Šta ste sinoć radili? - Strana 9
Strana 9 od 134 PrvaPrva ... 78910111959109 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 2000
  1. #121

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Citat Meggy kaže:
    Igrala "Clovek ne jezi se" do pola noci sa forumskom bandom
    oces reci pokusavala da igras
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #122

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Ova poruka će tek sutra biti aktuelna kao
    "šta ste radili sinoć"

    Večeras putujem za Novi Sad!

    prvi put nakon dve godine

    ješću bureka

    videću taštu

    piću tursku kafu

    ješću baklave kod muse na telepu

    legitimisaće me murija

    idem sa ženom (stoji mi iza leđa dok ovo pišem)

  3. #123

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Sinoć sam pustila Jajce da pobedi u ČNLJS-u. Pa red je bio. A onda se iz'zetno umorna stropoštala u krevet i taman se spremila da sanjam, sklopila oči... iz tog stanja me trže glasić sa vrata "Mamaaa muka mi je". Onda smo se družili sa wc školjkom, sedeli na kadi i čekali sledeći talas, pa se premestili u krevet sa lavorčetom. Rekla bih da sam spavala, ali nisam baš sigurna da bi to bila istina A onda je moj genije skočio u 7 i 15 i izjavio kako on mora u školu i kako se super oseća I ode... nisam uspela da ga zadržim... svašta... ludo neko dete

    A što ja sad ne spavam? Ne znam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #124

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Popodne pozvana na roštilj. Pretresala već davno pretrešene teme, ali to je cena koju plaćaš kad hoćeš da budeš fin, pa dozvoljavaš da te guše tuđi roditelji. Sa meni najdražim čedom (tek se rodio, a slušao me je 45 minuta kako mu pričam da ni zakmekao nije, pa kako da ga ne najvolijem) radila domaći iz matematike (što volim da maltretiram decu )
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #125

    07 Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    ''uništila'' se od spavanja
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #126

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Radio citavu noc odo i sada da radim

  7. #127

    12 Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    sinoć je trebao da bude pakleni plan. zove me drug, da dodjem kod njega na gajbu, sa jos par ljudi, da cirkamo i zezamo se. i naravno dođosmo mi kod njega, kad ono, neplanski, njemu mama kod kuće. hajde nema veze, popićemo kafu, pa idemo onda negdje drugdje. ali, njegova se mama tako neplanski raspričala o svom ljubljenom sinčiću, tj. o našem divnom drugu. znači, popadali smo . ovo su samo neki od njenih citata, upućeni sinu ljubljenom koji za to cijelo vrijeme nije ni glasa pustio:

    jučer me je tako iznervirao, da sam mislila da ću ga izgaziti na sred glavne ulice...
    mozak ti je ispran od one satanističke muzike...
    ti si antihrist...
    i rođen si naopako...prvo guza i kitica, pa tek onda glava...

    bilo je tu toga još, ali se ne mogu svega sjetiti. i tako, plan je propao, mi smo tako sjedili i slušali hvalospjeve njegove mame, i samo čekali pogodnu priliku kada ćemo reći: mi bi trebali da idemo (a prvu priliku smo ugrabili nakon puna 3 sata sjedenja i slušanja), ali ako ništa drugo, nisam se dugo ovako nasmijala.
    nattydread is coming to dinner

  8. #128

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    eeeeeej hakeri 'bem li vam sortu što mog provajdera kad vam dodjem tamo uhh
    sinoć sam sedela od 10h do 2h (taman termin za šift) i pokušavala da uFatim makarkak'i signal...ali neee....
    ondaK sam od muke pustila neki film kad ono Bredić Pitić ...mislim se ja ajd kad si ti u pitanju...inače ne bih

  9. #129

    13 Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    nakon paklenog dana (za detaljne informacije pročitati post "što vas je danas snašlo), bio je red da se ide na subotnju svirku (anger is a gift & E play) . uglavnom, zaboravila sam i upalu mišića i promrzle ruke. zahvaljujem se zgodnom, relativno nepoznatom (zaboravila sam kako se zove) liku što mi je poklonio pola piva
    jedina zamjerka je bila ta, što gdje god da sam stala, svi, ali bas svi od mase su morali prolaziti onuda, tako da sam se propisno ispomjerala, ali je to ipak bilo jedno veoma veselo veče
    nattydread is coming to dinner

  10. #130

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Izasla, zezala se sa starim drustvom u lokalnom pabu, i ...........
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  11. #131

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Otisao po djevojku, malo se vozikali po gradu, oko grada, slusali muziku, uzivali u netipicnoj subotnjoj veceri (klubovi, diskoteke...), pa sam joj poklonio suncokret...
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  12. #132

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Razmišljala, razmišljala, razmišljala i na kraju zaspala i ništa nisam pametno uradila...

  13. #133

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Kako da ne.Bio napolju do oko 1am.
    ostatak noci na Forumu.
    nomen est omen

  14. #134

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Pojela brdo pečenog kestenja, šetala i smrzavala se sa 'Lebom došla kući, svratila samo da vidim šta se dešava ovde, a onda se stropoštala u krevet kao da odgledam film... yeah right sećam se samo početka...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #135

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Došla kući s posla i ponešto radila po kući i bacila se na spavanje veoma rano negde oko 22h. bila sam iscrpljena...

Strana 9 od 134 PrvaPrva ... 78910111959109 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 5255
    Poslednja poruka: 22.05.2020, 16:37
  2. Koje ste sve poslove do sada radili?
    Autor Necromancer u forumu Posao
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:18
  3. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 12:47
  4. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 23:44
  5. Sta biste radili kad bi znali da cete sutra umreti?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 15:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •