Volim - ne volim - Strana 79
Strana 79 od 95 PrvaPrva ... 2969777879808189 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,171 do 1,185 od ukupno 1422
  1. #1171

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim da slušam i gledam emisije o kulturi koje se emituju uglavnom u kasnim večernjim satima, a koje su u tim terminima zbog lake zabave u vidu političkih emisija, zabavnih programa ( kvizovi, razne Farme, VB, razne Seke... ) i koje imaju baš te udarne termine. Da naglasim šta ne volim?
    Prvi utisak uvek vara

  2. #1172

    Odgovor: Volim - ne volim

    Ne volim ove bahate vozace sto se parkiraju na sred ulice.
    Ne volim sto mame ne drze decu za ruku preko pesackog.......

    Volim sunce, pokotovo kad mi se ujutru sramezljivo uvlaci u sobu volim da spavam pored otvorenog prozora volim cvrkut pticica....

  3. #1173

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim EKV ali ne volim što se Firči pojavio u onom rijaliti programu. Nekako je nespojiva muzika EKV i sav taj ambijent i atmosfera koji prate navedeni rijaliti. Potpuno sam zatečen Firčijevim ponašanjem, i razočaran.
    Prvi utisak uvek vara

  4. #1174

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim onu euforiju koju imaju moji muski pred tako vaznu utakmicu

    Pivo - kupljeno!
    Kokice - iskokane!
    Kikiriki - na stolu!

    Svi elementi su na nivou....

    Ne volim:
    kad jos pre drugog poluvremena my man - zaspi

  5. #1175

    Odgovor: Volim - ne volim

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Volim EKV ali ne volim što se Firči pojavio u onom rijaliti programu. Nekako je nespojiva muzika EKV i sav taj ambijent i atmosfera koji prate navedeni rijaliti. Potpuno sam zatečen Firčijevim ponašanjem, i razočaran.
    Naravno, nisi ga ni gledao u tom rijalitiJu i nemaš pojma kako se on u stvari ponaša u tom ambijentu i atmosferi, ali te razočarao na neviđeno. Plus, ne znaš ni kakva je u stvari atmosfera o kojoj pričaš. Misliiiim...

    Ne volim ovakvo donošenje zaključaka.


  6. #1176

    Odgovor: Volim - ne volim

    volim shto mi u situacijama nevoljenja na nevidjeno hunter ozbiljno lichi na sirijusa
    ne volim shto mi sirijus u situacijama neopravdanog voljenja ne lichi ni malo na huntera. :\
    & underpaid......

  7. #1177

    Odgovor: Volim - ne volim

    Ne volim što me ovo dosadno stvorenje ponekad ulovi u mojim maaaalim sitnim nedoslednostima ...

    ...volim što umem da priznam kad sam kriv.

  8. #1178

    Odgovor: Volim - ne volim

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Naravno, nisi ga ni gledao u tom rijalitiJu i nemaš pojma kako se on u stvari ponaša u tom ambijentu i atmosferi, ali te razočarao na neviđeno. Plus, ne znaš ni kakva je u stvari atmosfera o kojoj pričaš. Misliiiim...

    Ne volim ovakvo donošenje zaključaka.

    Ne moram da gledam ono što je već odavno dokazano kao nešto što služi samo za razbibrigu. Kao poznavalac muzike EKV trebao bi da shvatiš na šta sam mislio.
    Prvi utisak uvek vara

  9. #1179

    Odgovor: Volim - ne volim

    volim....

    mene...najvishe na svetu...
    ....kafu....zavisnik sam od nje....
    sunceeeeeeeeeeee....konachno ga dochekala...

    Ne volim.....
    ...prvu susedku...teshka trachara...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  10. #1180

    Odgovor: Volim - ne volim

    znate shta mi je oduvek ishlo na QR (da se tako slikovito odrazim iako organ neimam), to shto samoproklamovani pripadnici esnafa koji su umislili da su s bogom na prs u bulju, nosOm paraju oblake i zamishljaju da im je u glavi tooooliko tesno od znanja da moraju usmine chvrsto da drzze zatvorene da im se ne bi sluchajno znanje rasulo pa che je onda ona sitna boranija (crkli dabogda) pokrasti i s njome netragom pobechi, pa i ako moraju neshto da promrmljaju i deo svog oooooogromnog znanja puste da procuri to morazu s podsmehom uchiniti da se boranija ne bi previshe skutima priblizzila i time (nedajbozze) svetost uprljala i povredila.

    vidjala sam to i kod kuvara. takvi se uglavnom nisu mogli meriti kvalitetom s gospojama shto su radni vek provele u kujni beogradskih toplana. u njihovoj se menzi uvek mlooogo bolje jelo.

    if you know what i mean.
    & underpaid......

  11. #1181

    Odgovor: Volim - ne volim

    mLoooogo volem kad sam sam

    razgachim se,napravim brlog od kuche, olindravam se ispred tv-a s esprimom kraj prstiju, vucaram kafu za sobom, lezzim u kadi bar desetleche, meditiram, mackam se, turpijam noktiche, pa sve lepo pospremim da bude chisto i mirisno, pa spremim sebi rukak, pa tipkam svako malo, pa tu i glisha i sunchica i ovaj latentni mindjushar ... i sFeeeeee

    mirishem na bekutan. natrackala sam se sfemirski. i spremila sam makarone nikad bolje. ... pronashla sam ljuto koje volim - svezzi djumbir ljuto.
    & underpaid......

  12. #1182

    Odgovor: Volim - ne volim

    Ne volim Ultra kanal (proklet bio). Jezim se na one glasove. Cekam samo dan kada cu da zafrljacim pepeljaru u TV.
    Ne volim ni telefonske sekretutke...nikada nisam posle zvucnog signala ostavljala poruku
    Ne volim ni energetske vampire...znam da ti ljudi nisu svesni da to jesu, ali...

    Volim (trenutno) tisinu...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #1183

    Odgovor: Volim - ne volim

    Mnogo volim moje jutarnje rituale ispijanje kafe natenane,dve cigarete,upaljen comp i setnja po net-u do pijuckam kafu.

    Ne volim laz i traceve.
    A danas toga previse.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #1184

    Odgovor: Volim - ne volim

    Ne volim i nisam nikada voljela događaje, sportska dešavanja i bilo šta u čemu se nalazi hrpa ljudi, i svi kao zavisimo jedni od drugih, a u tom svemu uvijek se nađe par ljudi koji ne vrijede pišljiva boba...iiii dešava se da uvijek kiksamo svi.
    Ne volim da ovisim o nečijoj dobroj volji, o nečijem (ne)znanju...ne volim da mi neko drugi kroji sudbinu.

    Ne volim takođe ni nadobudne asistente koji svoje komplexe liječe nad studentima...ne da ne volim, nego mrzim kada neko ko je do prije par godina istu sudbinu dijelio sada postaje oličenje Hitlera u frčkavoj, mršavoj, nadrndanoj figuri žene.

    Volim kada postoje jasna pravila koja se trebaju ispuniti..volim da dam 1000% od sebe ali da sve to bude nagrađeno...volim da se borim sama za sebe, da griješim, da padam, da se dižem, ali da znam da će sve ići po p.s.-u, da neće biti mutnih radnji...volim onaj osjećaj kada iscrpiš zadnje atome snage bilo uma bilo tijela...i postigneš željeno.

    Ne volim što neki znaju da nanose štetu drugima..materijalnu, psihičku, fizičku...i ostaju mirni. A imaju vlastito dijete. Ako je vjerovati u bapske priče...neće se učinjeno vratiti na tebi...no na djeci.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #1185

    Odgovor: Volim - ne volim

    Ne volim kada mi neko pocne recenicu "Znas ko je umro...?"
    Onda tih par milisekundice mi svasta proleti kroz glavu
    Ok, znam da nisam ja...ali reci bre odma' "umro taj i taj..."
    Ali ne...vole ljudi da daju znacaj tom dogadjaju...nekako tom recenicom stavljaju do znanja "Ja nesto znam sto ti ne znaaaaaaas"
    Ne volim to, ali bas ne volim....
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 79 od 95 PrvaPrva ... 2969777879808189 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  2. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  3. Volim da procitam...
    Autor Meggy u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 25.02.2012, 19:50
  4. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06
  5. Ne volim te jer smo različiti
    Autor euridika u forumu Filozofija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 24.02.2010, 00:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •