Pas ili mačka? - Strana 4

Prikaz rezultata glasanja: Pas ili mačka?

Učesnika ankete do sada
113. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Pas

    79 69.91%
  • Mačka

    34 30.09%
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 83
  1. #46

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Volim mace pa mi je omiljena zivotinja macka tacnije macak.

    Ranije sam imao nekoliko macaka, ali u zadnje vreme bas i ne...
    Verovatno je ovo normalno jer mi je horoskopski znak lav.
    trt mrt zivot ili smrti

  2. #47

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Ti ljudi koji "organizovano" treniraju NLT-e na mackama su najblaze receno smesni. Sto se tice samih NLT-a njima nije potrebna macka u rovu da bih uvezbali tu disciplinu. Sasvim je dovoljno parce koze neke divljaci, tako da macke ne ubijaju zbog pasa nego iz drugih razloga. Ja konkretno volim i pse i macke ali psi su mi na prvom mestu. U kuci u kojoj zivim imam 4 odrasla NLT-a, a u drugoj (gde mi zivi baka) imam 3 macke. Tako da mogu da uzivam i sa psima i sa mackama.
    To jeste bezveze....ali cinjenica je da NLT vrlo tesko moze da prihvati macku!!! Ja konkretno do 4 mjeseca ispitujem stence za dalji rad igrajuci se sa mackom zivim koji ih trpi a kad mu dosade popne se na drvo i gotovo.... poslije toga samo divljac
    Mislim da se moj macak i vidi na slikama..hehehe

    PS izvinjavam se na skretanju sa teme.... Inace misljenja sam da je covjek koji voli zivotinje ikakve bolji od onog koji ih ne voli

  3. #48

    Odgovor: Pas ili mačka?

    volim i pse, ali nikada nisam imala psa jer nemam uslova. kao mala sam imala macku, koju je zgazio auto ispred nase kuce, a pre par godina smo tetka i ja usvojile macu koja se sunjala oko zgrade.
    da zivim sama, imala bih kucne ljubimce sigurno (ovako moji ne dozvoljavaju)
    i kad bih morala da se odlucim izmedju cetvoronoznih, izbor bi pao na macku.
    macke nisu teske za odrzavanje kao sto mnogi misle, a kao sto je ljubiteljima zivotinja poznato, vracaju visestruko.
    macka moze da ostaje po ceo dan sama kod kuce dok sam ja na poslu i na faksu, i da me uvece doceka veselo, kad se vratim umorna.
    psi losije podnose usamljenost, uzela bih psa da imam decu koja bi se igrala sa njim, a poznato je koliko psi obozavaju malisane, i da im je najbolje u velikoj porodici.

    ipak, glasala sam za macku i zbog toga sto su mi macke, i uopste zivotinje iz porodice macaka najlepse. jednostavno ih obozavam, a i one mene.
    Practice makes perfect

  4. #49

    Odgovor: Pas ili mačka?

    pa nemogu bas da se odlucim kada volim i macke i pse i jedni i drugi imaju svoje drazi divni su to ljubimci meni najdrazi
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  5. #50

    13 Odgovor: Pas ili mačka?

    I pas i mačkica.
    Mi ove nedelje nudimo svoj dom jednom malom štenetu nadjenom na sajtu Noe,a već imamo potpuno belog i potpuno otkačenog mačora.
    Obzirom da živimo u kući, te imamo dvorište - u njemu često bude baš gužvanjac.
    Ako! Samo nek je veselo!!
    _________Una16

  6. #51

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Volim i kuce i mace ali macama dajem blagu prednost.
    Kod mame imam ogromnog macora, a ja cu uskoro dobiti kuce nemackog ovcara, a kupicu i papagaja i ribicu i......dosta......za sad....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #52

    Odgovor: Pas ili mačka?

    AV AV AV jel jasno
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  8. #53

    07 Odgovor: Pas ili mačka?

    Macke zato sto macka te ogrebe i nije ti nista ali pas te ujede to boliiii!
    Ich Bin Nich' Ich

  9. #54

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Blagu prednost dajem psima.

  10. #55

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Uvek sam vise voleo macke....

  11. #56

    Odgovor: Pas ili mačka?

    nema ili. i pas i macka. i kokos... i prase. a tek shunka...uh, izgubih se malo.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #57

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Macka!
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  13. #58

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Volim i pse i macke mada malo vise mace

  14. #59

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Imam i pse i macke, ali ako bi trebao birati onda su psi na prvom mestu.

  15. #60

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Dfinitivno psi,obozavam ih a macaka,kako da kazem,nekako se plasim.Smesno ali je istina!

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •