Šta ste sinoć radili? - Strana 129
Strana 129 od 134 PrvaPrva ... 2979119127128129130131 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,921 do 1,935 od ukupno 2000
  1. #1921

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Zavrsavala deo posla,od juce,pa posle presedela na terasi, do 5 jutros.Uzivala u tisini
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  2. #1922

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Podelio sam noć sa mojim vrhunskim terapeutom .
    Neviđene isceliteljske moći poseduje i efekti oporavka su fantastični .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #1923

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Borio sam se sa nesanicom.
    Zaspao sam tek u pet.
    Sad se borim s nedostatkom apetita
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #1924

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    slavila sam...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #1925

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Slusala Duran Duran...uzivo
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #1926

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Ispustala dusu....
    Kad je nesto sto je trebalo biti kratkotrajno, usputno, pustilo korjenje, i kada je obostrano, i kada znas da ne mozes ostati u toj prici, a kada krenes kao da neko cupa dio tebe...kada pomisao da vam se putevi nece ukrstiti, da nece biti zajednickih budjenja....tjera suze na oci...i onda dobijes ovu pjesmu..



    Tegoba.
    Poruku je izmenio Meggy, 13.07.2012 u 15:25 Razlog: link
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #1927

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Nisam mogla da spavam,opet....pa sam svirala.Posle ponoci sam imala "kulturan" poziv od komsija,da smanjim malo dozivljaj,ne mogu da spavaju od mene ..i tako..Lepa noc,tiha,prosetala se bosa po kvartu...
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  8. #1928

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Juče mi bio baš neki opasno lud dan na poslu. Ispili su me do poslednje kapi.
    A u pms su sam, pa sam sve primala k srcu tragičnije nego inače. Osim kad me vodoinstalater slučajno zakačio merdevinama po levom sisu koji je zbog istog tog pmsA osetljiv i na povetarac...to sam shvatila baš lično.
    I tako...završi se radni dan negde oko 20h...uđem u stan, dočeka me atomska bomba...i tu mi pukne film.
    Pošutam malo stvari po podu da raskrčim put do frižidera i umesto kutije sladoleda zgrabim flašu vodke.
    Sednem za računar, pustim muziku, natakarim slušalice, pojačam na max...otresem flašu vodke dok si rek'o bazinga.
    Dobro, nije to čista vodka nego neka bušotina sa švepsom...al' prva, druga, treća plus placebo...iha, odradilo me sine samo tako.
    Otvorim i četvrtu, al' nisam mogla više. Peva teta Etta, a ja arlaučem na sav glas. Pa mi sve žao mene pa se dernjam još jače.


    Elem...u neko doba se prostrem na trosed i zaspim. Mislim, znam da sam zaspala jer me vrlo brzo probudiše lupanje i vika.
    'Mamaaa neka golišava žena lupa na vrata!'

    Jedva ustanem...otvorim vrata komšinica s trećeg sprata u gaćama... plače, treperi, brblja na portugalskom...
    'Šta je mladice, đe gori?'
    -'Hazbnd! Hazbnd! Ded! Ded!'
    E bogtematerin, šta sam sad i grobar?
    I taman krenem da joj iznesem ono vodke što je ostalo da cugne malo da se smiri...povuče me žena za ruku i ode i ja onako u gaćama za njom.
    Siđem, uvuče me u spavaću sobu...matori leži na krevetu, brblja neke nebuloze...vidim ja tu neke simptome šloga...a šta bih drugo i mogla da vidim nakon onog silnog alkohola.

    Pozovem hitnu pomoć,
    dočekam ih onako u gaćama,
    zamole me da ostanem da bih prevodila jer žena ne parla engleski...
    ok.
    Čučnem ispred spavaće sobe... i zaspim.
    Mislim, znam da sam zaspala jer me vrlo brzo probudiše drmanje i kikotanje bolničara koji su završili akciju spašavanja.

    I eto. Vratim se u stan...bačim pogled na sat...2 i 20...bačim pogled na astal i na one prazne flaše...podrignem i odem da spavam.

    Ja inače ne pijem. Nem' pojma šta mi bi sinoć.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #1929

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    ODKOČITE REPUTE!!!!!!!!!!


    Ja moram da kažem ovoj babuskari da nije normalna!!!
    I da je nenormalno obožavam!!!
    A ne samo da je lajkam!


    I da budem u skladu sa temom:

    I sinoć sam to urlao.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  10. #1930

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Ja sam dala kome sam 'tela da dam
    Pokušam Jopet ali neće, ne mere da se daje reda radi, p' da...

    Hebeš šta sam sinoć radila....već što ću večeras slušati Acu Lukasa...po ko zna koji put ....sa terase...
    ...i belo jedno 3 puta...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #1931

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Przila ustipke, a ovi su od mesa. umesila ih jutros, pa treba da otstoje u frizider 24 sati, ali kad sam pomislila na vrucinu, pa da cu morati da se ja kuvam dok ih isprzim sutra (t.j vec danas) ostala do 11 uvece i sredila ih.


  12. #1932

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    E. Kako sam se ja napila sinoc. Ubi me moto-susret. Jedva cekam sledecu godinu
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #1933

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Mogu ovde...jer već je novi dan...mada je meni novi dan tek kada piŠkim i operem zube...ali avaJ...
    ....
    Popila sam par pića (obojenih) sa jednim poznatim pevačem (kantAutorom), odavLe...
    Sve što sam o njemu mislila do sada se pojačalo desetostruko....
    ...i lep i pametan i šarmantan i principijelan i elokventan i dosledan sebi i...i što mu čuči cigareta ...i ouši više no ja i vele da popije više no ja (ovo bi morali proveriti)...
    Sve u svemu ....očarao me je ....
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #1934

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    E a sinoc, iako sam se jedva pokrenula, ipak sam otisla na Yugoton party...znala sam da nece biti trash muzike, pa ono da vidim...kad tamo, svapski je klub, nasa raja, onako kao u najboljim danima studentskih sarajevskih dana po rock mjestima...odlicna dva benda...malo vise zagusljivo...nije balavurdija bila, bas za punjenje baterija.
    DakleM...kafanica moze samo cetvrtkom, zenska ekipa, ostale dane nix...fine raje cuci u Becu...
    Iiiii nakon svirke, sretnem svog bivseg momka iz Sa. Prva godina faxa, on bio mLogo sladak...nesto se malo iscimavali, on otisao za Austriju...i eto...ispricali se kao da smo se juce rastali.
    Moze se covjek truditi i prilagodjavati svoj ovoj novoj okolini, i ljudima...ali ako si veci dio zivota proveo negdje, fina atmosfera kao sinocnja...moze samo da nabaci osmijeh na lice...onda se vratis kuci...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #1935

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Razvlacila se po krevetu dok nisam zaspala oko 2 zajutra. Rek'o bi covek da radim kao crnac a ja sam samo student koji je hronicno umoran
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 129 od 134 PrvaPrva ... 2979119127128129130131 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 5255
    Poslednja poruka: 22.05.2020, 16:37
  2. Koje ste sve poslove do sada radili?
    Autor Necromancer u forumu Posao
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:18
  3. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 12:47
  4. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 23:44
  5. Sta biste radili kad bi znali da cete sutra umreti?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 15:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •