Volim - ne volim - Strana 82
Strana 82 od 95 PrvaPrva ... 3272808182838492 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,216 do 1,230 od ukupno 1422
  1. #1216

    Odgovor: Volim - ne volim

    ne volim
    bahatost , stav - slikusvojuljubimiznasbudisretanstosamdoplovioutvoj mikrokosmos
    volim
    slobodnu subotu i nesavrsenosnapiranjenovihlicaipredelaunajskorijojb uducnosti




    fali mi onaj smajli sa havanom kao tacka na zavrsetku.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  2. #1217

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim Mihiza.

    Ne volim Dobricu Cosica.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  3. #1218

    Odgovor: Volim - ne volim

    ne volim?! mrzim! ... shto dete mora da mi izadje na ovaj kijamet i da odsedi ceo dan smarajuchi se s nekakvim glupim chasovima umesto da ushushkan premerava krevet i uz vruch chaj s medom gleda crtache ceo dan.......
    & underpaid......

  4. #1219

    Odgovor: Volim - ne volim

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    ne volim?! mrzim! ... shto dete mora da mi izadje na ovaj kijamet i da odsedi ceo dan smarajuchi se s nekakvim glupim chasovima umesto da ushushkan premerava krevet i uz vruch chaj s medom gleda crtache ceo dan.......
    takodje
    samo,ja sam jutros nasabajle pogledala kroz prozor,pa u njega ...spavao je ko beba a kosa mmu je bila rasuta svud po jastuku....pa sam zvirnula u raspored....likovno,muzicko,gradjansko,matis i srpski....
    pa sam ga ususkala i vratila se u svoj krevet

    sta volim danas?
    kinta jos nije stigla
    volim makar to sto nisam napolju i ne prokisnjava krov
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #1220

    Odgovor: Volim - ne volim

    Ne volim majke koje pravdaju klincima časove iz čista mira
    nisam voleo takve klince kad sam ja bio klinac
    nikada mi roditelji nisu opravdali nijedan čas, više sam voleo da dobijem neopravdani
    ne volim što je to radila moja tetka mojoj sestri
    i napravila razmaženog kretena od nje
    a moja sestra sad to pravi od moje sestričine


    volim kišu
    i ne znam da se iko od nje istopio.

  6. #1221

    Odgovor: Volim - ne volim

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ne volim majke koje pravdaju klincima časove iz čista mira
    nisam voleo takve klince kad sam ja bio klinac
    nikada mi roditelji nisu opravdali nijedan čas, više sam voleo da dobijem neopravdani
    ne volim što je to radila moja tetka mojoj sestri
    i napravila razmaženog kretena od nje
    a moja sestra sad to pravi od moje sestričine


    volim kišu
    i ne znam da se iko od nje istopio.
    ne volim sto su me roditelji slali i sa temperaturom u skolu
    toboze,da znas za obaveze,da se ne ucis eskiviranju,bla bla truc
    ne volim sto nikad nisu stali ispred mene,ni kad sam kriva,ni kad nisam kriva
    ne volim sto su me celicili bespotrebno i sto me nisu razmazili nimalo

    volim sto sa svojim potomkom imam odnos kakav moji roditelji nikad nisu ostvarili sqa mnom
    sto mu znam zelje,sto mu znam nade,sto znam sta ga muci i cemu se raduje
    volim sto mu nije neprijatno da bude sa mnom u istoj sobi
    volim sto ne mora da sapuce ,da krije i da muva

    nego
    razmisljam nesto
    ne volim,ali strasno ne volim one trbuhozborce i njihove strasne lutke
    gade mi se te lutke

    i uopste,ne volim cirkuse
    to mi je sinonim za prenaglasenost koje se iskreno i potpuno gadim
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #1222

    Odgovor: Volim - ne volim

    Ne volim kad se kanim da kupim nesto mjesec dana, cuvam pare, na kraju kupim i isti dan to isto izgubim (moglo bi ovo i u temu 'To samo meni moze da se desi..') ..ne volim kad izgubim kablove od mobitela/fotoaparata/mp3 playera.. ne volim kad moram ujutro ustat iz toplog kreveta, dok drugi spavaju.. ne volim kad bus kasni, ne volim kad bilo sta/bilo ko kasni.. ne volim kad me spucaju emocije.. ne volim kad mi nude pit, a ja kazem da necu pa mi jos uvjek nude sve dok ne popizdim.. ne volim kad mi posle kazu kako sam smotana/špilferderber/bitch (ooo da, i to smo culi ).. ne volim kad me narod pita sto sam lose volje, a oni su taj razlog.. ne volim kad se slucajno zadesi da se rasplacem, pa jedva dodjem sebi i sredim se pa se nadje neko i pita 'sto places/sta je bilo?' pa kad ljepo odgovorim nista, ostavi me na miru, hvala.. jos uvjek tjera dalje sa glupim pitanjima, kao da mi nije dovoljno tesko i naravno, suze opet krenu.. ne volim kad me nadju nepoznati ljudi sa nekom pricom i ne daju mira, nit znaju odustat i nestat.. isto tako ne volim poznate ljude koji su krajno dosadni sa svojom (uvjek istom) pricom.. ne volim ljude koji samo pijani imaju hrabrosti da kazu nesto.. a jos manje volim one koji pijani postanu jako hrabri, pa misle da mogu citav svjet nosit u.. rukama.. ne volim smekere, frajere i ostale 'jasamnajbolji' tipove.. ne volim stereotipe.. ne volim zene koje muzevi maltretiraju, pa kad im oce covjek pomoc brane muza i mjesto njega, napadaju okolinu.. ne volim klince, koji ne vide dalje od svog nosa i misle da je to, sto im mama ne da izac najveci problem na svjetu.. ne volim klinke koje se sa svojih 13 godina oblace ko da im je 25, a izgledaju jeftino k'o da rade u nekoj tamnoj ulici za par na sat..

    Ne volim kad mi se naredjuje, ne volim kad mi sole pamet i ne volim kad mi netko kaze 'MORAS!' (iako bi mogla rec da ovo zadnje volim jer kad mi se to kaze, tacno znam da necu to uradit )..


    Al sto se volim bunit, to je cudo jedno..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  8. #1223

    Odgovor: Volim - ne volim

    Ne volim temu plus-minus
    zaglupljivačka je i ničemu ne služi
    ne volim što me je Mara slagala da će mi poslati sliku u gatjicama ako prvi napišem post na toj temi
    ua Mara!!!

    Kad kiša ovako često pada
    u proleće
    onda sve što je zeleno dobija neku posebnu boju
    izrazito zelenu
    e
    ja volim konrast te vilinskozelene boje
    sa crvenim cvetom maka
    pored puta
    mnogo je dobar taj kontrast.

  9. #1224

    Odgovor: Volim - ne volim

    Ne volim što sam morao nositi Biljanu noćas i jutros u bolnicu.

    Volim što joj nije ništa, msm, sem crvenog grla.

    E, da...

    Volem i kada se dečaci slažu, pa makar sam o i na jednoj temi.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Joj, ne mogu da citiram, predugačko je, ali :

    kakvog crnog mira? Mira zasnovanom na parčanju Srbije i crtanju "povijesnih granica" koje nikada u poviJesti nisu postojale? Pravljenju veštačke države na bazi veštačkog bratstva i jedinstva sa narodima koji, u najboljem slučaju, mogu da nam budu dobre komšije? Gušenju pravoslavlja, i to na najperfidnije načine? Ubijanju svega tradicionalno srpskog što se moglo ubiti? Kupovanju socijalnog mira raznim kreditima?

    Ne mogu sad o svim načinima za trovanje našeg jadnog, glupog i napaćenog naroda, koji su doveli do toga da skoro cela Srbija plače kad je Joža umro, previše ih je. Moji ćale i keva su plakali. Danas kažu da ne mogu da svate šta im je bilo. Ako su oni, matoci od preko 60 godina, mogli da shvate koliko je sve to bila šarena laža, masovno opsenarstvo sa računima koji su plaćeni krvlju devedesetih godina, tragično je da pametniji i obrazovaniji ljudi od njih to još uvek ne mogu.

    Ako se daju imena ulica po Brozu, evo onda neka se daju i Paveliću, Tuđmanu, Izetbegoviću i ostalim prijateljima srpskog naroda. Klintonu, recimo.
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ако не можеш да замислиш да се земља изграђује и да има мир, а да нема комунистичку диктатуру, погледај "само" СВЕ државе западне Европе.



    Све је то нарасло на Брозовом семену.



    Да, стотине хиљада убијених од стране Брозових Црвених Кмера.

    А после су дошли демократски избори, слобода штампе... ?



    Стварно је трагедија колико труда треба да се појединцима објасни да комунизам није радио.



    А да, опет оно, ми смо овакав и онакав народ... ало бре, нисмо ми сами себи правили зло. Ја нисам.
    Већ систем, власт.



    Да, српска дивљачка оријентална традиција.
    Брозова диктатура није зло јер их је било и пре?



    Којим си ти цифрама и чињеницама поткрепио да је летовање на Хвару боља слика Брозове владавине од стотина хиљада жртава?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  10. #1225

    Odgovor: Volim - ne volim

    volim ljude sa smislom za humor... (potrebno je biti inteligentan da bi se skapirala zajebancija)
    ne volim rigidne -
    & underpaid......

  11. #1226

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim iskljucivost kada je istina u pitanju i jos prozeta humorom.

    Ne volim onaj natpis " svi smo mi sada Djus"
    Svi kao jedan ali samo je jedan Djus.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  12. #1227

    Odgovor: Volim - ne volim

    volim sto cu se uskoro preseliti u drugu gajbu
    volim sto ce vise kinte ostati i sto cu da bojim zidove kako ja budem zelela....

    ne volim svo to akanje pri selidbi
    pakovanje pa raspakivanje....da poludis,nista drugo
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #1228

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim što sam dobila tri, inače i postojeće sezone serije "The Bing bang theory" ...koja me potpuno oduševila svojim humorom...dva blesava fizičara koja umiju na svoj idiotski način da zapetljaju jednostavno...

    Ne volim kada ispliva moja impulsivnost i za'ebe neku finu, smiješnu, simpatičnu situaciju..pa se danima žderem. Ali što je učinjeno, ne može se popraviti.
    Ne volim samu sebe nekada...nikako.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #1229

    Odgovor: Volim - ne volim

    Ih sto volim da jedem crne masline, al od one slatke, mislim ne slane
    al ako su slane i kisele mora da su skroz zelene

    znaci ne volim crne a slane masline



  15. #1230

    Odgovor: Volim - ne volim

    Ne volim savjete/price koje zavrsavaju sa rijecima 'to je za tvoje dobro' jer sve to NIJEDNOM nije bilo za moje dobro, vec za dobro nekog drugog.. .. ne volim kad se nadje neko da mi 'nabija' na nos stvari od pred hiljadu godina (zbog kojih sam vec sto puta bila kritikovana) jer nema boljeg/aktualnijeg razloga za pizdenje.. i tako to..
    Nije svako ko luta izgubljen..

Strana 82 od 95 PrvaPrva ... 3272808182838492 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  2. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  3. Volim da procitam...
    Autor Meggy u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 25.02.2012, 19:50
  4. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06
  5. Ne volim te jer smo različiti
    Autor euridika u forumu Filozofija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 24.02.2010, 00:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •