Titlovi za filmove i serije - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 73 od ukupno 73
  1. #61

  2. #62

    titlovi

    Da li neko mozda zna da li BILO gde na internetu mogu da se nadju titlovi za film "The secret life of bees" nije bitno da li su engleski ili srpski, moze bilo koji. Ja sam trazila svugde, i ne mogu nigde da nadjem....


    hvala

  3. #63

    03 Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Da li neko zna gde mogu da nadjem titlove za STALjINGRADSKU BITKU

  4. #64

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Da li neko ima prevod za Henry V iz 1989. sa Kenneth Branagh u glavnoj ulozi?

  5. #65

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Citat mergirl kaže: Pogledaj poruku
    Da li neko mozda zna da li BILO gde na internetu mogu da se nadju titlovi za film "The secret life of bees" nije bitno da li su engleski ili srpski, moze bilo koji. Ja sam trazila svugde, i ne mogu nigde da nadjem....


    hvala
    Citat ttomica kaže: Pogledaj poruku
    Da li neko zna gde mogu da nadjem titlove za STALjINGRADSKU BITKU
    Citat Manve kaže: Pogledaj poruku
    Da li neko ima prevod za Henry V iz 1989. sa Kenneth Branagh u glavnoj ulozi?
    Ja tražila, ali nema nigde ništa
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #66

    Odgovor: Problemi sa titlovima

    Imam problem ne mogu da nadjem titl za film Mr destiny malo je stariji i ne mogu da nadjem titl koji odgovara mom skinutom filmu The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford.Molim vas pomagajte.Unapred zahvalan.

  7. #67

    Odgovor: Problemi sa titlovima

    Citat zarko83 kaže: Pogledaj poruku
    Imam problem ne mogu da nadjem titl za film Mr destiny malo je stariji i ne mogu da nadjem titl koji odgovara mom skinutom filmu The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford.Molim vas pomagajte.Unapred zahvalan.
    http://cyr.podnapisi.net/ppodnapisi/...=36&sY=&sAKA=1


  8. #68

    Charmed

    Jel zna neko sajt gde mogu da skinem kompletni serijal prevoda za charmed season 6,ja imam neki,ali prevod nekad kasni,nekad zuri,pa cak negde ga i nema....unapred hwala.
    There is no rules!!!

  9. #69

    Odgovor: Charmed

    Citat Painkiller kaže: Pogledaj poruku
    Jel zna neko sajt gde mogu da skinem kompletni serijal prevoda za charmed season 6,ja imam neki,ali prevod nekad kasni,nekad zuri,pa cak negde ga i nema....unapred hwala.
    KM player je resenje za te problemcice (kada titlovi kasne ili zure)
    Podnapisi Subtitles je sajt gde ukoliko ne nadjes odgovarajuci prevod onda ga nigde drugde neces naci provereno.

    Ja sam ooodavnooo prestao da gledam filmove/serije sa titlom/prevodom jupiii.
    Titl ukljicim ponekad cisto onako iz neke stare navike da citam umesto da slusam ali mi zaista titl ne treba ...desi se da neku rec ne znam ali retko.

  10. #70

    Titlovi za filmove i serije

    ljudi imam problem nigde ne mogu da nadjem prevod za emisiju overhaulin (generalka) sa diskovery kanala,ako neko zna neka mi pomogne gde ima prevoda za emisije sa diskoverija.
    i ne mogu da nadjem prevod za seriju JAG - mornaricki advokati.
    hvala na pomoci unapred
    Poruku je izmenio Bombica, 18.04.2009 u 23:51 Razlog: slovce

  11. #71

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Molio bih nekoga ko ima titlove za serijal The Twilight Zone sezona 2 i 3 1985 god.Unapred hvala.Ako neko zna link molio bih da ga objavi.

  12. #72

    Odgovor: Charmed

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Podnapisi Subtitles je sajt gde ukoliko ne nadjes odgovarajuci prevod onda ga nigde drugde neces naci provereno
    @ utvic jel citas ti postove ili ides linijom manjeg otpora...Charlie je lepo objasnio...

    da se ne bi mucio evo i linka...jbg treba da kliknes

    Subtitles | The Twilight Zone


  13. #73

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Elem, meni treba titl za Othello iz 1995 sa Lorens Fišburnom i Kenet Branom.
    Dobila sam ga, dobila Evo, ako nekom slučajno zatreba.

    Hvala, na titlu. Vrijedilo se registrirati. Pozdrav iz Subotice

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Omiljeni lik iz serije!
    Autor veljko yaric u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 10.08.2018, 10:52
  2. Sci fi serije
    Autor Inquisitor u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 08.07.2010, 22:57
  3. Pratite li Latino - americke serije?
    Autor vlado u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 12:00
  4. Da li cutite dok gledate filmove?
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 08.12.2008, 00:20
  5. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.08.2007, 02:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •