Dani piva u Zrenjaninu
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Dani piva u Zrenjaninu

    Za ljubitelje piva nema odmora, tek što je završen beogradski Beer fest, za poslednju nedelju avgusta najavljeni su tradicionalni, 22. dani piva u Zrenjaninu.
    Devetodnevna manifestacija okupiće, prema proceni organizatora, oko 300 hiljada posetilaca koji će od 25. avgusta do 3. septembra imati prilike da probaju više od dvadeset vrsta piva. Na 12 lokacija u gradu odvijaće se kulturna, zabavna, sportska i privredna događanja a samo muzički program predviđen je na pet bina, tako da će gosti moći da odluče hoće li se zabaviti uz zvuke roka, etno muzike ili će pratiti međunarodni sedmi festival Sunflover koji se već drugu godinu organizuje u okviru Dana piva. Najavljena su zvučna imena iz svih muzičkih žanrova, a među njima su Ortodoks Kelts, Deca loših muzičara, So Sabi, Inspektor Blaža i kljunovi, Đorđe David, Crvena jabuka, dok će za poklonike mirnijeg zvuka tu biti Miki Jevremović, Divlji kesten, Romantik bend i drugi.
    Za najmlađe je predviđen popodnevni dečji program, a za privrednike je organizovan sajam preduzetništva Inokop koji će se održati poslednja tri dana Festivala. Organizatori su najavili bogate nagrade za pobednike u takmičenju u brzom ispijanju piva i držanju litarske krigle.

    Više informacija na http://www.danipiva.co.yu
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Dani piva u Zrenjaninu

    Da, da to nikako nemojte propustiti, a eto i devojkama prilika da vidimo kako piju pivo, piva ce biti za svakoga i svi ste pozvani, a kad se zavrsi dani piva dodjite na Muzljanski Buch ili sto bi neki rekli Muzljanska Budza (slava).
    Love comes again......
      Vrh

  3. #3

    Dani Piva!

    E,ljudi, kod nas u Zrenjaninu, su se juce zavrsili. Napokon! Jedino su deca uzivala, potrosila sam brdo para, tipa mama hocu na automobile, na ringispil... Obuzme me hladna, panicna znom kada se priblizimo tim cudesima, nikada ne znam koliko ce da me odere ! A, i oni su poskupeli, 100 dindzi voznja malo ozbiljnijim sredstvom . Koji je to vasar bio! A, tek pivopije, prema kojima osecam divljenje, da se neko ne bi nasao uvredjen ! Na kraju ce se sumirati koliko je piva otislo, a ove godine ih je i vreme posluzilo... Malo je kise padalo, dosta suncanih dana, milina za pivce! Elem, ono zbog cega pisem, je totalna frustracija od sinocne veceri, koja je bila zavrsna, pevao je Vlado Geogrijev , cerka mi je sela na glavu (10 godina) idemo mama, idemo da vidimo Vladu... Smucilo mi se od guzve, valjda je ceo Zrenjanin i okolna mesta se sjatio na taj koncert . On peva solidno, ali kakve vajde, kada nismo mogli ni u snu da se probijemo ni na 100 m od Vlade! U jednom momentu sam se uplasila da ce mi se dete, silom mase, otrgnuti iz ruke, pa sam je napravila modrice na rukama koliko sam je stezala! Toliko je lose organizovano, stavljen je na Zitnom trgu da peva, gde je prostor manji, a u centru je bila divna bina, gde je moglo mnogo vise ljudi da stane i normalno da posmatra sve to ludilo! Opsti promasaj. Neko pricas da ce dane piva da premeste u Novi Sad, i verujte, ne bi mi bilo ni malo zao, to je ipak zadnja nedelja u avgustu, pocinje sada skola, treba najvise para za djaka cetvrtaka , tako da slobodno, NOSITE GA IZ ZRENJANINA! Pozdrav svima
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Dani piva u Zrenjaninu

    Ja sam bila na Danima piva 25 i 26 Avgusta, bilo je super samo sto je bila velika gužva...a ja guzvu ne volim
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Dani piva u Zrenjaninu

    Dani piva, hm?

    S obzirom da ih posecujem jos od srednje skole, mogu reci da je ove godine ( za razliku od prosle) bilo OK

    Ono sto mi se najvise svidelo je to sto su bile postavljene 3 bine na 3 razlicite lokacije, pa se masa rasporedila i nije bilo onoliko guzve kao ranijih godina ( naravno, osim u nekim trenucima).

    Izbor piva je bio solidan i cene su bile relativno normalne. Najvise mi se svidelo to sto se nije desavalo da u toku koncerta svaki stand pusta svoju muziku ( naravno, katastrofalno loseg kvaliteta ), kao ranijih godina.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Dani piva u Zrenjaninu

    Nemojte ga preseljavati iz ZR. Možda da se promeni lokacija u gradu, ali nikako iseljenje!!!

    Kukamo kako se sve dešava u Beogradu, sada se slično radi i sa Novim Sadom. A mi???
    Da postanemo još veća provincija. Nikad!!!

    Volim Zrenjanin i VOLIM Dane piva!!! Svaka čast Vladi G. ali Zvonko Bogdan je legenda.
    Poruku je izmenio simke, 14.10.2007 u 23:46 Razlog: Malo više pravopisnih greškica... & Caps Lock
    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Dani piva u Zrenjaninu

    Prosle godine sam i ja bio na dane piva u ZR,mogu vam reci da je bilo EXTRA i svim obozavaocima piva preporucujem ovu manifestaciju!!!!!!!!! Pozdrav Zrenjaninu!!
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Dani piva u Zrenjaninu

    Dane piva ne propuštam,iako nisam iz ZR. Iskreno se nadam da će još dugo trajati i da ću ih ja još puno puta posetiti.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Dani piva u Zrenjaninu

    Na žalost, ove godine će kraće trajati... ali će ipak biti.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Dani piva u Zrenjaninu

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Na žalost, ove godine će kraće trajati... ali će ipak biti.
    Nadam se da ćemo biti obavešteni kako su protekli ovi dani i počastvovani kojom fotografijom od ljudi koji isprate ovu manifestaciju.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.
      Vrh

  11. #11

    Dani piva u Zrenjaninu

    Citat zmax kaže: Pogledaj poruku
    Nadam se da ćemo biti obavešteni kako su protekli ovi dani i počastvovani kojom fotografijom od ljudi koji isprate ovu manifestaciju.
    Pozz i od mene, bio sam na danima piva i mogu vam reci da je bilo bas dobro te crno pivo, te svetlo pivo, te crveno pivo, te od borovnice... i ko tome da odoli. Nisam stigao ranije u Zr pre Nedelje kad je bio i zadnji dan zbog obaveza ali je vredelo evo i par fotkica:

    Kolika flasa aa



    Atomsko skloniste je napravilo Extra atmosferu:



    Simbolican ulaz u svet pivaaaa




    Pozzic
    Poruku je izmenio zmax, 16.09.2008 u 23:01 Razlog: slike
    Choose to know!!!
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Dani piva u Zrenjaninu

    Dobro si ti preživeo sva ta iskušenja...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Dani piva u Zrenjaninu

    E pa bio sam i ja i bilo je extra. Prvi put sam bio cini mi se u sredu , znam da je svirala Crvena Jabuka.. Bilo je super.... a drugi put u nedelju... Atomsko Skloniste.. cak smo na kraju slusali i Miroslava Ilica... Evo i par slicica...






      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Dani piva u Zrenjaninu

    Bio sam i ja i mogu da kažem da je bilo potpuno civilizovano, a ipak super! hehehe

    U jedan je bio fajronat, ali ljudi navikli pa se već i oni što su planirali ostati do ujutro sjatili u grad u osam uveče. I ovako je bilo i vremena i mesta (tri velike bine) da svi uživaju. Nisam čuo pritužbe ni od koga da je trajalo samo do jedan posle ponoći.
    Nakon fajronata masa je pohrlila u Muzej. Pa u Subotićevoj ulici nisi mogao da prođeš. Haha, bilo je zabavno.

    I Srbijanci su bili ovde (roštilj), super što su došli, bilo je za svačiji ukus. Piva 25 vrsta i iz inostranstva. Ma,.. sigurno je da bi moglo i bolje, ali ja sam zadovoljan.

    Dado Topić svirao.. woah! Atomsko Sklonište, pa tek Ortodoks Kelts (ili ..x Celts, whatever..) ..yeah!
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •