.

    Čista petica za sve.

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #56

    Odgovor: Novo na forumu

    Teško mi je da prežalim VC dark template ali je sav ovaj posao koji je obavljen jednom rečju fenomenalan,svaka čast
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #57

    Odgovor: Novo na forumu

    odlicne promene!
    narocito mi se dopadaju one u profilu
    vredelo je cekati


  13. #58

    Odgovor: Novo na forumu

    Posao super odradjen. Oci ce da mi ispadnu od ove beline, ali nema veze Moze neki dark template? Belo u crno i gotovo

  14. #59

    Odgovor: Novo na forumu

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    ......
    Moze neki dark template? Belo u crno i gotovo
    to.....i meni slova neshto sitna....

  15. #60

    Odgovor: Novo na forumu

    odlična promena, bravo za majstora!
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  2. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  4. Ti si moja krvna grupa... Novo!Novo!Novo!
    Autor Neron u forumu Astrologija
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 22.08.2013, 22:04
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •