Vanzemaljac u Nišu (Gornje Međurovo)!
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Vanzemaljac u Nišu (Gornje Međurovo)!

    Petak, 24. avgust 2007. 09:06

    Slavica Milojković iz niškog sela Medjurovo tvrdi da je u svom kukuruzištu pre nedelju dana videla vanzemaljca! Žena tvrdi da ne bi svojim očima verovala da neobično biće nije videlo još troje meštana Medjurova, prenosi "Kurir".

    "Bilo je rano jutro, tek je prošlo šest sati, bila sam u bašti da zalijem papriku. Prišla sam njivi i ugledala čovekoliko biće koje je klečalo na kolenima i klanjalo se ka Suncu. Ono što me je zaprepastilo je to što se uporedo s njegovim pokretima njihala i jedna stabljika kukuruza koja je bila u blizini" kaže Milojkovićeva, priznajući da ni posle nedelju dana ne može da se oporavi od šoka.

    Slavica kaže da je biće imalo sve karakteristike čoveka, osim što je blistalo nevidjenim sjajem.
    "Bilo je obučeno u nešto što je najsličnije hartiji za pakovanje poklona zlatnožute boje. Polako sam mu prišla i pitala ga šta radi ovde. Nije mi odgovorilo, niti se čuo bilo kakav drugi zvuk. Pitala sam ga da li je gluv kada mi ne odgovara. Kad sam shvatila da to ipak nisu čista posla, otrčala sam do jednog starca koji se nalazio u obližnjoj njivi. Pozvala sam ga da podje sa mnom i otera tudjinca, ali je on to odbio, govoreći mi da se u mojoj bašti izgleda nešto zapalilo jer se vidi neobična svetlost" priča Milojkovićeva.

    Uplašena žena pomoć je zatražila od komšija Tomislava Živkovića i njegove supruge Vukosave, koji su odlučili da odu na njivu i provere šta se tamo dešava.

    "Tomislav je poneo vilu, a ja motiku, jer smo se plašili da će nas napasti. Medjutim, kad smo stigli na pola puta, videli smo da to biće počinje da se smanjuje, dok nije dostiglo veličinu i oblik nečega što bih najpribližnije opisala kao pticu koja je blistala mnoštvom boja. "To" se onda vinulo ka nebu, da bi se pred našim očima ponovo transformisalo u čoveka koji je "jahao" na nečemu nalik motociklu i nestalo put neba" priča Slavica Milojković.

    "Supruga i ja smo krenuli sa Slavicom i na njivi videli nešto što ni danas ne znamo šta je. Gornji deo tela mu je bio zlatnožute boje, dok je preko pojasa imao nešto crno, što je ličilo na kecelju. Stvorenje je klečalo, pa se uspravljalo, i kad je to uradilo treći put, odletelo je ka nebu" kaže Tomislav Živković.

    Njegova supruga Vukosava priznaje da ju je tudjinac "isterao iz pameti" i da još ne može da se pribere od ovog neobičnog doživljaja.

    Meštani Medjurova različito reaguju na doživljaj svojih komšija, ali se slažu u oceni da je reč o ozbiljnim ljudima koji tako nešto ne bi izmislili. Ipak, niko od njih nema objašnjenje zašto su vanzemaljci odlučili da se Srbima ukažu baš u Medjurovu, s obzirom na to da je ovo moravsko selo poznato jedino po proizvodnji paprike, a ne veruju da bi vanzemaljci iz tog razloga pokazali interesovanje za njih.

    Kurir
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Vanzemaljac u Nišu!

    VANZEMALJCI POSVAĐALI NAUČNIKE

    Profesor Prirodno-matematičkog fakulteta u Nišu Pavle Premović nije utvrdio prisustvo vanzemaljca u kukuruzištu sela Međurovo, ali je ubeđen da stanovnici Zemlje nisu usamljeni u kosmosu


    NIŠ - Tragom vesti da je meštanka sela Gornje Međurovo u okolini Niša Slavica Milojković (55) pre desetak dana videla vanzemaljca, u petak se u kukuruzištu obreo profesor Prirodno-matematičkog fakulteta u Nišu Pavle Premović.

    On je obavio merenja zračenja zemljišta na kojem je, prema tvrdnjama očevidaca, stajalo nepoznato biće. Merenja nisu pokazala ništa neuobičajeno. Premović je, međutim, naglasio da je reč o grubim merenjima, obavljenim na zemljištu koje je već kontaminirano prisustvom ljudi, i da je od događaja prošlo dosta vremena, pa su zračenja, ako ih je i bilo, već izgubila na jačini.
    Premović je razgovarao sa Slavicom Milojković, koja je zatekla čudnovato stvorenje u svojoj njivi, ali se nije izjasnio u pogledu svoje vere u njene tvrdnje. Međutim, poznati naučnik, koji je svojevremeno predavao na Sorboni, a dokazao se saradnjom i s kolegama širom Amerike, rekao je da se njena izjava umnogome podudara sa doživljajem jednog njegovog prijatelja.


    ŠTA ĆE SVEMIRCI U MEĐUROVU?

    Međutim, Dragan Gajić, profesor astrofizike na Prirodno-matematičkom fakultetu, kaže da je mala verovatnoća da su svemirci sleteli u Međurovo.
    - Verujem da su meštani ovog sela videli nešto, ali sam skeptičan u pogledu tvrdnje da je reč o vanzemaljcu. Pre sam mišljenja da se radilo o nekoj velikoj ptici, možda čak i nauci nepoznatoj, s obzirom na brojne genetske modifikacije, čiji je izgled obmanuo seljake - kaže Gajić.
    Prema njegovoj oceni, bez obzira na veliki broj nebeskih tela u kosmosu, život zahteva rigorozne uslove, koje može da ispuni manji broj planeta. S druge strane, kako tvrdi Gajić, nijedno vozilo ne može da se kreće brzinom većom od svetlosti, pa se samim tim vanzemaljcima ne bi isplatilo da tako često iz dubine kosmosa putuju na Zemlju.




    Naime, Slavica je rekla da je u svom kukuruzištu "zatekla stvorenje koje je blistalo neverovatnim sjajem, koje se klanjalo Suncu, da bi se posle kraćeg vremena pretvorilo u nešto što je ličilo na pticu, koja se vinula ka nebu, a zatim se ponovo pretvorilo u čovekoliko biće, koje je jahalo mašinu sličnu motociklu".

    - Pre nekoliko godina, jedan moj prijatelj mi je u poverenju saopštio da mu se jednom prilikom, dok je vozio auto, na vetrobransko staklo spustilo neobično čovekoliko biće, koje se posle izvesnog vremena pretvorilo u "pticu", koja je odletela ka nebu. Slavičina priča me je podsetila na ovaj događaj, o kojem moj prijatelj više nije želeo da govori, bojeći se da ne bude proglašen ludim - kaže Premović.

    Profesor Premović je ubeđen da stanovnici Zemlje nisu usamljeni u kosmosu, a u prilog svojih tvrdnji, pored brojnih svedočanstava očevidaca, navodi i činjenicu da vodeće svetske sile ulažu veliki novac kako bi ostvarile kontakt s vanzemaljskim civilizacijama.
    - Zar mislite da bi Amerikanci izdvajali stotine miliona dolara za projekte kontakta s vanzemaljcima, kao što je "Seti", koji se sastoji u neprestanom slanju radio-signala u svemir, da ozbiljno ne veruju da nečega tamo ima. Amerikanci nisu nacija koja olako traći novac, a sigurno je da oni imaju saznanja s kojima javnost nije upoznata. Nauka isključuje isključivost, pa bi olake konstatacije da je od miliona planeta, iz kojih se sastoji univerzum, samo Zemlja naseljena inteligentnim bićima, bile suprotne naučnim hipotezama - tvrdi Premović.

    (Kurir)
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Vanzemaljac u Nišu!

    Jel ima neko iz Nish ovde ? Chujem da che da krene izvoz paprika na Mars chim se utvrdi da kvalitet odgovara svemirskim standardima...

    Sve imi se chini da da bakuta gaji josh neshto sem paprike
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Vanzemaljac u Nišu!

    Joj, meni žao ovih ljudi Sad će svi u selu da ih proglase ludacima, a ko zna šta su videli... Naravno da ne verujem u to da su svemirci došli u Gornje Međurovo ali me svejedno zanima šta li su to videli
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Vanzemaljac u Nišu!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    ali me svejedno zanima šta li su to videli
    I mene, iskreno.

    Rano jutro, kosi i zraci jutarnjeg sunca, igra svetla i senki, choveku se svashta prichinjava...a onda strah i mashta dodaju josh na prichu... Prva pomisao mi je da i ako bi roda stajala u onom kukuruzishtu i zzbunju bila bi do pola obasjana zzutim jutarnjim suncem... Hochu da kazzem, nishta u takvim uslovima nema prirodne boje i izgled... Kladim se da kada bi proverio prichu komshija josh jednom, ali odvojeno, dobio bi ko zna shta...Pa i samo da izbegnesh novinarsko preuvelichavanje (ipak su to Kurir i Press) ko zna shta je baba isprichala u stvari... Generalno, pricha podsecha bukvalno na nechiji san.

    U suprotnom, imamo leteche bitje koje klanja prema istoku tj suncu (dal je Musliman ili Egipchanin?) uvijeno u foliju (da ga nije mrmot umotao?)...i sa keceljom... koje ili telekinezom pomera kukuruze, ili se kukuruz sam savija u prisustvu takovih bitja?

    Kude gi je odletea?

    Nije objashnjeno gde je dotle bio taj njegov letechi motocikl? Matrijalizovao se tek tako ispod njega?

    BUHUHU OCHU I JA TO DA VIDIIIM!!!!
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Vanzemaljac u Nišu (Gornje Međurovo)!

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    ...videli smo da to biće počinje da se smanjuje, dok nije dostiglo veličinu i oblik nečega što bih najpribližnije opisala kao pticu koja je blistala mnoštvom boja. "To" se onda vinulo ka nebu, da bi se pred našim očima ponovo transformisalo u čoveka koji je "jahao" na nečemu nalik motociklu i nestalo put neba"....

    "Supruga i ja smo krenuli sa Slavicom i na njivi videli nešto što ni danas ne znamo šta je. Gornji deo tela mu je bio zlatnožute boje, dok je preko pojasa imao nešto crno, što je ličilo na kecelju. Stvorenje je klečalo, pa se uspravljalo, i kad je to uradilo treći put, odletelo je ka nebu"...
    ... Vukosava priznaje da ju je tudjinac "isterao iz pameti" i da još ne može da se pribere od ovog neobičnog doživljaja.

    Boju i bold dodala DrinChe


    Samo se vi zafrkavajte...
    Kažu i neke životinjice sa te njive slično .Nemušto, ali kažu
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Vanzemaljac u Nišu (Gornje Međurovo)!

    bio zlatnožute boje, dok je preko pojasa imao nešto crno, što je ličilo na kecelju.
    hmmm... onda mozzda bolje da ne gledam, mozzda sam stvarno bio ja? ? Mozzda sam krao kukuruze? Mozzda je neki stari chlan meseca?
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Vanzemaljac u Nišu (Gornje Međurovo)!

    Da ne bude kao u mom selu.
    Orao covek njivu u kasnu jesen, hladno, i poceo da pada mrak. Jos mu ostalo da odore 2 brazde i gotovo. U farovima ispred traktora ugleda nesto belo sa ispruzenim rukama kako ide pravo ka njemu. Covek se naprosto us**o, podigne plug, pa gas do daske i bez kuci. Nikom nista nije rekao. Ujutro, dolazi policija u selo i pita da li je neko video pacijenta iz ludnice, u pidzami.
    Jadnicak je bio napola smrznut i kretao se prema svetlima, da se ugreje.
    Pronasli su ga 3 dana kasnije 10 km dalje od tog mesta, smrznutog u kupi kukuruzovine.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Vanzemaljac u Nišu!

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku

    Nije objashnjeno gde je dotle bio taj njegov letechi motocikl? Matrijalizovao se tek tako ispod njega?

    BUHUHU OCHU I JA TO DA VIDIIIM!!!!
    Ocem i ja

    Ali mozda je to bio Nicolas Cage, snimao srpsku verziju "Ghost Rider-a"
      Vrh

  10. #10

    12 Odgovor: Vanzemaljac u Nišu (Gornje Međurovo)!

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    hmmm... onda mozzda bolje da ne gledam, mozzda sam stvarno bio ja? ? Mozzda sam krao kukuruze? Mozzda je neki stari chlan meseca?
    Ko je - da je, meni milo zbog Vukosave Tomislav mora da često pomaže Slavici, čim je prvopomenutu tako lako neznanac isterao iz pameti...




    Kurir,kažeš...?
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Vanzemaljac u Nišu (Gornje Međurovo)!

    doshli su, a nisu se javili mislimmm kakvo je to ponashanje
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Vanzemaljac u Nišu (Gornje Međurovo)!

    Mozda je to neki crno-keceljaş krao paprike za ajvar pa şmugno u kukuruze kad su ga otkrili u kradji
    Radio Bosna je objavila da su vidjeni NLO i "marsovci" u lokalnoj şumi . Mali su zeleni , imaju krupne oi i miroljubivi su - glasio je njihov opis .
    Muja i Hasa su tu vest uli s trazistora dok su işli u kradju drva ...
    iz obliznjeg zbunja su uli şuşkanje , razgrnuli su zbun i videli malog zelenog raşirenih oiju
    poelo je predstavljanje :
    Ja sam Mujo i kradem drva iz şume !
    Ja sam Haso i pomazem Muji da izvue drva iz şume jer mu je konj boles'an . Ja sam şumar i im zavrşim veliku nuzdu j... vam majku !
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Vanzemaljac u Nišu (Gornje Međurovo)!

    To je bio Pera šumar koji je vršio veliku nuždu u kukuruzu.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Vanzemaljac u Nišu (Gornje Međurovo)!

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    To je bio Pera šumar koji je vršio veliku nuždu u kukuruzu.
    Ne, ne, ne. To je bio Pera Poljar. Pera sumar vrsi nuzdu u sumi, a moj imenjak, poljar, u kukuruzima. Ta nece valjda na strnjiki.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •