Šta ste sinoć radili? - Strana 85
Strana 85 od 134 PrvaPrva ... 3575838485868795 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,261 do 1,275 od ukupno 2000
  1. #1261

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Bila sam na trgu i slušala ''Partibrejkerse'' i prisećala se jednog njihovog koncerta na Mašincu pre mnooogo godina...i jednog muvanja...

  2. #1262

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    odlucila sam da proverim sta je speed street ...otisli smo na veceru sa prijateljima i svekrvom pa se onda uputili na taj festival, nazovimo to tako, u centar grada i to ne autom vec kako su nam fino preporucili u dnevnim novinama mi u metro.... cekali smo ga skoro sat vremena i kada se pojavio ni vrata nisu otvorili da ljudi ne ispadnu iz njega van. e onda smo dosli na fantasticnu ideju da propjesacimo do iduce stanice. da spomenem da sam ja bila u potpeticama od 4 cm...pusti, pusti modu ...elem onda kad smo stigli do iduce stanice prodje pored nas jos jedan vlakic bez da je otvorio vrata...krcat. onda smo se vratili po auto u fazonu " e sad bas namjerno idemo do kraja" i odvezli smo se do centra gdje nas je "sofer" izbacio u gungulu u nadi da ce naci parking i srest se s nama kasnije. od silnog naguravanja po ulici nas bi se sedmero pogubilo u masi ljudi auf nie wiedersehen da nismo kupili klincima svetlece maceve ala star wars (5 dolara mamumu piece) kojima su klinci mahali svaki sa struge strane ulice...sat vremena kasnije laksi za par dolara i izgazenih stopala, ali sa force na nasoj strani nadjosmo konacno naseg sofera koji je jos kruzio po gradu trazeci parking i on nas je konacno vratio kuci. eto.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #1263

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    ...sedela sa društvom do doboko u noć, kartali se, pričali, smejali, prisećali i tako...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #1264

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Nisam spavala
    A da li je vredelo,videcemo
    Lako cu,ako je do mene.........

  5. #1265

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    konachno legla u normalno doba i naspavala se


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  6. #1266

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Svađao se sam sa sobom. Bio je to veoma interesantan "fajt" .......


  7. #1267

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Sinoc smo bili na tvrdjavi, culi smo i videli i vise nego sto smo ocekivali. Povodom glasanja bili su najavljeni razni neki koncerti, znali smo da ce biti Let3, Disciplina i Zbogom Brus Li, ali eto ti iznenadjenja, Kud Idijoti i Cubismo! Ono sto me najvise obradovalo je broj ljudi koji su dosli, svi veseli nasmejani. Jooooj sto nam je bilo lepoooo....
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  8. #1268

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    mom bati bio rodjendan...cestitanja,zezanje,toooortice,...savrs eno vece,zaista!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  9. #1269

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Sinoć sam srela mog druga iz detinjstva... Živeli smo u istoj zgradi,išli u vrtić i osnovnu školu zajedno,imali vikendice jednu pored druge i baš se družili... Vreme učinilo da se nismo videli desetak godina i sinoć - u nekoj uličici - sreli smo se... ispričali se da sam zakasnila na aerobik,ali nije mi žao...

  10. #1270

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Bila sam na nekom splavu na Tisi.
    Riblja čorba je bila super,šaran je bio ukusan,
    ali onih milijardu komaraca su nam.........kevu.

  11. #1271

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    isla u trgovinu, po sveze meso, a zatim napravila rostilj Posle klope sam se izvalila i gledala neki dokumentarac... nisam mogla dugo da zaspim, jer je jako sevalo i grmelo
    neunistiva zlojebaba!

  12. #1272

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    na kraju sam ipak izasla sa drustvom, iako mi se nije islo, ali nista.. lepo sam se napila, zezala okolinu.. standardno..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #1273

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    ...sklupcao se...
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  14. #1274

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    bolje da nisam radila nista... da sam
    ...srce se nosi javno...

  15. #1275

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    sinoc je bilo.... zanimljivo


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

Strana 85 od 134 PrvaPrva ... 3575838485868795 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 5255
    Poslednja poruka: 22.05.2020, 16:37
  2. Koje ste sve poslove do sada radili?
    Autor Necromancer u forumu Posao
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:18
  3. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 12:47
  4. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 23:44
  5. Sta biste radili kad bi znali da cete sutra umreti?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 15:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •