Šta ste sinoć radili? - Strana 130
Strana 130 od 134 PrvaPrva ... 3080120128129130131132 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,936 do 1,950 od ukupno 2000
  1. #1936

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    prvo mi je na gajbu dosla jedna smaracica i hejterka
    ranije bi po njenom odlasku bila puna negativne energije,spremna da po izlasku na ulicu postanem masovni ubica
    sad jok
    ona bogorada,ja pusim,srcem kaficu,blejim u ekran

    elem,onda dodje moja drugarica koju ne vidjam cesto
    imamo gomilu zajednickih tacaka,ma kako delovale razlicito:prvo,imamo domacinski poriv da ugostimo ljude,onda,ono sto govorimo nasamo ostaje izmedju ta cetri zida i ne ide dalje,onda obozavamo prsut i incune i sir iz ulja
    s njom volim da pijem
    s njom volim da jedem
    imamo isti odnos prema prijateljima,lojalne smo

    malo smo se izdzakale pa je stigla i treca
    u razlicitim kombinacijama s drugim ljudima mi smo drugacije od onog kakve smo kad smo nas tri u kombinaciji
    pa su njih dve zamotale jedan fini joint i izasle na terasu da ga popuse
    ja nisam,mene to zamlati i ne volim
    onako naduvane i ja nenaduvana a prirodno lucidna smo prezvakavale neku pricu o vezama...
    onda sam ja kazala da ja ne umem da se predam....da sam se predala samo svom jedincu,i da nedovoljno verujem ljudima da bih mogla da se predam
    zapravo,sve tri smo u tome iste,samo sto nalazimo razlicita opravdanja

    onda smo oko ponoci zapalile u varos
    na prvom mestu se slusao Bili Ajdol,i bila su deca....prvi put da sam se osetila stvarno matorom za takvo mesto....deca...ne ona oko tridesete,nego bas deca,jedva dvadeset da imaju i tri babe od preko cetrdeset....pomislila sam na svoje vidjenje iste situacije kad mi je bilo dvadeset....pa ja sam mislila da moji matori u cetrdesetim vise nisu ni zainteresovani ni sposobni za seks!
    pila mi se tekila,al sam se oduprla tom iskusenju,iako bas volim tekilu...kao pijem lekove....
    onda drugi klubic....Leb i sol....volim Leb i sol.... al ne volim strasnu zagusljivost od duvana....opet sok i zelja za tekilom....
    pa treci klub....sedimo za sankom....lep,veliki sank od punog drveta u toploj boji meda....oko nas ljudi pristojnih godina,nesto mladji,nesto stariji....
    led cepelin
    dok narucujem pomislim da zajebem lekove i prionem na tekilu al onda pomislim da je to bezveze...i narucim sok od jagode.....da promenim...da ne pijem cetvrti tonik....sok je grozan.....
    dogovaramo se oko vikenda.....lignje ili morska riba? prsuta i sir? drugarica kod koje idemo na vikend zeli da nam pruizi potpuni ugodjaj,samo da kazemo sta zelimo....

    od petog kafea sam odustala....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #1937

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Oribala šporet...a ja kada to radim nikako ne mogu ofrlje, pa sam završila negde oko 3 h.
    Eno ga, sija se k'o nov.
    Još sam vratila u život moju omiljenu (staru) bateriju za tuš...potopila je u vodu u kojoj sam dodala nekakvu tabletu protiv kamenca (a nema pre toga sa čim je nisam ribala) i jutros gle mirakUl...sve otišlo...
    Posle idem po neka sredstva pa noćas nastavljam
    To kad mene uFati, ne pušĆa.
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #1938

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Vratio se sa terena mrtav umoran i pogledao..nestalo interneta !
    Misliim...stvarno uvek "omašim datum" kada nestaje pa sam ujutro požurio da uplatim provajderu.
    E sad...ili mi "žuti krštenica" ili moram nabavljati sekretaricu da obavlja za mene tekuće komunalije .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #1939

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Uh...ja sam jos uvijek najezena od sinoc...
    Prijateljica predlozila da odemo u Musikverein...to famozno zdanje iz kojeg se svake godine iz Zlatne sale prenosi novogodisnji koncert...
    Normalno...da sjednes, cekas 13 godina...prosjek godina medju sjedim glavama je 100...i sinoc je bio koncert becke filharmonije...Wagner, pa Mozart pa Cajkovski...
    Wagner, pa Mozart..i onda Peta simfonija od Cajkovskog...nisam jos nikada slusala cijelu...toliko je akustika savrsena, i ne cuje se ni sum od ljudi...i muzika te obuzme cijelog...mislila sam da to nikada necu dozivjeti i toliko sam sretna bila sinoc da se ni ja nisam oduprla suzama, kao vecina tamo.

    Cetvrti stav...jednostavno savrseno.


    Nisam htjela slikati...ali bilo je jace od mene.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #1940

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    bila na toj zurci...
    previse ljudi,muzika onako,srednje zalosna...a ja jos ne pijem...znaci

    posle,dodjem kuci,opalim sa Isaharom jedan brzinski cet.....
    On je zumbul za tebe,bio i ostao,kaze ona
    Pa dobro,jeste,kazem ja,a nije mi milo,stvarno.Kako moze da ti bude milo da znas da ne mozes noge da drzis skupljene pred zumbulom obicnim?!
    Ion zna da je zumbul u odnosu na tebe,kaze ona.


    znaci,tu je problem......

    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #1941

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Nadobudno sam stavila malog spavat ranije, ugasila televizor i komp misleći kako će u komadu da odspava bar 5 sati ako bude potpuni mrak. Odspavao jest ali se budio prvi put nakon 2h pa nakon 1h te je imao ariju nakon 2,5h. Jeeeeeeeee.. Jesam naivko..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #1942

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Nakon pokusaja njemackih zeljeznica da me ostave tamo, u sibirskim uslovima, dofurala se u Bec...
    I to, first time in my life...sa tim cudom na sinama....225 km/h. Ja sam valjda jedina bila fascinirana tom brzinom.
    Imala sam vec srecu da se vozim sa ICE vozovima...u ovih par dana 4 puta...ja ih zovem jet labudovi.

    Jedna stvar stoji...mogu da uprskaju sve planove sa kasnjenjem vozova, ali Svabo za sve ima rjesenje...sa kupljenom kartom ce i na rukama da te nose do tvog voza...i sve sa osmijehom na licu (to sigurno ima veze i sa njihovim platama)...
    I tako...nekoliko presjedanja...pade mi po "kazni" da dva sata blejim i cekam sljedeci u Nürnbergu...ala sam im uzela za zlo...
    Nije bajno putovati sam na toliku daljinu...ali bitan je cilj...i bitno je imati dobru knjigu da prekrati muku, i dovoljno sjebanih pjesama da te drze dok gledas u daljinu.
    Tu je Serbedzija sa "Zimskom ljubavnom pjesmom" itekako pomogao.
    I tako mene moj jet labud vrati iz avanture na kojoj sam mogla dotaci dno zivota...ali nisam ...sve je dobro, sto se dobro svrsi.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #1943

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    sinoc..odmarao sam..imao neke majstore u kuci..
    'Bolje citav zivot kao milioner, nego jedan dan kao siromah.'

  9. #1944

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Popunjavala aplikacije...ređala u fasciklu gomilu nekih papira...
    Došao je i taj dan da _babetina najzad podnese zahtev za dobijanje trajnog statusa
    i reši se jebene vize za privremeni rad.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #1945

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    jeeeeee a ja mislio da si ti genuine americanka ili kanadjanka .....

    a ja sam se olesio sinoc sa onim gilipterima i pogubio dokumente naravno,
    poslednje cega se secam je prepirka sa taxi soferom oko placanja fare-a .
    posle toga mrak .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  11. #1946

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    pokušavao da objasnim Excel osobi koja danas ima ispit, a ništa ne zna (niti je zanima). What a waste of time ...

  12. #1947

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    bio na slavi.domacini zalozili pec..pa unutra toplo..crveno vino. riba pravi ambijent za mene..divno sam se proveo,,,
    'Bolje citav zivot kao milioner, nego jedan dan kao siromah.'

  13. #1948

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Isla kod drugarice na slavu.
    Jeli smo kao da smo iz Etiopije utekli Valjda nas je samo sramota sprecila da jedemo dalje.

    Nekako me manje sramota ovako kad napisem u mnozini

    A kum ima da me se odrekne, vec dve godine mu nisam dosla na slavu. Prosle nisam imala auto koji moze u cugu da sastavi vise od 50km, a sad imam auto al' nemam zimske gume
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #1949

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    odmaro' od preksinoc


    meni letnja slava tako da sam zaobiso' sveca Nikolu , ribu , posan pasulj etc
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  15. #1950

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    i ja bila na slavlju.
    Omrsila se pošteno,od čorbe preko pljeskavica,bečke,rolovane piletine i prasetine...
    kojekave salate i pića...i aperitiv i vince na posletku a i malo kisele između,da pogura...
    pa na kraju dve torte,fenomenalne...Bilo mi baš fino,fino sam se na kraju izvrnula..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 130 od 134 PrvaPrva ... 3080120128129130131132 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 5255
    Poslednja poruka: 22.05.2020, 16:37
  2. Koje ste sve poslove do sada radili?
    Autor Necromancer u forumu Posao
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:18
  3. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 12:47
  4. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 23:44
  5. Sta biste radili kad bi znali da cete sutra umreti?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 15:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •