US Open 2007. - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 46
  1. #31

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    E, dečku svaka čast, stvarno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #32

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    Robert De Niro (drugi sa desne strane) i njegova zena Grace Hightower (treca sa desne strane) su sjedili u bijeloj majci zajedno sa Noletovim roditeljima kao dio srpske zastave.




    Ovo je bilo iznenadjenje i za Noleta. To su smislili negovi roditlji.
    Poruku je izmenio irnik, 09.09.2007 u 04:31
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    Enan lako pobedila u finalu


    Belgijanka Žistin Enan pobednica je US Opena. Najbolja teniserka sveta pobedila je u dva seta Ruskinju Svetlanu Kuznjecovu, rezultatom 6:1, 6:3. Trijumf na Flašing Medouzu je sedma titula u sezoni i sedmi gren slem u karijeri za Enan. Ove sezone osvojila je i Rolan Garos.

    Meč je odlučen u ranoj fazi, jer je Enan u prva tri servis gema protivnice napravila dva brejka.

    Prvi set potrajao je tek 33 minuta i sedam gemova, a igra je bila znatno ravnopravnija u drugom setu.

    Ključni momenat dogodio se u četvrtom gemu, kada je viđen jedini brejk u drugom setu. Kuznjecova je počela dobro, povela 40-0 i onda neobjašnjivo stala.

    Enan je uspela da preokrene i dobije taj gem. Ispostaviće se da Kuznjecova nije imala odgovor, pošto je propustila čak pet brejk šansi u sedmom i devetom gemu.

    Enan ostaje ubedljivo na prvom mestu WTA liste, Kuznjecova se probila na poziciju dva, uglavnom zahvaljujući izuzetno lakom žrebu.

    Belgijanka na turniru nije izgubila ni set, a za pobedu dobila je 1,4 miliona dolara.

    (B92)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    Justine pobijedi Svetlanu

    Ova Kuznjecova zalutala u finale zato sto joj je zreb bio izuzetno naklonjen. Isto tako pretekla je JJ pa Jeca ostaje na trecoj poziciji.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    Odlican dan na US openu
    Za Noleta nemam sta reci sem svaka cast. Malcice sam dobio glavobolju od one njegove glavobolje no prebrodismo i to. Hvala mu za uzitak gledanja, hvala mu za svaki jezurak koji me je prosao dok su komentatori pricali o zemlji Srbiji i naravno sutra smo opet uz njega.Definitivno je najomiljenije igrac ovogodisnjeg US opena. Nisam gledao mech sa Mojm ali mi je sutradan masa ljudi na faxu i na poslu pricala o mladom harizmaticnom Srbinu.
    Serb it up
    I Ferrer je igrao odlicno no vise me je zabavio njegovim izlivom emocija na terenu
    Definitivno nam sledi odlicno finale sura a o pobjedniku je tesko dati ikakvu procjenu.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    eto.. dobi ga Federer.. velika steta, Nole ga je imao u prva dva seta.. u prvom setu cak 5 set lopti.. drugi lepo poveo.. i opet imao set sansu..
    i malera kod dva celindza.. prvi za aut, drugi za in.. mislim, delovi milimetra su bili u pitanju..
    ali, Nole dokazuje da ima buducnost i to kakvu u ovom sportu, i da Federer ima veoma velikog rivala.. iako ga Federer potcenjuje, govoreci da za njega nema buducnosti u tenisu.. pokazao je da ima..
    i ima veliku naklonost publike, vole ga ljudi
    dokazuje Nole da je igrac, jos je mlad, i ima zlatno vreme pred sobom
    bravo Nole
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    huh sta reci... ostaje veliki zal za propustenim prilikama. Nole je igrao vrhunski ali u trenutcima kad je trebao da stvar okonca lagano gubio je koncentraciju. No ni to mu se ne moze uzeti za zlo, ipak je ovo njegovo prvo finale i sa druge strane je imao i te kako dobrog Federera.
    Aplauz koji je Nole dobio na kraju mecha govori koliko ga je publika zavolila i to je ono sto me raduje.
    Pokazao je da moze da pobjedi i to zasluzuje.

    Svaka cast Nole i sa nestrpljenjem cekamo naredni US open
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    Federer i dalje najbolji

    Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da osvoji prvu Gren slem titulu u karijeri, pošto je u finalu US opena izgubio od najboljeg igrača sveta Rodžera Federera rezultatom 7:6 (7-4), 7:6 (7-2), 6:4. Novak se ravnopravno nosio sa Švajcarcem, ali je prvi nosilac odigrao bolje ključne poene i zasluženo došao do četvrtog uzastopnog trofeja u Njujorku.

    Đoković je imao sjajne dve nedelje, ni u finalu nijednog trenutka nije posustao, ali za pobedu nad Federerom u tako bitnom susretu potrebno mu je još iskustva, pošto je bilo evidentno da zaostatak u kvalitetu, ako uopšte i postoji, nije veliki.

    Prvi set je počeo vrlo mirno i oba tenisera su bez većih uzbuđenja uspevali da održe servis, da bi od rezultata 5:5 krenula prava drama. Đoković je prvi stigao do brejk lopte, ali ju je propustio nakon što je izbacio ritern posle drugog servisa u aut. Ipak, Švajcarac u naredna dva poena šalje poprilično lagane forhend u aut i omogućuje rivalu da servira za set.

    Novak je 12. gem počeo maestralno i zahvaljujući odličnim servisima došao do 40:0. Tada je proradila nervoza kod srpskog tenisera, koja mu je 'vezala' ruke sve do kraja seta. Federer je spasao sve tri set lopte, zatim još dve, a to je uspeo mudro držeći loptu u igri slajsovima i čekajući grešku rivala.Takva taktika se brzo pokazala delotvornom, pošto je Đoković bio užasno stegnut, pravio je sebi nesvojstvene propuste i dvostrukom servis greškom odveo set u taj brejk.

    Žal za propuštenom prilikom bio je presudan u 'dodatnom gemu', Novak nikako nije uspevao da povrati ritam, a napravio je i dve duple servis greške prvu na rezultatu 3:3, a drugu na set lopti za Švajcarca. Plašljiv stav u ključnim poenima koštao je Đokovića vođstva, bilo je to bolno očigledno.

    Finiš prvog seta probudio je inat u svesti našeg tenisera, koji se brzo vratio na prepoznatljivu, smelu igru sa osnovne linije. Napadao je Đoković i stigao do brejka u 4. gemu, u pitanju je bio lep bekhend slajs, posle kojeg je Švajcarac poslao volej u aut.

    Ipak, treći nosilac nije izdržao i Federer je vratio egal u 7. gemu, napraviviši brejk bez izgubljenog poena.

    Novak je pri rezultatu 6:5 imao dve vezane set lopte na servis protivnika, ali nije uspeo da ih realizuje. Prvu je Federer neutralisao asom, a na drugoj je Đoković hrabro udario forhend i promašio za svega jedan milimetar, pokazalo je 'sokolovo oko'.

    U novom taj brejku Federer demonstrira zašto je trenutno najbolji teniser planete servirao je besprekorno, Đoković nije uspevao ni da riternira, a Švajcarac bi dobijao poen. Takvo stanje stvari brzo se reflektovalo na semaforu, 7-2 u taj brejku i 2:0 za Federera.

    Iako vidno potresen raspletom u prva dva seta, Đoković nastavlja sa dobrom partijom, a posebno kvalitetno je igrao voleje. Ipak, kada je bilo najpotrebnije, Novak nije pronašao pravi udarac, ali treba istaći i nedostatak sreće u skoro svakom bitnom momentu. Pokušao je Đoković da agresivnom igrom dođe do viška, ali je na 0:40 na servis rivala napravio nekoliko neoprostivih grešaka. To je, ispostaviće se, bila poslednja prilika za povratak u meč srpskog tenisera.

    Treći nosilac je u 10. gemu spasao prvu meč loptu, ali je neuspešnim 'drop šotom' okončao finale i Federer je pao na kolena proslavljajući trijumf.

    (B92)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    Muzika iz Star Wars sa kraja meca me asocirala na sledecu analogiju:


    Prethodni mec iz Montreala je kao Star Wars IV: A New Hope. Novak Skywalker je pobijedio Roger Darth Waider-a.

    U vecerasnjem mecu, mladi dzedaj ucenik (Padawan) Nole naucio vaznu lekciju koja mu je falila da potane pravi dzedaj (bude prvi na ATP)... i Imperija je uzvratila udarac kao u Star Wars V: The Empire Strikes Back.

    Znaci, u sledecem mecu Nole se sveti Rogeru i pobjedjuje kao u "Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi"
    Poruku je izmenio irnik, 10.09.2007 u 06:33
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    Svaka cast Djokovicu u svakom slucaju!!!

    Stvarno je sila a tek mu je 20 godina!!!
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    Citat la femme kaže: Pogledaj poruku
    Svaka cast Djokovicu u svakom slucaju!!!
    Kapa dole. Imaće ga kad tad. Malo mu fali da trese i Federera.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #42

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    Žao mi je što nije iskoristio Federerove greške, ali nema veze, bitno je da je pokazao da ga može uzeti, kad god se sretnu u budućnosti. Federer se boji Noleta, to sam vidio i niko me ne može ubijediti u suprotno!



    '' I'm a bad motha'! ''
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Robert De Niro (drugi sa desne strane) i njegova zena Grace Hightower (treca sa desne strane) su sjedili u bijeloj majci zajedno sa Noletovim roditeljima kao dio srpske zastave.




    Ovo je bilo iznenadjenje i za Noleta. To su smislili negovi roditlji.

    ovo je stvarno super izgledalo vidjelo se sa ceog stadiona.. naime na Arthur Ashe stadion je bilo zabranjeno unositi zastave.. no kad je Nole dobio polufinale protiv Ferera i kad je pao na kolena odjednom su po celom stadionu pochele da nichu srpske zastave, pa ni mi nismo bili iznimka izgleda da su ipak pored detaljnih pregleda na ulazu srpske glave nashle nachine da ih proshvercuju




    Noletu zbilja svaka chast na finalnom mechu.. definitivno ne smatram da je izgubio.. mlad je, shanse da bude prvak su mu zagarantovane!
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    Vidim da ste bile u 358 redu, 625 metara iznad terena
    Mora da se superishka vidjelo
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: TENIS: US Open 2007.

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Vidim da ste bile u 358 redu, 625 metara iznad terena
    Mora da se superishka vidjelo
    da sam bila i u 5560/om redu vidjela bi jednako dobro kao da sam i blizu terena, jer se stadioni tako i grade

    to shto je tebi krivo shto nisi bio to nije moj problem
    moomoo meee jooouu
      Vrh

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Australija open !!!
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 29.01.2012, 22:32
  2. US Open 2010.
    Autor Sunflower u forumu Spomenar
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 15.09.2010, 21:57
  3. US Open 2009
    Autor starsica u forumu Spomenar
    Odgovora: 163
    Poslednja poruka: 15.09.2009, 13:50
  4. US Open 2008.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.09.2008, 01:30
  5. TENIS: Australian Open 2007.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 28.01.2007, 12:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •