Da li farbate kosu? - Strana 5
Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 125
  1. #61

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Farbam u smeđe zbog pokoje sede koja
    bezobrazno zna da štrči,ali još niko nije skontao,
    jer je to moja prirodna boja.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  2. #62

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Juče sam izvlačila pramenove ...sad imam makar 4 nijanse na glavi

  3. #63

    Odgovor: Farbanje kose

    Citat sajaste kaže: Pogledaj poruku
    Iako sam muskarac normalnih shvatanja zivota, vec vise godina farbam kosu. Ne mislim da je to privilegija zena, vec da svako, u skladu s onim kako se oseca, ima pravo da menja svoj izgled.
    U farbanju kose pronalazim neki svoj izduvni ventil. U pocetku sam imao prigovora okoline, ali je to sada davna proslost i ljudi (posebno zene) mi ukazuju na izrastak i da bi bilo vreme da se ofarbam. To mi pricinjava zadovoljstvo.
    Trenutno sam plavkasto-crn, ali ni jedna boja mi nije neinteresantna. bio sam i beo, plav, crven, ljubicast. U principu ne menjam boju cesto i u poslednjih godinu i po koristim crne nijanse (s plavim ili crvenim tonovima).
    ...................

    "...iako sam muskarac normalnih shvatanja..."
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #64

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Farbam kosu. Najpre sam bila crna,pa onda zeleci drasticnu promenu,ofarbala sam se u plavo( a ispala sargarepa),pa sam to sve presekla jarko crvenom,pa opet smedje...zatim sto nijansi plave i sada sam napokon,vec duze vreme samo smedja.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  5. #65

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Ovo je tema za mene.
    Ajde sto je farbam, nego sto ne mogu duze od 3 meseca da ostanem u jednoj boji.
    Isprobala sam sve od platinaste plavuse do crnke...

    Sadasnja, koju imam ne postoji u paleti boja...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  6. #66

    Odgovor: Farbanje kose

    Ne farbam se, imam prirodno crnu kosu.
    Kada počnem sa farbanjem, biće to, ili nijansa moje prirodne boje, ili boja čokolade...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #67

    Odgovor: Farbanje kose

    sada se ne farbam.. izmucih kosu kao Isusa, pustam je da raste slobodno i prirodno
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #68

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    farbaju mi je godine u srebrno-sedu
    neunistiva zlojebaba!

  9. #69

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Farbao sam se par puta u "plavo"..... dok sam bio mladji, sad sam se malo uozbiljio....

  10. #70

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Da.

    Sad imam dve boje na glavi. Donji deo kose jarko crven, a gornji deo kose tamno smedja. Tako da sad ovo deluje kao da imam smedje pramenove po crvenoj kosi.

  11. #71

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Ne farbam kosu niti sam je nekada farbala...
    Mnogo volim prirodnu boju svoje kose i taj sjaj koji ona nosi, tako da...dok ne krenu sede...nishta od promene boje kose...
    Sensible & Sensitive

  12. #72

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Da...inače sam priridna crnka,ali malo godine,malo genetika,pa skrivam farbom po koju/ma puno/sjedih....

  13. #73

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    prirodna kosa mi je tamno smedja, pa sam je farbala u crno, pa onda izvlacila pramenove u 4 boje (plave, tamno plave, smedje i crne), a sada sam tamno plava.....ili svetlo smedja
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #74

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Izgleda da sam opet polako, nenamjerno opet promijenila bolju kose. Iz crvene sam presla u svijetlo smedju. Vidjecemo koliko cu dugo drzati ovu boju .
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  15. #75

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Da, ali ne sebi vec svojoj zakonitoj. Redovno. Ne dam da je farbaju drugi....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Penaste farbe za kosu
    Autor Meggy u forumu Lepota
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.12.2011, 19:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •