Eurovision 2008. Belgrade - Serbia
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 70
  1. #1

    Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    U Beogradu dva polufinala Evrovizije?


    Na sastanku EBU (European Broadcasting Union) najavljena je mogućnost da se sledeće godine u Beogradu na Evroviziji održe dva polufinala. Iako je ovakav sistem takmičenja bio planiran za 2009. godinu ipak je moguće da ovaj projekat zaživi u Beogradskoj areni naredne godine.

    Razlog za ovu promenu je nezadovoljstvo "zapadnih" zemalja učesnica, koje već godinama ostvaruju veoma loše plasmane, kao i brojni dopisi njihovih nacionalnih televizija koji su u prethodnom periodu dospeli na adresu EBU sa zahtevima za promene u sistemu takmičenja.

    Ako se ovo bude dogodilo, direktno u finale bi išle zemlje članice "BIG 4" - Francuska, Nemačka, Velika Britanija i Španija, ali i zemlja domaćin, ovog puta Srbija.

    Sve ostale zemlje bi bile podeljene u dva polufinala i po deset prvoplasiranih bi ušlo u veliko finale.

    Polufinalne grupe bi se odrdile žrebom, s tim što bi zemlje bivše Jugoslavije, SSSR-a i Skandinavije bile podeljene u dva "šešira". U polufinalima bi glasale zemlje iz tih polufinala, a i u finalnom delu takmičenja važio bi isti sistem. O tome da li će sve zemlje biti dužne da prenose oba polufinala ili samo polufinala u kojima učestvuju, a domaćin i "BIG 4" eventualno samo finale, još nije bilo reči, navedeno je na sajtu Organizacije za praćenje i popularizaciju Evrovizije OGAE Srbija.

    Konačna odluka bi trebalo da bude donesena uskoro, a do tada nam ostaje da se što bolje pripremimo za Evroviziju.

    (MONDO)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  2. #2

    07 Odgovor: Evrovision 2008.

    Napraviti izbor za voditelja



    Moja ideja, mada nju nisam pitao, jeste da ženski voditelj Evrosonga bude fantastična Ana Ivanović. To bi na najbolji način odražavalo i Anin šarm i šarm Srbije - rekao je direkor RTS-a Aleksandar Tijanić i izazvao buru oprečnih reakcija u javnosti.

    Tijanić je rekao i da je za ulogu voditeljke Pesme Evrovizije njegova favoritkinja Ana Ivanović jer poseduje opštu prepoznatljivost i njeno učestvovanje bi bilo pun pogodak. Ana je svakako dobar kandidat i neko ko bi prilično doprineo imidžu izbora Evrosonga koji će se održati u Srbiji.
    - Ani još nismo saopštili tu informaciju. Ona treba da se fokusira na US open i tek kada se vrati sa turnira, ona će dati izjavu tim povodom - rekao je za Blic juče otac slavne teniserke Miša Ivanović.
    Iako se sa direktorom javnog servisa (koji je takođe najavio da će i dalje ostati na tom mestu) slažemo da bi šarmantna srpska teniska zvezda bila dobar kandidat za voditeljku Evrosonga, postavlja se pitanje da li Tijanić treba sam da bira/određuje voditelje za Evrosong ili bi bilo bolje napraviti izbor u kojem bi se našli kompetentni kandidati radi da se late posla, od kojih bi publika i stručna javnost glasanjem izabrali najbolje.
    RTS je raspisao i konkurs u kojem se biraju voditelji za narednu Beoviziju i rezervni par voditelja za Evrosong. U tom konkursu stoji, između ostalog, da će stručni tim od ukupno prijavljenih kandidata izabrati 100 kandidata. Nakon provere znanja iz opšte kulture i provere znanja stranih jezika, stručni tim će izabrati 24 kandidata i 24 kandidatkinje koji ulaze u uži izbor. Odabranih 48 kandidata učestvovaće zatim u emisijama zabavnog, takmičarskog i muzičkog sadržaja, a sistemom eliminacije (ukupno 20 emisija) na osnovu telefonskog glasanja gledalaca i glasanja žirija biće izabrana dva voditeljska para koja će voditi narednu Beoviziju. Par sa najviše glasova biće nominovan kao rezervni par za voditelje Pesme Evrovizije 2008. Sve to stoji u konkursu na koji zainteresovani mogu da se prijave do kraja avgusta. Inače, kako se šuška u krugovima zainteresovanim za Evrosong, naročito među poznatim voditeljima iz zemlje ali i inostranstva, ovo je izmenjen konkurs jer je u prvobitnoj verziji stajalo da će pobednici ovog konkursa voditi sledeću Evroviziju. Bilo ovo tačno ili ne, voditelj velikog muzičkog takmičenja koje će privući popriličnu pažnju evropske javnosti ne bi trebalo da se bira iza zatvorenih vrata u Takovskoj.
    Pesma Evrovizije, 53. po redu, biće održana u beogradskoj Areni 24. maja, a prethodiće joj polufinalno veče 22. maja. Blic predlaže da učešće u izboru i glasanju za voditelja Evrovizije uzmu svi zainteresovani gledaoci ovog takmičenja, iskusni voditelji i stručna javnost, a kao prvog kandidata za uži izbor predlažemo Anu Ivanović.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  3. #3

    07 Odgovor: Evrovision 2008.

    Duška Vučinić: Đuričko i Branka Katić dobra kombinacija
    - Ana Ivanović je reprezentativnog izgleda i mislim da je zanimljiva ideja da ona bude voditeljka, ali sa druge strane taj posao treba da radi neko ko je profesionalni voditelj ili glumac. Dobitna kombinacija bili bi glumac ili pevač sa voditeljkom ili obrnuto. Đuričko mi je fenomenalan lik, a dobar izbor bile bi i Branka Katić ili Anica Dobra. Što se voditelja tiče, mislim da bi u igri trebalo da budu voditelji nacionalne televizije.

    Mića Orlović: Jedino da se ja podmladim
    - Ako nacionalna televizija prenosi Evroviziju, Tijanić ima prava da izabere voditelja. Izbor Ane Ivanović je marketinški dobar potez jer su teniseri sada bogovi. Ali, nemam ideju ko bi joj mogao biti partner. Jedino da se ja podmladim. (smeh) Nekada smo imali dobre voditelje, ali danas smo ostali bez ljudi koji imaju znanje. Što se tiče konkursa koji je raspisan za voditelja, mislim da je to budalaština koja nema značaja.

    Dejan Pantelić: Moj glas Branki Katić
    - Nemam neku viziju ko bi od muških voditelja mogao da vodi Evroviziju. Što se tiče ženskih, mislim da bi glumica Branka Katić bila odlično rešenje. Ona odlično govori engleski jezik, izuzetno je šarmantna i mislim da bi ona to odradila na pravi, profesionalni način. Teniserka Ana Ivanović bi bila interesantna, ali da izađe kao neki specijalni gost. Svi sportisti, ipak, predstavljaju Srbiju na jedan fenomenalan način.

    Lea Kiš: Napraviti kasting za profesionalne voditelje
    - Evrovizijski voditelj treba da ima veliko iskustvo, a kod nas je izbor veoma sužen jer malo voditelja ima znanje opšte kulture govora na srpskom, a kamoli na engleskom jeziku. Mislim da neko ko nije prekaljen u tom poslu ne može da vodi Evroviziju. Trebalo bi da se organizuje kasting za profesionalne voditelje iz Srbije, bez obzira što manifestaciju organizuje nacionalna televizija. Niko van voditeljske branše nije vodio program na Evrovizijama, pa ne vidim razlog da ovde bude drugačije.

    Ognjen Amidžić: Ana bi bila dobar izbor
    - Uopšte nije loša ideja da Ana Ivanović bude voditeljka, ali mislim da onda treba da bude uz nekoga ko to odlično radi, da mu bude partnerka ako je već predviđeno da muško-ženski par vodi ovu manifestaciju. Oko toga ne treba praviti veliku filozofiju. Za Evroviziju su bitne numere, zabavljači, a voditelji su u nekom drugom planu.

    (blic)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  4. #4

    02 Odgovor: Evrovision 2008.


    Svi bi da vode Beoviziju i Eurosong


    Konkurs za voditelje Beovizije, u okviru kojeg će biti izabrani i rezervni voditelji Eurosonga, zvanično je završen u petak.

    Od oko 1.000 prijavljenih, većina su glumci, pevači, manekeni i voditelji. Kako prenose beogradski mediji, medju njima su i Ekstra Nena (predstavnica Jugoslavije na Eurosongu pre 15 godina), duhoviti švedski voditelj Jovan Radomir, i manekenka Andjelija Vujović.

    "Imam dovoljno iskustva, radio sam i švedsku Evroviziju, i bila bi mi čast da to radim u svojoj domovini. Mesto voditelja srpskog izbora za pesmu Evrope bilo bi vrhunac moje karijere" rekao je Radomir za "Blic".

    Konačni izbor voditelja odlučiće žiri u sastavu - voditeljka "Ključa" Nataša Miljković, bivša urednica RTS-a Gordana Suša i reditelj Darko Kamarit.

    "Uži izbor od sto kandidata stavićemo na još nekoliko provera. Oni moraju da znaju dva svetska jezika, a ocenićemo i glumačke, pevačke i plesne sposobnosti. Telefonsko glasanje gledalaca i mišljenje žirija presudiće u konačnoj rundi izbora, kada će se za voditeljsko mesto boriti 24 para" kaže Miljkovićeva.

    Još uvek nije poznato ko će biti zvanični voditelji Eurosonga, mada su čelnici RTS-a izrazili želju da vide teniserku Anu Ivanović u toj ulozi. I šarmantna sportistkinja volela bi da bude deo spektakla, ali nije sigurno da li će uspeti da uskladi obaveze.

    Odabrani par vodiće Beoviziju, i biće nominovan za rezervne voditelje Eurosonga, koji će se, zahvaljujući pobedi "Molitve" Marije Šerifović u Helsinkiju, održati u Beogradskoj Areni u maju sledeće godine.

    (MONDO)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Evrovision 2008.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Moja ideja, mada nju nisam pitao, jeste da ženski voditelj Evrosonga bude fantastična Ana Ivanović. To bi na najbolji način odražavalo i Anin šarm i šarm Srbije - rekao je direkor RTS-a Aleksandar Tijanić i izazvao buru oprečnih reakcija u javnosti.
    Ovo je jedan veoma neprofesionalan i nepromišljen potez. Govori mnogo o gospodinu koji trenutno vodi našu nacionalnu televiziju.

    Moje prvo pitanje njemu bi bilo zašto Ana, a ne Jelena? Zato što je lepša, atraktivnija, to je jedini razlog koji ja mogu da smislim (iako je lepota užasno subjektivan pojam i za svakog od nas je to nešto drugo). Ako je tako, onda je ovaj čovek trebalo da bude smenjen sa funkcije na kojoj je istog momenta pošto je izgovorio ovako nešto. To je jedan aspekt, a drugi aspekt je da takvu manifestaciju (ma šta ja mislila o njoj), koja je svetskih razmera, treba da vodi neko ko ima iskustvo u novinarskom poslu, neko ko govori engleski i srpski ispravno, neko ko će to da uradi profesionalno i bez greške.

    E sada, bojim se da ja ne mogu trenutno da smislim neki pametan predlog, mada sam negde čula da je Ana Sofrenović u konkurenciji, što, po mom mišljenju, može da bude jedna veoma dobra opcija.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Evrovision 2008.

    Ana Sofrenović, Branka Katić, Ksenija Ivanović - kada je ženski deo voditeljskog para u pitanju...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    Ključevi "Evrovizije" predati Gradu Beogradu

    Zamenica gradonačelnika Beograda Radmila Hrustanović danas je u Starom dvoru primila simbolične ključeve "Evrovizije" od gradonačelnika Helsinkija Jusi Pajunena.

    Primopredaji ključeva prisustvovala je i pobednica ovogodišnjeg takmičenja za najbolju pesmu "Evrovizije" Marija Šerifović, koja je pobedila u maju u Finskoj i donela to muzičko takmičenje u Beograd.

    Beoinfo prenosi da su u srdačnoj atmosferi, domaćin i gosti razmenili utiske o proteklom takmičenju u Finskoj, planovima i nastavku karijere Marije Šerifović.

    Gosti iz Finske poželeli su Mariji uspeh u daljem radu, a ona im se zahvalila na toplom dočeku u Helsinkuju i izrazila želju da taj grad ponovo poseti.

    "Marijina pesma bila je drugačija, sjajno otpevana i zaslužila je da pobedi na ovogodišnjoj pesmi Evrovizije", zajednički su ocenili Hrustanovićeva i Pajunen.

      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    Da budem iskren,ne volim Evroviziju. "parada sunda i kicha" bez poznatog lica u belom. Nikada je nisam voleo. Tako da mi apsolutno nista nije znacila pobeda Marije Serifovic (koju takodje ne volim) na istoj. I svo ovo dizanje prasine oko voditeljskog para na doticnoj manifestaciji je apsolutno nepotrebno. Ionako ljudi koji ce se pojaviti tamo ne zasluzuju preteranu paznju. Bar ja tako mislim...
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    www.eurosong.co.yu

    Ova stranica posvećena je takmničenju za "Pesmu Evrovizije" 2008. godine u Beogradu, njenim ljubiteljima, izvodjačima i svim informacijama vezanim za to takmničenje.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    Dva polufinala Evrovizije u Beogradu


    "Pesma Evrovizije" koja će se održati sledeće godine u Beogradu imaće dve polufinalne večeri, dok automatski u finale idu Francuska, Nemačka, Španija, Velika Britanija i Srbija.

    Evropska radiodifuzna unija (EBU - Eurovision Broadcasting Union) saopštila je danas na svom zvaničnom sajtu www.ebu.ch da je ovakva odluka doneta na prošlonedeljnom sastanku Komiteta EBU u Veroni.

    "Uvereni smo da uvođenje druge polufinalne večeri doprinosi stabilnijoj budućnosti takmičenja za 'Pesmu Evrovizije'", izjavio je tim povodom Svante Stokelijus, izvršni supervizor "Evrovizije".

    U EBU su pažljivo razmotreni predlozi članica unije i fanova "Evrovizije", kao i kritički komentari u medijima, a Stokelijus kaže da je posle razmatranja nekoliko mogućih scenarija odlučeno da se od "Evrovizije" u Beogradu 2008. godine uvede drugo polufinale.

    "To će povećati pravičnost takmičenja, otvoriti vrata za interesantnije finale i u pogledu produkcije biće najfleksibilnije rešenje", ocenio je Stokelijus.

    (Blic, BETA)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    Izabrana scenografija za Evroviziju







    Poznati su rezultati velikog konkursa koji je RTS početkom juna raspisao, a u kojem se tražilo idejno rešenje scene i logotipa za Pesmu Evrovizije. Od 70 radova i 455 rešenja za logotip, koliko je pristiglo, rad pod šifrom Confluence osvojio je 10.000 evra za najbolje idejno rešenje scene, a prvu nagradu za najbolji logotip i pet hiljada evra dobio je rad pod imenom Mama.

    U stručnom žiriju koji je birao najbolje bili su scenograf Miodrag Tabački, dizajner Slavimir Stojanović, direktor marketinške agencije Communis Ivan Stanković i Tanasije Kunijević, šef grafike RTS. Takođe.
    Kada je predstojeći Evrosong u Beogradu u pitanju, zanimljive vesti stižu i iz Verone, gde je na 50. sastanku TV komiteta Evropske radiodifuzne unije, prihvaćen predlog Referentne grupe da se uvedu dva polufinala. Zemlja domaćin, Francuska, Nemačka, Španija i Velika Britanije direktno su se plasirale u finale, dok će se ostale zemlje takmičiti u dva polufinala.

    (Blic)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    Pa zar nisu mogli da izaberu bolji logo ???
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    "Umetniku" treba polomiti obe ruke, a žiriju i ruke i noge. Pa ovo je horor!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    Peticija protiv logoa Evrovizije
    Samo dan pošto je izabran logo za Pesmu Evrovizije 2008. pokrenuta i je onlajn peticija za njegovo ukidanje! Glasanje se vrši na adresi www.petitiononline.com/esc2008s/petition.html.
    (Blic)
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Eurovision 2008. Belgrade - Serbia

    evo sam pronashla tekst, koji me, nazhalost, bash nasmijao.. kazhem nazhalost, jer je zhalostan.. i ovaj logo.. i onaj ko ga je radio.. i zhiri koji ga je izabrao..



    Logotip eurovizijske pjesme u raljama primitivne mitomanije




    Ovih dana u Srbiji je izabran logo za pjesmu Eurovizije, koja će se sljedeće godine održati u Beogradu. Autor logotipa dobio je nagradu od 5.000 eura, a njegov je uradak, kao i žiri koji ga je izabrao, doživio žestok napad javnosti koja smatra da je ovim izborom Srbija ponovno "obrukana", a rečeno je i kako je srpski design - baš kao i tamošnja politika - u raljama primitivne mitomanije. Fantastično objašnjenje logotipa s četiri zanimljiva znaka, potražite pod

    Lupiga svoj komentar neće dati, već će to prepustiti starom liscu, Petru Lukoviću, koji će nam u svome tekstu objasniti o čemu se ovdje zapravo radi.



    Budući da nikog normalnog ni u Srbiji a kamoli u Hrvatskoj ne interesuje tobož spektakularna vijest da su prošlog tjedna u neprijateljskom New Yorku zajedno boravili predsednik Boris Tadić i premijer Vojislav Koštunica, obojica na srpskom nacionalnom zadatku glede naučno-fantastične simulacije pod umetničkim sloganom Kosovo u Srbiji – sasvim je logično da je ovih dana udarna politička tema postala buduća Pjesma Eurovizije, principijelno debilna muzička priredba koja će se, kao posledica pobede nekakve srpske pevaljke, održati iduće godine u Beogradu.

    Odavno poremećeno uverenje da je svaka teniska ili muzička pobeda Trijumf Države i naučni dokaz supremacije Srpskog Nacionalnog Bića, već se mesecima pompezno širi kroz najave da će "buduća Evrovizija" Beogradu značiti ono što je Zagrebu predstavljala Univerzijada ili Sarajevu - Olimpijada: kao da Eurovision Song traje nekoliko nedelja u nekoliko desetina disciplina sa pedesetak tisuća sportista!

    Svejedno: rešena da ovu televizijsku priliku iskoristi za propagandu Vaskolikog Srpstva, Država Srbija delegirala je Radio Televiziju Srbiju kao nosioca posla od presudne važnosti za zemlju; kao jedan od prvih koraka organizovan je konkurs za lokalni logotip i idejno rešenje scene u "Centru Sava".

    Ispostavilo se da je srpski design - baš kao i ovdašnja politika - u raljama primitivne mitomanije o čijim bolesnim razmerama govori prvonagrađeni rad pod šifrom "Mama 2008" (pažljivo pogledati fotografiju): beogradsku Evroviziju predstavljaće četiri nezavisna elementa za čije uzročno-posledične veze savremena nauka još nije našla racionalno rešenje, jer na logotipu imamo a) šljivu koja oblikom liči na dunju ili na bundevu, b) trubu koja valjda treba da upozori Eurovision Song da je Guča njen najveći ideološki protivnik, c) usamljenu notu koja visi u bezvazdušnom prostoru, i, konačno, najveću misteriju d) ženske usne, dovoljno otvorene da u jednom cugu popuše trubu, šljivu u obliku dunje i notu.

    Obrazloženje žirija da je nagrađeni logotip "skup znakova koje objedinjuje slična simbolika: muzika, Srbija, Evropa, ljubav, mladost, sreća..." otkriva da su članovi žirija bolesniji nego što se mislilo; šta, recimo, reprezentuje mladost na ovoj čudovišnoj tapiseriji - da li je to truba, i ako jeste, otkud veza između duvačkog instrumenta i mlađih godišta? Jebeš trubu i mladost, nego je pravi question u obliku nadrealne misterije: šta na ovom horror-kolažu reprezentuje Evropu? Truba sigurno nije, jer je u Srbiji na delu Prvi Zavijajući Koštuničin Zakon koji glasi "Ko ne razume trubu, ne razume ni Srbiju". Opet, šljiva sigurno nije predstavnik europskih demokratskih vrednosti, ne samo zbog činjenice da ovakva grafički oblikovana šljiva više liči na ovcu Doli nego na vrstu voća - već zbog samoubilačke potrebe da se pretvori u šljivovicu, što nikako nije u skladu s europskim zdravstvenim standardima.

    Ostaju, dakle, nota i usne kao mogući branioci Evrope: ovako iscrtana nota, bez ikog svog, otuđena od ognjišta, suđena je da ode na đubrište istorije - čime ostaju poluotvorene, napućene, dementno dizajnirane usne koje kao da su lečene od herpesa. Kako je samo srpski RTS žiri to uočio, proučavaće se decenijama!

    Kao u Da Vincijem Codu, svako rešenje otvara novi filozofski problem; na redu je "sreća" koju valja prepoznati u jednom od četiri retardirana crteža; da je sreća sakrivena u destilatima čak i ovakve deformisane šljive, poznato je svakom alkoholičaru koji se prima na srpski design; truba i sreća, zna svaki posetilac Guče koji se valja u blatu, imaju zajedničke roditelje: Velju Ilića i Vojislava Koštunicu; nota je simbol srpske sreće, naročito kad se nota čuje na srpskom Kosovu; finally, finale pripada ženskim usnama čija oralna veština predstavlja tradicionalnu konstantu sreće u seksualnim potrebama ovdašnjih Eurovision-konzumenata.

    Ova površna analiza ovakvog remek-dela tek je predvorje budućih dilema i rasprava; od pitanja gde rastu šljive koje pažljivijim gledanjem sve više liče na Rubikovu kocku, preko pitanja da li je Eurovision Song trubačko takmičenje jer je truba jedina zastupljena od svih instrumenata, do pitanja zašto je nota sama i da li je to prekor Evropi koja Srbiju vidi kao poslednji otok na kontinentu? Šta god da odgovorite, bujica novih pitanja će vas oboriti na zemlju: Zašto je truba žuta? Zašto je nota zelena? Zašto su usne dramatično ljubičaste? Zašto šljiva ima bolesnu tamnoplavu boju? Zašto usne prekrivaju deo šljive? Da li je to istorijska pretenzija na tuđu teritoriju? I gde su sise? Zašto najbolji srpski proizvod nije našao mesto na logotipu? I zašto logotip izgleda kao delo retardiranog autora inspirisanog tekućom šljivom? I zašto samo 10.000 eura za nagradu?

    U trenutku kad sam se još jednom ispovraćao po logotipu, shvatio sam da najgore tek dolazi: naime, video sam i idejni nacrt buduće Evrovizijske scene u "Centru Sava"! Koliko se uspelo naslutiti iz metafizičkog dizajna, Eurovision Song biće neka vrsta tribute-koncerta dinosaurusima, jer sve što na pozornici visi i njiše se, neodoljivo podseća na ova monstruozna stvorenja s dugačkim vratom i odgovarajuće malom glavom u kojoj je mozga baš onoliko koliko kod nagrađenih! Nekakve plave daske sleva i zdesna simbolizuju valjda Savu i Dunav, ali se zato iz dubine podruma ka vrhovima tavanice diže plastični urbanosaurus čije stilističke replike po zidovima podsećaju na Spielbergovo filmsko ostrvo. Podrazumeva se da će po završetku Eurovizije, dinosaurusi oživeti i po kratkom postupku pojesti sve izvođače, naročito slasno one iz NATO-država!

    Tako bismo konačno pomirili ugodno i praktično!

    Srbija do Evrovizije!


    Petar Luković
    preuzeto s neta
    moomoo meee jooouu
      Vrh

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tour de Serbia
    Autor maleni u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 25.12.2013, 21:13
  2. Serbia Rally
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.06.2011, 20:23
  3. ...Battlefield - MADE IN SERBIA...
    Autor xizgubljenix u forumu Igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 08.08.2010, 00:20
  4. Evrovizija - Eurovision 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 28.05.2007, 10:32
  5. Eurovision Song Contest 2007
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 00:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •