Serija "Surface"
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Serija "Surface"




    Odgledala sam ovu seriju koja ima 15 epizoda i ne znam da li će ih biti još (maybe not, ako nije donela parica dovoljno ), završili su je tako da može da se nastavi

    Nije loše pomenuti da u prvih 6 epizoda glumi Rade Šerbedžija (Alexander Cirko), i to ne Rusa teroristu već vladinog naučnika (biologa) koji je sve uspeo da skonta... pa čak i u trenucima dubokog razmišljanja progovara dve rečenice na srpskom "Otkud li se stvori?" i "Ne znaju šta ih čeka" što dalje implicira da su Srbi konačno inteligentni u nekom USA ostvarenju, osim ako nije bio Hrvat

    Elem, serija je gledljiva, sa naivnim efektima i momentima kao što je recimo snalaženje u vidu pravljenja batiskafa od neke konzerve za naftu koja će roniti sa sve ljudima na 1500 metara , ali može da se odgleda

    U osnovi serija prati život grupe ljudi koji slučajno dolaze u kontakt sa novom vrstom morskih bića koja rastu do ogromnih razmera i prete da poremete kompletan lanac ishrane, a verovatno i klimu cele planete. Naravno postoje struje u američkoj vladi kojima ne odgovara da se sazna za takva bića i tu ima dosta zataškavanja, pretnji i ubijanja.









    Jel gledao neko?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Serija "Surface"

    To je ovdi bilo, pa bogami ima više od godinu dana. Nisam gledao seriju. Možda sam je samo par puta potkačio dok sam prebacivao kanale . Tad je bila navala nekih serija sa vanzemaljcima pa iz inata nisam htio ni jednu da gledam . Ima na hinternetu svih 15 epizoda, al nemam link trenutno kod sebe. Ako hoš da pogledaš poslaću ti.
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Serija "Surface"

    Ti i ne čitaš šta ja pišem Idem da se bacim sa Brankovog.
    Pa, gledala sam, bre
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Serija "Surface"

    Jbg
    Kad piseš dugačke postove, pa dok stignem do kraja posta zaboravim šta si na početku napisala
    Pa jel ti se dopala serija? Čini mi se da nisi napisala dal ti se dopala ili nije, a i ako jesi ne mogu opet da čitam. Vreme je novac
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Serija "Surface"



    Pa, dopala mi se, 'nako. Nije ništa naročito, ali rekoh da je gledljiva
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Slične teme

  1. Serija "Doctor House"
    Autor maski u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 06.04.2012, 21:39
  2. Serija "Lie to me"
    Autor yige_gui u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.05.2010, 19:08
  3. Serija "LOST"
    Autor bubica u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.04.2010, 12:04
  4. Serija "Rome"
    Autor SQUAW u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.07.2009, 14:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •