Dođe mi da... - Strana 29
Strana 29 od 31 PrvaPrva ... 192728293031 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 435 od ukupno 459
  1. #421

    Odgovor: Dođe mi da...

    ... se zaista preselim u divljinu ...
    dete je izrazilo želju da živi tamo, a ne u stanu uSred industrijske zone ...
    i sada kalkulišem, šta bismo, kako...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #422

    Odgovor: Dođe mi da...

    ....da još neko dođe
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #423

    Odgovor: '' Dođe mi ... ''

    dodje mi da nekog utepam opet stize sandi, ki prosle godine ona djurdja, ili kako li se vec zvala ja jutros u vocari, vidim reeeeed, zmija jbt, rek'o sta je sad, kontam nisam se razbudila posto u toj vocari nikad nema reda.. salje mi drugar'ca sms "ukidaju sabvej od 19h, nadam se da nisi u gradu?" ja rek'o "a?" vracam se iz vocare, sretnem komshu Rusa, stari sipmatichni chichica.. konverzacija sljedeca:
    chicha: "zdravstvuj saseda, jes' spremna za sendija?"..
    ja: "a? kakOv sendi jbt, chicha?"
    on: "zar ti ne gledas teve?"
    ja njemu opet: "ja teve ne posjedujem!"
    o: :ne posjedujes teve?"
    ja: "dobro de chicha, teglim pet kesa punih shpize, gukni brate kakOv sendi?"
    on: pa sendi, oluja, stize s jug
    ja: "oluja?"
    odlazeci, cujem ga jos jednom kako komentira:
    on: "zbilja nema teve!?"

    dodjem kuci, pogledam na komp kad ono, glede unatoc, sve lokalne vijesti, ki da se ponavlja proslo ljeto, pune evakuacija, pljuskovi, kise, poplave, opskrbite se vodom, baterijama, vrecama pijeska, poplave, stize, tu je, samo sto nije, iza coska, poplavit' ce nas, nestat' ce nas

    nazovem ja shefa, pitam oi, shefe, oli mi delamo sutra? kaze on "dobro da si u toku" rek'o "nesto me antena na krovu jebe, pa nemam slike na teveu koji ne posjedujem" znam skontat' ce moj sarkazam.. kaze on "eto, vjerovatno duva orkanski vjetar pa ti mrsi sliku" uglavnom, ne radi se, jerbo raja nece imat' s cim da se vozi.. sabvej ukidaju u 19h, a buseve u 21h.. shole zatvorene, radnje zakacile drvene ploce na vrata i prozore.. i sve mislim da nece smak svijeta u oktobru, a ne decembru kako su prognozirali??? dobro, bar imam slobodan dEn da uspijem spakirat' kofere

    ako ne prezivimo sendija, do svidenja na nekom drugom svijetu, di cu mozda kupit' teve da budem u toku
    moomoo meee jooouu

  4. #424

    Odgovor: '' Dođe mi ... ''

    ...uzmem čekić i da izlupam koleno.
    Kad je bal nek' je bal
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #425

    Odgovor: '' Dođe mi ... ''

    ....e baš mi dođe da .. one koji se samo registruju a nikad ništa ne napišu jer nikad
    nisu ni imali taku nameru već onu neku drugu .....oprljim dupe pa da se lepo katapultiraju tamo odaklen su i ispali
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #426

    Odgovor: '' Dođe mi ... ''

    Dodje mi da bacim mobilni telefon. Zvoni bez prestanka vec par dana, minuta odmora nemam. Danas cu da ga ugasim i da se mreskam po krevetu i da mi se jebe za sve i svakog, nemam volje ni iz stana da izadjem tako sam izdrkana.
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #427

    Odgovor: '' Dođe mi ... ''

    ... da prodam ovu krntiju od laptopa. Najgora investicija, ikada

  8. #428

    Odgovor: '' Dođe mi ... ''

    ... da se prijavim u emisiju "Dođi na večeru"
    Ne što volim da kuvam, kao što volim (poslednjih dana)... ne što volim nova lica, kao što ne volim (nit' da se exponiram, niti da mi iko vršlja po stanu)...već me živo zanima kako izgleda onaj voditelj...mnogo mu lep glas i veoma je duhovit...
    Madaaaa...bolje da ostane na tome...jer do sada, kada je ton valjao...slika nije
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #429

    Odgovor: '' Dođe mi ... ''

    Да се борим за њега.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  10. #430

    Odgovor: '' Dođe mi ... ''

    ... da ispizdim onog Karamelu i onu ex folk pevačicu , ali sve sa onim njihovim debilnim obezbeđenjem ... da ih razbacam k'o stajsko đubrivo po njivi

    Naravno, prišao bi im kao Aca Vučić sa sve onim njegovim dugouzlaznim : "Gospodineee" (stav ala sarkastični pogled preko naočara i ona poza sa rukama, prim aut)

  11. #431

    Odgovor: Dođe mi da...

    ..odlllllepim kad po tašni počnem da nalazim prazne omote od Marsa i Crne bambi čokolade...prethodna opsesija bila je ČokoSmoki i M&M bombonice...samu sebe bih tukla što sam stoka..što ne umem da se obuzdam...e otići ću u vegane i pašću travu, to je jedini način da sačuvam novac , liniju i zdrav razum
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #432

    Odgovor: Dođe mi da...

    dođe mi da se teleportujem...it would be a surprise ?
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  13. #433

    Odgovor: Dođe mi da...

    LM...danas mi navrati sestra i zet i sa zetom potpuno korektna i suvisla komunikacija.
    Sa sestrom...pakao ! Ma o čemu pričali, ona će imati ne samo suprotno viđenje i stav već toliko nebuloznih zaključaka da "prsnem" u roku od 10 minuta. Btw...blizanci smo, samo 5 minuta razlike u vremenu rođenja ali...sličnosti kao oko i dupe !
    I sad...trebalo bi da se naHebem majke astrolozima?
    Dalje..u pola noći dobijem od prijateljice SMS tipa.." Sotono...mrš iz mojh snova" !?! Misliiim...sad sam još i "kriv" što neko je loše spavao ?
    Dobijem par mašina...sa "ubijenim" BIOS-om jer su "genijalci" mislili da znaju šta rade !

    Sednem, zamislim se, i dođem do zaključka...da MORA da smo teritorija bogata podzemnim vodama (jer nema nikakve druge logike da sam ikako izazvao ispade drugih). A pošto će voda biti cenjena "roba" u budućnosti...da mi lepo počnemo da EU prodajemo vodu?
    I tako...dođe mi da se preorijentišem u vodoprivredu..barem ću unapred znati kada mi "sluduju" gromovi zbog podzemnih voda .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #434

    Odgovor: Dođe mi da...

    Ko je tu oko a ko dupe?

    Dodje mi da.. Ne znam, ja sam se upisala samo zbog dupeta i ociju
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #435

    Odgovor: Dođe mi da...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Ko je tu oko a ko dupe?

    Dodje mi da.. Ne znam, ja sam se upisala samo zbog dupeta i ociju

    Sestra je oko, cenim.

    Nego, dođe mi da zaspim, al' je rano pa ću još malčice da njuškam po internetualnim prostranstvima...

Strana 29 od 31 PrvaPrva ... 192728293031 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •