Eurovision 2008. Belgrade - Serbia - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 70
  1. #16

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    i josh jedno zapazhanje

    da li samo mene, ili ima josh neka dusha, koju Marijin "look" na sluzhbenoj stranici Eurovisiona neodoljivo podseca na Matrix? ili ja tripujeem?
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    logo je debilniji od debilnog... mislio sam ovo ljubicasto da je nekakav napola izduvali balon kad ono sljiva bokte

    text od gosna Lukovica ne da mi se nije svidio nego jos uvjek nisam siguran da necu slucajno povratiti u snu
    no, velkom tu prostranstvo cuda gdje se sve koristi u svrhu politike... ne znam koliko su Tadic ili Kostunica imali veze sa biranjem logoa i scene ali malcice ga Petar pretjera
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    I moj deda bi onaj kolaž papir bolje isek'o
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #19

    14 Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    logo je debilniji od debilnog... mislio sam ovo ljubicasto da je nekakav napola izduvali balon kad ono sljiva bokte
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia


    Ima li iko povratnu informaciju vezanu za glasanje protiv one sramote od logoa? Vredi li se nadati nečem lepšem ili smo glasali za džabe?
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    in my opinion Flamingosiiiiiiiiiiiiiiiiii

    I'LL NEVER FORGET U MY TOSE
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    Raspisan je konkurs za izbor kompozicija za takmičenje "Beovizija 2008", čiji pobednik će predstavljati Srbiju sledeće godine na izboru za Pesmu Evrovizije 24. maja u Beogradu, saopštila je Radio-televizija Srbije (RTS).

    Selekciona komisija će od pristiglih kompozicija izabrati 20, koje će se takmičiti na polufinalnoj večeri, koja će biti održana u februaru, navodi se u konkursu objavljenom na sajtu RTS-a.

    Deset najboljih kompozicija sa polufinalne večeri plasiraće se u finale, gde će glasovima žirija i publike biti izabran pobednik.

    Na konkursu mogu da učestvuju nove kompozicije zabavne i popularne muzike koje nisu objavljenje ni izvedene do 1. oktobra ove godine, prenosi Beta.

    Tekstovi pesama moraju biti pisani isključivo na jezicima koji su u zvaničnoj upotrebi u Srbiji, a autori kompozicija za izvodjače mogu izabrati isključivo državljane Republike Srbije, navodi se u uslovima konkursa.
    Prijave na konkurs mogu se dostaviti najkasnije do 15. novembra, navodi se u konkursu.
    Srbija je status "domaćina" predstojeće Evrovizije stekla pobedom "Molitve" Marije Šerifović, ovog maja u Helsinkiju.


    preuzeto sa neta
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    znaci-strasno da strasnije ne moze biti!!!

    ,,Ispostavilo se da je srpski design - baš kao i ovdašnja politika - u raljama primitivne mitomanije o čijim bolesnim razmerama govori prvonagrađeni rad pod šifrom "Mama 2008" (pažljivo pogledati fotografiju): beogradsku Evroviziju predstavljaće četiri nezavisna elementa za čije uzročno-posledične veze savremena nauka još nije našla racionalno rešenje, jer na logotipu imamo a) šljivu koja oblikom liči na dunju ili na bundevu, b) trubu koja valjda treba da upozori Eurovision Song da je Guča njen najveći ideološki protivnik, c) usamljenu notu koja visi u bezvazdušnom prostoru, i, konačno, najveću misteriju d) ženske usne, dovoljno otvorene da u jednom cugu popuše trubu, šljivu u obliku dunje i notu.,,
    -pobeda nikada ne moze biti moja ako nisam voljan da koristim sanse-
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    Prodaja karata od danas

    Kupci iz Srbije od danas mogu rezervisati karte preko broja 0900-110011, dok će prodaja za inostranstvo početi 31. januara preko sajta www.tickets.co.yu. Do 15. marta prodavaće se samo paketi ulaznica, a prodaja preostalih ulaznica počeće 17. marta. Najskuplja pojedinačna karta je 5.000 dinara i važi za finalno veče u prvoj kategoriji, dok je najniža - 1.000 dinara.

    Žreb za Evroviziju - Srbija u drugoj grupi



    Srbija će 22. maja nastupiti u drugom polufinalu izbora za Pesmu Evrovizije u Beogradu, odlučeno je na žrebanju koje je održano u Skupštini Beograda.

    Srbija će, zajedno sa Francuskom i Velikom Britanijom, biti nosilac druge polufinalne grupe sa 22 zemlje, dok će nosioci prve grupe sa 21 zemljom biti Nemačka i Španija.

    Žreb kojim je "pet velikih" svrstano u polufinalne grupe - prema novim evrovizijskim pravilima - obavio je Željko Joksimović.

    Potom je ovaj kantautor izveo pesmu "Lane moje" s kojom je 2004. godine, kao predstavnik Srbije i Crne Gore, bio drugi na izboru za Pesmu Evrovizije.

    Voditeljka žrebanja Jovana Janković rekla je da će u martu biti obavljeno žrebanje kojim će biti određen redosled izvođača po polufinalnim grupama.


    Azerbejdžan i San Marino prvi put učestvuju na takmičenju za Pesmu Evrovizije, koje se od ove godine organizuje po novim pravilima - sa dva polufinala. Finalno takmičenje biće održano 24. maja, u Beogradskoj areni.

    Izvršni supervizor Evropske radiodifuzne unije (EBU) Svante Stokselijus rekao je da će takmičenje u Beogradu biti "najveće ikad" i da će iz glavnog grada Srbije pred oko 100 miliona gledalaca u svetu stići sedam sati najkvalitetnijeg televizijskog programa.

    Direktor televizijskog odeljka EBU Bjern Eriksen rekao je da Pesma Evrovizije nije tu da pomogne Srbiji u približavanju Evropskoj uniji, ali da je može povezati sa ogromnim TV auditorijumom, sa radošću i lepotom.

    Direktor Radiotelevizije Srbije (RTS) Aleksandar Tijanić je ocenio da se izbor za Pesmu Evrovizije održava "u ne baš lakom trenutku za Srbiju", i da ona baš zato mora da nastoji da bude dobar domaćin i da pokaže kako ume da funkcioniše na svim nivoima.



    (Beta)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    Dete od 3 godine bi logo bolje uradilo. Nadam se da ce i objaviti da ga je dete crtalo pa da mi bude lakse.


    Imam osecaj da ce se Srbija tako iseljaciti na ovoj Evroviziji da ce me biti sramota posle da kazem strancima odakle sam.
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia



    "Činjenica da se Beograd, koji je grad domaćin ovogodišnjeg takmičenja za pesmu Evrovizije nalazi na dve velike evropske reke Dunavu i Savi, bila je inspiracija za izgled loga Evrosonga", izjavila Sandra Suša, izvršni producent ovog takmičenja. Novi logo zameniće staro umetničko rešenje koje je osvojilo prvo mesto na takmičenju RTS-a.
    Sva sreća pa je izabran novi logo, onaj sa šljivom je stvarno bio kritičan
    Poruku je izmenio silvia, 31.01.2008 u 11:33 Razlog: centriranje slike
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    E ova "notna smrt" mi se sviđa mnogo više od onog tragičnog kolaža
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    mislim da je sve bolje od onog kolazha, ako takvim mozhe uopshte da se i nazove.. ova nota se i meni svidja
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    meni je sljiva bas bila kul

    kako je krenulo izgleda da bez sljive nece proci... sad oce li je Serifovicka ili Tijanic promovisati cemo vidimo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    Estonci na Evroviziji pevaju na srpskom


    Estoniju će na izboru za Pesmu Evrovizije 2008, koji će u maju biti održan u Beogradu, predstavljati pesma na srpskom jeziku "Leto svet" u izvođenju grupe "Kreisiradio".

    Pesma, pored reči na srpskom, sadrži i stihove na estonskom i nemačkom, a predstavljaće Estoniju u prvom polufinalu 20. maja.
    Prvi stih na srpskom glasi "Ko ja sam?/ Račun molim/ Nestalo mi je plina/ mi je plina", a drugi "Dva dupla/ doboš torta./ Mahuna, to je dosta/ to je dosta".
    Refren je "Leto svet,/eto leto svet./Leto svet,/eto leto svet", nakon čega ide sledeći stih "Krompira,/kraška, luka/jastoga/to je dosta."
    Tekst pesme nalazi se na internet stranici estonske televizije www.etv.ee.
    Predstavnici Estonije prvi put će se ove godine takmičiti na Evroviziji sa pesmom koja nije na estonskom ili engleskom jeziku. Estonija je svog predstavnika na Pesmi Evrovizije 2008. izabrala na takmičenju Eurolaul, koje je odrganizovala Televizija Estonije.

    Blic

    Text je katastrofa Krompira,/kraška, luka/jastoga/to je dosta
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tour de Serbia
    Autor maleni u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 25.12.2013, 21:13
  2. Serbia Rally
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.06.2011, 20:23
  3. ...Battlefield - MADE IN SERBIA...
    Autor xizgubljenix u forumu Igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 08.08.2010, 00:20
  4. Evrovizija - Eurovision 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 28.05.2007, 10:32
  5. Eurovision Song Contest 2007
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 00:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •