Pivo: musko ili zensko pice - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 96 od ukupno 96
  1. #91

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Pivo je definitivno zensko pice a muski ga piju samo da bi se dopadali zenama!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #92

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Pivo je jeftino i u suštini relativno loše piće bez obzira da li ga piju muškarci, ili ga pijuckaju dame. Ono sve više postaje usniseks piće, ali i piće svih starosnih dobi...

    Zašto smatram pivo lošim pićem? Prvenstveno zbog sirovine od koje se pravi. Naime, slad, odnosno pivarski ječam je osnovna sirovina za proizvodnju tzv pils, odnosno onih boljih piva. Velika piva, kolokvijalno nazvanih - zidarska, prave se osim od slada u značajnom procentu od kukuruza...

    Međutim, ima nekih naznaka da bi pivo ipak moglo biti u većinskom stepenu žensko piće, baš kao što se to u nekim krugovima misli za viski. Naime, moj poznanik, dr. Petar Bokun, poznati sudski veštak, psihijatar i autoritet u toj problematici, je na osnovi dugogodišnjeg proučavanja alkoholizma i bogate prakse u njegovom lečenju je dosta čvrstog uverenja da je viski suštinsko žensko piće, kao i da su muškarci koji ga konzumiraju ženskastiji likom i karakterom od onih, koji, recimo, piju konjak (odnosno naš rubinov vinjak). Analogija je jasna. I pivo i viski imaju za glavnu sirovinu žitaricu, dok se konjak, kao što je poznato, pravi destalicaijom najboljih vina, dakle od grožđa...

    Zato, muškarci koji vole konjak i vino neka budu spokojni, a oni koji preferiraju pivo i viski, oprez! Nikada se ne zna.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #93

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    pivo je neko sranje napravljeno od hmelja i jecma i da budem iskren malo smrdi na pacovciji urin ;/ ali jbg valja ga nekad konzumirati ;p

  4. #94

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    pivo bez pene ko cupi bez keDla....
    Pa dobro, ja kad kažem "bez pjene" mislim na kriglu u kojoj je pola pjena, pola piiiivo, to ne volEm, ...ovako nešto, hm, da...ide niz grlo smoothly.


    Drago mi je što na Balkanu ima tako dobrih i kvalitetnih piva, da ne moramo da pijemo strana.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #95

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Ja preferiram crno...ladno ko "veštičija sisa" kako kaže drugar .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #96

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    I zensko i musko.

    Jedino mi se ne svidja kada devojka preteruje u konzumiranju piva kao i bilo kog drugog pica dok je za muskarce to ok jednostavno kazem: vidi majmuncinu.

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Slične teme

  1. Koje vam je omiljeno pice?
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 24.09.2017, 18:21
  2. Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
    Autor goldie u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:41
  3. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  4. Musko - zenska prijateljstva
    Autor starsica u forumu Ljubav
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 06.06.2011, 18:05
  5. Zasto je bolje biti musko
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007, 23:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •