Extremni sportovi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 21
  1. #1

    Extremni sportovi

    Svima nam je poznato da za ljudsku maštu granice ne postoje, za mene to se najbolje vidi na primjeru extremnih sportova. Kombinujuci razne, do sada odvojene, sportske discipline danas imamo masu extrmnih sportova kojima, iskreno, ja i neznam ime niti vidim raliku izmedju pojedinih.

    Moje pitanje na temu bi naravno bilo šta mislite o ovoj vrsti sporta? Ali ono što mene stvarno zanima je koliko ste vi slobodnog duha, koliko se upuštate u neke avanture?

    Za sad nemam neko vele iskustvo u nekom extremnom sportu. Ako cemo planinarenje svrstati u njih onda i ima nešto u čemu sma se okušao. Jest da nisu bile neke strančuge al ipak planinario sam malo. Ono što bih volio da probam je skok padobranom i paraglajding. A bez daha me ostavljaju i svi extremi na snijegu mada nešto nisam siguran da bih ja bio dovoljno hrabar da krenem sa vrha neke planine bez utabanih trasa
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    Odgovor: Extremni sportovi

    Padobranska obuka mi je na vrhu liste prioriteta, za neredni period. Samo moram da skupim lovu, posto je nenormalno skup sport!

  3. #3

    Odgovor: Extremni sportovi

    volEEEm ekstremne sportove i zelja mi je da probam skakanje padobranom.. samo sto kaze greco, to je skup sport, pa ce pricekati bolje dane

    probala sam rafting i to mi je vrh od sporta da se mene pita, stalno bi bila na vodi

  4. #4

    Odgovor: Extremni sportovi

    -Za 2-3 nedelje, nadam se, letecu zmajem (znam lika)
    -Imamo u B.C. i komercijalnu varjantu, mogu da proverim cene ?

  5. #5

    Odgovor: Extremni sportovi

    Citat valter kaže:
    -Za 2-3 nedelje, nadam se, letecu zmajem
    Ja vec letela
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Extremni sportovi

    Ekstremni sportovi pojacavaju adrenalin. Kad se jednom osjeti adrenalin, izazivan na taj način, postoji zelja da se ponovo proba. Osim onih koji žive za adrenalin, i međusobno se takmice, sve više običnih ljudi koji isprobavaju svoje mogućnosti i upuštaju se u ekstremne poduhvate.

    Planinarenje, alpinizam, sportsko penjenje, rafting, paintball, bungee jumping, brdski biciklizam, paragliding, base jumping i još mnogi drugi, sve su to ekstremni sportovi koji privlače odlučne i hrabre, željne pravog izazova i vrhunskog užitka.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #7

    Odgovor: Extremni sportovi

    Ja iskreno obozavam da se bavim sportom, i svaki slobodan trenutak koristim da ga upraznjavam Kakva vrsta sporta? Nije bitno Bitno je da uzvivam, da sticem kondiciju i da uzivam u andrenalinu, jer imam neku malu zavist od njega

    Extremni sportovi, na zalost, nisu bas preterano zastupljeni u medijima i za njega nema nekog posebnog interesovanja, sto je po meni totalno bezveze Mislim, j***s sport ako nije uzbudljiv i zanimljiv. Ne kazem ja da su ostali sportovi (fudbal, kosarka, tenis,...) glupi, alii.... Razmotrimo, na primer, fudbal. Tu igraci trce, sutiraju loptu daju golove. To je nekad i bilo zanimljivo, al' sad gotovo svi igraju zbog para. Mislim, milioni i milioni evra za nekog ko zna dobro da kontrolise loptu

    Elem, previse skrenuh od teme. Omiljeni exstremni sport - brdski biciklizam and bungee jumping, a ono sto definitivno moram da probam -> padobranstvo



  8. #8

  9. #9

    Odgovor: Extremni sportovi

    Rafting me oduševio,bila sam više puta,prelepo.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  10. #10

    Odgovor: Extremni sportovi

    Vozim rolere (ako je to extremni sport), i skacem sa mosta (ako je to sport)!! Ozbiljno!!

  11. #11

    Odgovor: Extremni sportovi

    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  12. #12

    Odgovor: Extremni sportovi

    Dodala bih još nešto ...
    extremnije od raftinga je bilo kupanje u Tari
    bez ronilačkog odela, voda je 10-11 C ,
    imate osećaj kao da vas secka 1000 žileta.
    Ja ipak nisam mogla da odolim, a da ne uđem
    u tako biserno čistu vodu (koju slobodno možete
    koristiti za piće), pošto sam tamo provela nedelju dana.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  13. #13

    Odgovor: Extremni sportovi

    Vozim rolere (ako je to extremni sport), i skacem sa mosta (ako je to sport)!! Ozbiljno!!
    Pa dobro i ja to i umem i volim. I planinarenje i skijanje na vodi, al' ja to ništa ne računam u taj adrenalin. Od ovih ozbiljnijih meni je najprivlačniji base jumping. Tome se divim do imbecilnosti



    Posle može da se rikne. Komotno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Extremni sportovi

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Od ovih ozbiljnijih meni je najprivlačniji base jumping. Tome se divim do imbecilnosti
    base jumping je do DZaDZa ne kapiram samo kako se spuste na zemlju?

    mene Parkour odushevljava.. nije sport, kazhu.. ali svejedno me odushevljava



    moomoo meee jooouu

  15. #15

    adrenalin

    Adrenalin - juče, 23:38
    Sta je to , bavim se alpinizmom od 78 god za adrenalin skoro cuo
    da li je to ono ludilo u nama sto nas vuce ? Imao sam los peh skoro puko - pao sa stene pukla dva kicmena prsljena da neidem u detalje ! Al Bogu i steni hvala nisu me unistili . I uz pomoc doktora na banjici ponovo na nogama .Mada se nadam ponovo i na steni ,videcemo ?

    A padaobranstvo izazov koji cu nadam se osetiti kad tad pored toga i ronjenje

    Ili mi svi sebe trazimo u necem

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sportovi Prema Horoskopskom Znaku
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 22.04.2009, 22:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •