Pas ili mačka? - Strana 5

Prikaz rezultata glasanja: Pas ili mačka?

Učesnika ankete do sada
113. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Pas

    79 69.91%
  • Mačka

    34 30.09%
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 83
  1. #61

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Moj izbor je
    Don't tease me if you can't please me!

  2. #62

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Volim sve zivotinje ali izmedju ove dve vise sam za psa,zato sto je veran i privrzen coveku,a macka je samo korisna(naravno one koje hoce da love) i pored coveka su samo kad je tu neka klopa,kad treba da se ugreju ili da ih mazis..

  3. #63

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Volim ja i pse..ali mačke preferiram. Neka priča ko šta hoće kakve su...ja ih više volim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #64

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Pas.
    Nije svako ko luta izgubljen..

  5. #65

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Mačke.
    Mica i Zentara.
    Neopisivo veselje.
    ...

  6. #66

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Definitivno sam za psa jer je mačka u 99% slučajeva svoja za razliku od psa koji po meni pruža puno više prijateljstva i topline prema svom vlasniku
    Oni su mali ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu vie mali ali su dosta veliki da ne budu mali

  7. #67

    Odgovor: Pas ili mačka?

    ...sve je pocelo 2003. godine. Bila sam bolesna. Ubrzo posle operacije dboila sam mladog macka, da bih par meseci kasnije nasla jako malo odbaceno mache.
    Kad god mi nije bilo dobro, oni su to osecali. Lezala bih u krevetu, a moje bi mace neznim miauuuuuuukanjem trazile dozvolu da legnu pored mene. Svaojim prisustvom, svojim umiljatim mazenjem, trljanjem njihovih glavica o moj obraz, njihova sapica na mom licu, njihovo "le mrrrrrrrrrr" toliko me je opustalo, da bih zaboravljala na bol. Da, pomogle su mi jako puno u oporavku, koliko fizicki, toliko i psihicki
    Posle par godina, usvojila sam iz Centra za nezbrinute zivotinje mog psa Dzoa, a pre nepunih godinu dana dovela sam mu curu - Megi.
    Trenutno imam dve macke, Milicu i Dafinu i kao sto vec rekoh dva psa.
    neunistiva zlojebaba!

  8. #68

  9. #69

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #70

    Odgovor: Pas ili mačka?

    mačor/i

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #71

  12. #72

    Odgovor: Pas ili mačka?

    oduvek sam imao i psa i macku,ali moj glas ide psu ,pas je odaniji verniji zahvalniji od macke iako se ona uvek vrzma tu negde oko nogu mada zna biti umiljata

  13. #73

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Volim i pse i macke medjutim,psa nikad nisam imao ,tako da moj glas ide sjajnim mackama :p uvijek gladne,a kad porastu,pocnu ti i naredjivat
    Me gusta Marijuana, Me gustas tu

  14. #74

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Nijedno. Al macke su ipak malo bolje meni.

    Mali kucici i male mace su super, ali cim odrastu gotovo je, mnogo s*anja snjima.
    Problematicni su.
    Life has a motto: that any game is better than no game.
    - LRH

  15. #75

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Volim oboje al ipak kao i uvek glasam za macke
    Cenim to sto sa psima se moze igrati i sto su odani al opet iritirame sto i da imaju nakveceg kretena od vlasnika oni ce to trpeti a to nije fer
    Sa druge strance mace nisu tolko blesave za njihovo poverenje moras senamuciti posteno al isplati se na kraju,da da najvise te vole kad su gladne nije potpuno istina.Verujte ceo zivot sam imala mace i par njih se proderalo na mog caleta kad bi se on svadjao samnom
    Tako da obozavam macke trenutno imam vokalnog sijamca koji nam ne da mira
    See beauty in everything

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •