Da li farbate kosu? - Strana 4
Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 125
  1. #46

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Da farbam se već nekih 10-11 godina i za to vreme sam isprobala baš dosta boja bila sam plava, crna, crvena (2-3 nijanse), jedno vreme sam imala i pramenove. Volim promene, a na svu sreću kosu nisam uništila. Sada sam trenutno tamno smedja, dok mi neka druga boja padne na pamet!
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  2. #47

    02 Odgovor: Da li farbate kosu?

    Naravno da i ja spadam u svet zena koje farbaju kosu,prirodno sam plava ali je farbam u crveno pokusala sam i da je satiram ali trenutno sam u crvenoj varijanti. do kada nemam pojma

  3. #48

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    farbam kosu, imam prirodno tamno smedju ali mi bolje stoji kad se ofarbam u crno... farbam se tek 3 godine, primetila sam da mi je farbanje malo oslabilo kosu, ali je ona prirodno jaka i uz odredjenu negu nemam puno problema oko nje...
    DOIN WHAT OTHERS CAN'T

  4. #49

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    shatiram je u vatrenocrveno i plavo......
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  5. #50

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Koja boja da ja stavam od prvoto mienje pa natamu stanuva crvena ,pa portokalova i sega kratka ja istriziv da izleze mojata kafena kosa.

  6. #51

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Naravno
    Promenila Sam Vise Boja Kose, Nego Neko Gaca
    Jedino Se Nikad Nebi Ofarbala U Plavo, Jednostavno Nisam Taj Tip, Sve Ostalo Moze
    Sada Trenutno Imam Cokoladnu Boju Kose

  7. #52

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Citat kerfija kaže: Pogledaj poruku
    Koja boja da ja stavam od prvoto mienje pa natamu stanuva crvena ,pa portokalova i sega kratka ja istriziv da izleze mojata kafena kosa.
    Koliko sam ja razumela ti si sada narandzasta, a hoces da pustis svoju prirodnu? Uzmi neku tamno braon nijansu i sto slabiji hidrogen (6%) pa se prefarbaj, ili jednostavno pusti da tvoja izraste ako je vec kratka.

    Ako nisam razumela pitanje, kazi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #53

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Dobro razbiras Makedonski.Blagodaram

  9. #54

    Farbanje kose

    Iako sam muskarac normalnih shvatanja zivota, vec vise godina farbam kosu. Ne mislim da je to privilegija zena, vec da svako, u skladu s onim kako se oseca, ima pravo da menja svoj izgled.
    U farbanju kose pronalazim neki svoj izduvni ventil. U pocetku sam imao prigovora okoline, ali je to sada davna proslost i ljudi (posebno zene) mi ukazuju na izrastak i da bi bilo vreme da se ofarbam. To mi pricinjava zadovoljstvo.
    Trenutno sam plavkasto-crn, ali ni jedna boja mi nije neinteresantna. bio sam i beo, plav, crven, ljubicast. U principu ne menjam boju cesto i u poslednjih godinu i po koristim crne nijanse (s plavim ili crvenim tonovima).
    Poruku je izmenio SQUAW, 28.05.2007 u 12:47 Razlog: bold

  10. #55

    Odgovor: Farbanje kose

    Sajaste , samo ti furaj tvoj fazon , nije bitno sta ti je na glavi vec sta je u Njoj ja se drzim starinski ( prosedo satirano , nekako je uvek IN ) bar mojoj generaciji .
    .
    .
    .pozdravljam foru

  11. #56

    Odgovor: Farbanje kose

    Prirodna crnka...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  12. #57

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    .... da li sam ja to video cica macu

  13. #58

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Ne mogu bez farbanja. Ranije su to bile neke otkacene boje, sad sam vel'ka devojka pa imam i ozbiljniju boju

  14. #59

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    еј,не фарбам је више,некад је била црвена,риђа...
    сада сам офарбан понеком седом...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  15. #60

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    ...farbam u crno,i ako sam crnka..pocela po koja seda

Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Penaste farbe za kosu
    Autor Meggy u forumu Lepota
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.12.2011, 18:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •