Da li farbate kosu? - Strana 6
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 125
  1. #76

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Da, nažalost..
    Sve više me opterećuje cimanje oko odabira boje, a u suštini ne odlazim daleko od svoje prirodne, tamno smedje tako da se bezveze farbam..
    Deset godina farbala sam se u crno a crna traži redovno šminkanje koje mi je dosadilo..Sad se farbam nekom tamno kestenjastom a možda do leta budem i plava..who knows..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #77

    Odgovor: Da li farbate kosu?



    U dve boje. Crvena i cokolada.
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  3. #78

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    znala sam da cu nesto da zaboravim da uradim..
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #79

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Da. Trenuto sam riđa. A razmišljam da ofarbam i obrve.
    Da izgledam kao prirodna riđokosa
    a ne putujem ja. to beskraj po meni hoda

  5. #80

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Da,stalno nesto menjam,u junu sam bila plavusa u avgustu smedjokosa,a uvek se vracam izvlacenju pramenova koji mi najbolje stoje

  6. #81

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Da. Ja sam prirodna plavusa (pepeljasto plava) ali mi se ta boja ne dopada -narocito leti kad posvetli od sunca i to onako negde vise a negde manje...
    Probala sam gotovo sve nijanse boja,od crvene do crne...evo vec godinu dana sam smedja i svidja mi se ovako....bar za sada...!

  7. #82

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Oduvek sam zelela da budem plavusa, a plava mi odlicno stoji zbog svetlog tena... Zato se farbam. Sve cesce pomisljam da se vratim u svoju prirodnu smedju, ovako se kosa unistava, ali...big deal, jedan je zivot...

  8. #83

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Da

    Počela sam da se farbam pre 5 godina otprilike.Dotle sam bila ponosni vlasnik tamno kestenjaste kose,gotovo crne,sa crvenim odsjajem.

    Razlog...genetika.Svi u maminoj porodici su počeli rano da sede,tako da se i kod mene pre koju godinu pojavila seda vlas.Odmah sam je vešto prikrila.Od tada se farbam,iako ne mogu da nađem nijansu koja najviše odgovara mojoj prirodnoj boji.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  9. #84

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Ne,nemam jos u planu da je farbam.
    Here I go again...

  10. #85

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Ravno godinu dana kako se NE farbam
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #86

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Farbam u plavo,vec 2 godine....mada i ne mam neke potrebe za tim jer sam i prirodno plava,samo sto opet farbanjem izvucem mnogo svetliju nijansu..
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #87

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    moja prirodna boja kose je crna. ali prosle godine resila sam da napravim promenu i izvukla pramenove, ofarbala se u smedju, kao aj da vec jednom smenim...nosila sam nekoliko meseci i nisam izdrzala - opet sam se vratiila na staro - crno...
    nisam mogla da podnesem svakog meseca farbanje, a i boja kad nakon nekoliko pranja padne pa izgubi sjaj i promeni se skroz, nisam mogla da se gledam u ogledalo, posto imam svetli ten koze, u kombinaciji sa svetlijom bojom kose, sve sam delovala sebi ko da sam bolesna.


  13. #88

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Da,i to redovno i to godinama vec nosim istu boju_plavetnilo crnila iliti plavetno crno
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  14. #89

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Da,godinama farbam u modro-crnu.Da li zbog navike,ili mi zaista bolje stoji ta boja,tek,bilo je kratkih perioda,doduše,kad sam pustila svoju prirodnu boju,koja je nešto između tamnoplave i svetlo smeđe,pa su mi svi govorili,što sam se ofarbala,bolje mi stoji moja prirodna,tu su u stvari mislili na moju farbanu crnu boju,a i sebi sam izgledala nekako čudno,bledo,pa sam u kratkom roku,vratila "moju boju",tj.ofarbala se opet u crno.
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  15. #90

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Jes, ofkours, farbam.
    Do nedavno sam bila plavusa, shatirana, pramenchici i tako to... a sad sam tamno smedja
    I mLogo mi se svidza promena

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Penaste farbe za kosu
    Autor Meggy u forumu Lepota
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.12.2011, 19:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •