Da li pratite trendove?

Prikaz rezultata glasanja: Da li pratite trendove?

Učesnika ankete do sada
32. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, uvek sam u trendu

    4 12.50%
  • Ne, imam svoj stil

    27 84.38%
  • Ne obraćam pažnju na svoje oblačenje

    1 3.13%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 21
  1. #1

    Da li pratite trendove?

    Da li ste od onih ljudi koji poslušno prate trendove, ili pak imate svoj ustaljeni stil od kojeg ne odustajete i koji je potpuno nezavistan od trenutnih trendova?

  2. #2

    Odgovor: Da li pratite trendove?

    Nisam "rob" modnih trendova. Obicno nosim ono sto mi se svidja i u cemu se dobro osjecam...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #3

    Odgovor: Da li pratite trendove?

    Evo sta ce biti moderno

    "Sve vrste zlatnog sjaja ove sezone su nezaobilazni "must have"!
    Modnu scenu ove sezone trese prava zlatna groznica! Proljeće i ljeto 2006. nezamislivo je bez zlatnog odsjaja - i to u svakom pogledu! Ove sezone bliješti nakit, kaputi, kupaći kostimi, haljine, cipelice, torbice...
    Sa povratkom luksuza, na modne piste vratio se i zavodljivi svjetlucavi sjaj. Couture kolekcija Eli Sab obiluje zlatom - od najsitnijih detalja, kao što su mašne, do šljokicama i kristalima bogato ukrašenih luksuznih večernjih haljina.
    Valentino pažnju poklanja detaljima, pa pod obavezno predlaže zlatne cipele i torbice. Lui Viton obožava zlatne miniće, koji neodoljivo podsjećaju na trash modu 80-tih. Kolekcija Baby Phat obiluje zlatom - od bermuda, šortseva, kaputa, ravnih pantalona i cipela do pozlaćenih kožnih rukavica i kaiševa. Kao dnevnu varijantu Baby Phat predlaže kombinaciju svjetlucavih detalja i materijala sa džinsom, dok se za veče predlaže ekstravagantna kombinacija - zabljesnite u zlatu od glave do pete."

    (preuzeto sa net-a)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #4

    Odgovor: Da li pratite trendove?

    neee
    samo da se nadovezem na prethodni post, yes irnik

    modne piste ove sezone trese prava zlatna groznica, pa su detalji u boji ovog metala apsolutni hit ovog leta. Sa niskom ili visokom potpeticom, platformom ili ravnim djonom, sandale u boji zlata su obavezan modni detalj . U kombinaciji sa tasnom iste nijanse mozete ih nositi uz odecu svih boja
    preuzeto iz nedeljnih novina, casopisa - tacnije

  5. #5

    Odgovor: Da li pratite trendove?

    Trend - šta je to?
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  6. #6

    11 Odgovor: Da li pratite trendove?

    yok ja . imam neki svoj sljampavo-komotni stil od kojeg vec godinama ne odustajem. naravno, uvijek postoji izuzetak kad bas ne mogu takva da se pojavim, ali se uvijek trudim da zadrzim neki dasak komotnosti, a da se opet uklopim u okolinu i u skladu sa situacijom.
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Da li pratite trendove?

    ja sam ispred trenda ono sto ja nosim ove sezone oni prodaju kao trend tek na godinu .morat cu pocet trazit pare zato sto mi kradu ideje
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  8. #8

    Odgovor: Da li pratite trendove?

    U opste ne pratim trendove....oblacim se u ono sto mi je u toj prilici udobno ....

  9. #9

    Odgovor: Da li pratite trendove?

    Ne patim od modnih trendova. Imam svoj stil koji prilagodjavam nekim modnim "strujanjima", da ne budem baš kao da sam ispala iz nekog levog filma...
    Volim udobnu odeću i obuću - i tako se i ponašam. Opušteno.
    Postoje prilike kada moram da se "ukrutim"... Pa, onda se modno isponašam, obavim tu "eleganciju" i jedva čekam da se strovalim u farmerke. I ravne cipele. I to je to.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  10. #10

    Odgovor: Da li pratite trendove?

    Ne, Oblacim Se "U Svom Stilu"
    Elegantno ili Sportsko Elegantno, Ma Samo Da Mi Se Svidja I Da Je Udobno

  11. #11

    Odgovor: Da li pratite trendove?

    ja sam "modna nakaza", vidim jedini sam glasao za treću opciju... skoro da je tako, to mi je poslednja rupa na svirali...
    A friend in need is a friend indeed, but a friend in need isn't a friend you need

  12. #12

    07 Odgovor: Da li pratite trendove?

    au,svi furamo neki svoj stil...znachi dronjciiii...nosimo dronjee e e e e ..

  13. #13

    Odgovor: Da li pratite trendove?

    ne pratim trendove i uglavnom nosim ono u cemu sa datog momenta najprijatnije osecam
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  14. #14

    Odgovor: Da li pratite trendove?

    Ne ne pratim modne trendove, oblacim ono sto mi je udobno, sto volim, jednostavno sto mi se svidja.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  15. #15

    Odgovor: Da li pratite trendove?

    Ne, ne pratim modne trendove jer iskreno postoje stvari koje ljudi oblace sa izgovorom da je to u trendu a apsolutno im ne stoji...znaci i trendi stvari se trebaju znati nositi a ako znas nesto nositi onda ti je svejedno da li je to trendi ili ne...Apsolutno mislim da je trend, moda izmisljena da bi se od ljudi krao novac...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li pratite Američki Fudbal?
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 04.07.2012, 13:34
  2. Da li igrate i pratite Tenis?
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:11
  3. Ko, kod nas "diktira" trendove??
    Autor Goga u forumu Moda
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 21:08
  4. Pratite li Latino - americke serije?
    Autor vlado u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 12:00
  5. Koji auto magazin pratite?
    Autor vlado u forumu Auto-moto
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 17:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •