Pivo: musko ili zensko pice - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 96
  1. #31

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Koliko god da si dobra riba meni ne bi bila sexipilna da te vidim da piješ Jelenka iz politre ili eventualno neke krigle koja liči na vazu za cveće
    Dobro, ti znači voliš ribe sa malim čašama Onda više nema smisla da te muvam

    I opet da ponovim da po mom mišljenju zavisi od osobe. I crveni ruž se vezuje za neki sexipil, pa nije nimalo sexy ako osoba nema lepe zube ili ako ne zna da ga ponese ili namaže.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #32

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa ima ga još, bre, i u prodavnicama da kupiš ako o'š
    Једино ако уз њега идем и ја неких 15ак година млађи
    Него, подсети ме Најгора, ниси ни ти баш цевчила зидарско Апатинско, већ неко фенси чикс бир
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #33

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Da l' je fensi ili nije, meni se sviđao i sviđa mi se ukus tog piva, kao što mi se Jelen pivo ili Lav pivo, recimo, ne sviđaju i nikada ih nisam pila, samo da probam i konstatujem da su mi druga lepša. Nisu po mom ukusu E, da je heineken (koji mi se takođe dopada) spakovan u te flaše, to bi već bila druga priča A ono za tanane i ženstvene flaše, sa sve srcem - to sam ja bila ironična
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #34

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A ono za tanane i ženstvene flaše, sa sve srcem - to sam ja bila ironična
    Слутио сам нешто слично, што не мења чињеницу да то јесу биле флаше ни налик на теретне зидарске амбалаже осталих пива
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #35

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Слутио сам нешто слично, што не мења чињеницу да то јесу биле флаше ни налик на теретне зидарске амбалаже осталих пива
    Ok, aj' reci lepo šta imaš da kažeš, jer nema smisla da tandrčemo više čisto da bismo tandrkali, ako sam već više puta ponovila isto Ako ćemo o tome na šta te Najgora podsetila, onda da, nisam pila iz zidarskih flaša, zato što mi se to pivo nije dopadalo, ali bih pila da je pivo koje mi se dopada spakovano u ambalažu koja svakog asocira na šljunak i mešalicu (i da, to je definitivno predrasuda), ALI sam pila pivo iz nečega što liči na vazu za cveće i osećala sam se sexy :treptreptreptrep: i svi su muškarci bili na mom šalteru (ovo je reklama).

    I, jel pričamo mi ovde bre o piću ili staklu?????
    Poruku je izmenio SQUAW, 28.08.2007 u 21:37 Razlog: slovce
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #36

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ok, aj' reci lepo šta imaš da kažeš, jer nema smisla da tandrčemo više čisto da bismo tandrkali, ako sam već više puta ponovila isto Ako ćemo o tome na šta te Najgora podsetila, onda da, nisam pila iz zidarskih flaša, zato što mi se to pivo nije dopadalo, ali bih pila da je pivo koje mi se dopada spakovano u ambalažu koja svakog asocira na šljunak i mešalicu (i da, to je definitivno predrasuda), ALI sam pila pivo iz nečega što liči na vazu za cveće i osećala sam se sexy :treptreptreptrep: i svi su muškarci bili na mom šalteru (ovo je reklama).

    I, jel pričamo mi ovde bre o piću ili staklu?????
    Причамо о апиренсу илити изгледу свега тога, где је најбитнија визуелна компонента, те стакло уопште није занемарив чимбеник!
    Тео сам да кажем, а и рекао сам, да си пиво ипак пила из културнијих флаша. Нисам тврдио да си то чинила из есте'ски' разлога, али је било... естетичкије, независно од твојих разлога.
    Зидарско пиво асоцира на песак и мешалицу, нико није ни тврдио да га пију искључиво фасадери, али овде говоримо о томе како све то изгледа, не колико ко пије каквог пива
    Нисам негирао то што си рекла... хоћете опет да ми бришете постове... шта сам опет урадио???
    Poruku je izmenio SQUAW, 28.08.2007 u 21:37 Razlog: slovce
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #37

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Зидарско пиво асоцира на песак и мешалицу, нико није ни тврдио да га пију искључиво фасадери, али овде говоримо о томе како све то изгледа, не колико ко пије каквог пива
    Aj' opet. Ili da stavim u potpis? Sve zavisi od osobe

    хоћете опет да ми бришете постове... шта сам опет урадио???
    x 1000

    Neprijatelj vreba sa svih strana
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #38

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Zar nije ovo sexy


    ili ovo


    Mada devojke nemojte bash da preterate
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  9. #39

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    нееее

    пиво је мушко питје, отприлике
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  10. #40

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Paa... mene neko ko pije neshto ili iz necheg, zato shto mu dobro stoji vishe asocira nekog ko se bavi fasadama...

    Pricha se vodi se na -Ne pijem pivo jer mi ne stoji dobro flajka od pola litre. Ok...A ko je pomenuo zidarske flajke uopshte? ... Drakula iz Direktora?...

    Prichamo o pivu ! Pivo se pije i iz limenke, chashe...manje... veche.. bash kao i bilo koje osvezzavajuche piche...

    Pitanja su bila dosta precizno postavljena, al ajd josh da sazzvachemo...

    Za posmatrache:

    1. Da li vas privlache devojke koje piju iz nezzenstvenih ambalazza bilo shta?
    2. Da li smatrate nekulturnim konzumiranje bilo chega direktno iz flashe?

    I za one koji piju:

    1.Da li smatrate da che velichina flashe u ruci uticati na vash aperiens?
    2.Da li je autluk ono shto che definisati svaki vash trenutak u drushtvu, definisati vash ukus?

    3.Nechu piti pivo zato shto ga :

    a) ne volim, jednostavno mi ne odgovara ukus
    b) nekad su ga ambalazzirali iskljuchivo u zidarskim flajkama, koje mi ne stoje
    c) nisam ni chuo/la da postoje drugachije flashe piva i male chashe...

  11. #41

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Vidim da ste se vi raspricali.
    E pa ja volem da pijem pivo. Najbolje alkoholno pice koje postoji. Leti izuzetno osvezavajuce, uvek hranljivo i volim taj ukus. Ovo su tri stvari zbog kojih ne odustajem od piva.
    Hocete da kazete da ovakvo pivo sa lepom doteranom devojkom koja ga (pivo) drzi nije sexi?



    E pa ja znam gomilu muskaraca kojima je to veoma sexi. Znam i gomilu kojima nije. Ali da postoje predrasude, postoje.

    Ja pivo ne bih zamenila nekim likerom nikada.

    Mozda ce sad ovo zvucati cudno ali...
    Muskarce mogu podeliti na one koji se cude sto devojka pije pivo i na one koji se ne cude i kojima je to skroz normalno i ok. To su potpuno dve razlicite vrste muskaraca koji traze potpuno drugacije tipove devojaka. ( smesno zvuci ovo da ima vrsta muskaraca, ko neke zivotinje.)

    Treba biti opusten. I raditi ono sto nam prija, zaboraviti na te drustvene nametnute gluposti jer (kako kaze pisac) moral je zamisao, a zivot ono sto biva.

  12. #42

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Muskarce mogu podeliti na one koji se cude sto devojka pije pivo i na one koji se ne cude i kojima je to skroz normalno i ok. To su potpuno dve razlicite vrste muskaraca koji traze potpuno drugacije tipove devojaka. ( smesno zvuci ovo da ima vrsta muskaraca, ko neke zivotinje.)

    Nedostaje ti treća vrsta muškaraca, možda itekako brojna , a čine je “oni koji se NE čude, a kojima nije to skroz OK „
    ...................

  13. #43

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne pijem pivo, ne volEm a i bolje mi stoji rakija
    ko je rek'o rakija?
    ko je rek'o rakija?


    Ne svidja mi se kad vidim žensko da pije pivo negde u nekoj diskoteci ili kafiću ne deluje mi malo sexy čak nikad nisam ni videla neku dobru ribu da pije pivo
    meni je uzas kad vidim ribe u diskoteci kako piju pivo,
    i to aj sto piju pivo al sto josh u njega zabodu i slamchicu

    jednostavno pivo i sexipil mi ne idu zajedno
    nikako

    ali zato gari radza ne da je sexi
    nego pizdarija...

    Ubica mekog srca.

  14. #44

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    i to aj sto piju pivo al sto josh u njega zabodu i slamchicu
    Hehe, a meni to sa slamčicom baš sexy. Možda zato što se neminovno setim jedne mnogo dobre cice koju sam zapazila i zapamtila na jednom splavu (klubu). Mnogo dobra riba, i mnogo je dobro djuskala i ta flašica sa slamčicom joj je mnogo dobro stajala... Eto, ukusi.

  15. #45

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Bas ste se naodgovarali.... Elem, da ne citiram sto postova - skroz mi je ok da devojka pije pivo, ja ne volim da vidim ribu kako pije pivo iz flase i to je to. U svakom slucaju, necu je ja muvati pa ne znam sta da pije i iz cega, tu su momci pa nek odluce. O ukusima ne vredi raspravljati, ako se nekom to svidja ja ga ne osudjujem niti mislim da "nije normalan", samo sam iznela svoje misljenje...
    Evo, promenila sam potpis

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koje vam je omiljeno pice?
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 24.09.2017, 18:21
  2. Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
    Autor goldie u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:41
  3. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  4. Musko - zenska prijateljstva
    Autor starsica u forumu Ljubav
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 06.06.2011, 18:05
  5. Zasto je bolje biti musko
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007, 23:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •