Najvece zlo danasnjice - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Najvece zlo danasnjice je:

Učesnika ankete do sada
85. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • terorizam

    14 16.47%
  • siromastvo

    23 27.06%
  • zagadjenje

    25 29.41%
  • organizovani kriminal

    12 14.12%
  • otudjenje ljudi

    20 23.53%
  • nista od navedenog

    12 14.12%
Anketa sa više mogućnosti glasanja
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 61
  1. #31

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    siromastvo. meni je naprosto nevjerojatno da vise od milijardu ljudi nema pristup ispravnoj vodi za pice i da ljudi u nekim dijelovima svijeta umiru kao muhe od bolesti koje su u normalnim okolnostima izljecive ili se mogu drzati pod kontrolom.
    Iako sam glasala za otuđenost ljudi skroz se slažem sa natty...Pre neki dan sam gledala reportažu iz Indije...Ono je strašno...Boskopska sala im je sobičak sa tv-om u bukvalnom smislu...Kreveti su napolju a žive u prostoriji kao neki manji hodnik...većina čak živi i napolju...Peru veš u kamenim pregradicama...a pri tom navedeno je da to i nije slika najsiromašnijih vec prosečnih ljudi...

  2. #32

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Glad za novcem i moći.

  3. #33

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Pohlepa i bahatost...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  4. #34

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Kao i dosada, novac i trka za njime.
    In vinas veritas

  5. #35

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Ništa od navedenog.
    Po meni totalno poremećen sistem vrednosti,i mi sami, mi i naše predrasude koje su sve jače u poslednje vreme...
    Ćuti i prenesi dalje....

  6. #36

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Neznanje, odnosno manjak znanja, manjak obrazovanosti.
    Problemi se rešavaju pravilnim obrazovanjem svih generacija (ovo je utopija, ali ipak rešenje).
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  7. #37

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Citat vojvodjan kaže: Pogledaj poruku
    Nista od gore navedenog.

    Najvece zlo danasnjice su ljudi koji ne mogu da zive sa mislju da postoje i drugi na ovome svetu. Razliciti od njih, bilo u boji koze, govoru, veri, naciji.
    Kako ocekivati od coveka koji nije u stanju da shvati drugog od svoje vrste, da razume prirodu, ili bilo sta sto nije samo u njegovom interesu.

    Moderan svet tezi da ove karakteristike kod ljudi prikaze kao da su pozitivne.
    -Bee different-My way-just do it- su samo od nekih 'izraza' koji se danas koriste,

    Ubedljivo najgluplja: Nacionalizam nije losa stvar...ne uopste...ubise se da mi objasne kako je to dobro..ma fantasticno je, kako sam do sada mogao ziveti bez nacionalizma.. nije mi jasno...ma stvarno..sovinizam je lose...nacionalizam nije...krene on opet da me 'prosvetli', al jebiga ja sam glupi lala, pa nesto bas i ne kontam to. Neka fala.

    Da li mozemo svi da zivimo po tim i slicnim izrazima. ...Samo ja.... Boli me...za ostale.., slabici,..najjaci smo,...su opet neke od reci koje cesto cujem danas koje su direktan odraz opste degradacije ljudskih vrednosti.
    Pravih ljudskih vrednosti. (malo je teze setiti ih se danas jelda?, ali ja ih sada necu nabrajati, pokusajte se setiti, znate VI ali ste malo zaboravili..)

    Mozda kada neko konacno shvati da sam ja samo Ljudsko bice, a ne crnac, belac, Zuti, zeleni, rumun, srbin, madjar, turcin, katolik, musliman, pravoslavac, i ko zna koje jos sve 'klasifikacije' ne koristimo danas da bi opravdali svoj egoizam, neznanje ili mane.

    I JA koristim klasifikaciju, ponekad (jbg. i ja zivim u sadasnjosti..)...ali ja delim svoju vrstu samo na dva tipa: Ljudsko Bice ili Budala, nista vise, a vi se gospodo podel'te. (nadam se, u interesu dece da je prvih vise...mnogo vise.)

    I kada svima bude na prvom mestu porodica, deca,zena, muz, komsija, komsinica,(meni komsinica... ), zivot, pa tek onda sve ostalo...

    Mozda onda nece biti potrebe za ovakvom anketom..

    Ja radim na tome. Molio bih i vas isto.
    Na ovo ne bih imao da dodam ništa, osim, možda, da je još jedno veliko zlo čovečanstva osrednjost, a da je jedan od najlošijih, najpogubnijih načina borbe protiv nje agresivno isticanje EGA, tj. svega (pazi, rimuje se, kao da je istinito) što je naveo kolega Vojvođan.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  8. #38

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Citat Muckota kaže: Pogledaj poruku
    Sta VI smatrate najvecim zlom danasnjice?
    Pomodarstvo
    ...................

  9. #39

  10. #40

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Citat Fingon Feanor kaže: Pogledaj poruku
    Mnogo je budala na net-u!
    Bravo kolega... Ti nikada ništa ne napišeš bez baš jakog argumenta...

  11. #41

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Bravo kolega... Ti nikada ništa ne napišeš bez baš jakog argumenta...
    Nisam na tebe mislio, izvini!

  12. #42

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Dala sam svoj glas siromaštvu...

    Svuda je oko nas, širom planete i sve te silne svetske nevladine i ne znam ti ni ja kakve organizacije se trude i nešto pokušavaju da pomognu tim ljudima, ali je to samo kap u moru...

    Najtužnije od svega je da je siromaštvom pogođen uglavnom nedužan svet i među njima deca...

  13. #43

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    ...kada neki ,preuče...pa ne znaju kud će sa mozgom....

  14. #44

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Ma sve gore navedeno...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  15. #45

    Odgovor: Najvece zlo danasnjice

    Гласао сам за "ништа од наведеног", јер мислим да је највеће зло отуђење људи. А тек после сам видео да је и то понуђено...
    Дакле, дефинитивно отуђење... да није тога, да човек брине за човека, много тога би се дало решити... од проблема најближих до глобалног загревања, глади и сиромаштва.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najbolji fudbaler danasnjice?
    Autor greda23 u forumu Spomenar
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 26.06.2012, 13:19
  2. Najbolji NBA igrac danasnjice ?
    Autor Charlie Harper u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.01.2009, 12:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •