Ovo se slušalo u moje vreme - Strana 10
Strana 10 od 68 PrvaPrva ... 891011122060 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 1011
  1. #136

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme

    I film i muzika iz filma...






  2. #137

  3. #138

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #139

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme

    ....naked in the rain.....

  5. #140

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme

    Sada nisam nimalo originalan, ali kad je već krenulo ovim tokom, a lep je to tok.... Ovo se baš slušalo.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  6. #141

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme

    ....naked in the rain.....

  7. #142

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme

    Balašević - "Neki novi klinci"

    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  8. #143

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #144

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme



    Francuski kompozitor, producent i pionir elektronske muzike, Jean Michel Jarre, održaće koncert u Beogradskoj Areni 8.novembra, saznaje Kontra magazin. Jean Michel Jarre će u Beogradu nastupiti u okviru turneje kojom obeležava 30 godina od objavljivanja legendarnog albuma Oxygne.

    Jean Michel Jarre je 2007. godine objavio izdanje Oxygene: New Master Recording koje predstavlja ponovo odsviran i snimljen album Oxygene, a na albumu se nalazi jedan CD i dva DVD izdanja. Jarre, poznat po spektakularnim nastupima, u decembru 2007. godine je održao 10 koncerata u Parizu pod nazivom Oxygne Live. Jarre je u martu ove godine i londonskom Royal Albert holu održao koncert kada je u potpunosti izvesno pomenuti album u pratnji tri muzičara. Više detalja o beogradskom koncertu očekuju se uskoro. Jean Michel Jarre će pored Beograda 10. novembra nastupiti u Bukureštu, 12. u Budimpešti i 25. novembra u Litvaniji. Za decembar je planirao jedan koncert i to u Varšavi.

    U međuvremenu je Beogradska Arena potvrdila da će Jean Michel Jarre nastupiti u Areni 8. novembra koja je i organizator koncerta. Jean Michel Jarre se smatra začetnikom elektronske muzike, sint-popa i New Age-a, i velikih spektakala na otvorenom koji uključuju svetla, lasere i vatromet. Do danas je prodao oko 80 miliona albuma i singlova!

    Početak karijere Jean Michel Jarre-a obeležio je hit Oxegene koji je nastao 1970. godine a tek 1976.godine postao deo njegovog prvog albuma. Zatim nastaju prava muzička remek dela: Geometry of love, Aero, Aerozone, Chronology, Fishing junks at Sunset...

    U toku svoje karijere Jean Michel Jarre je održao velike koncertne spektakle, često sa milionskom publikom, i uz korišćenje velikih zgrada ili čak celih gradova kao pozornica. Na turneje je išao samo tri puta, prvi put po Kini 1981. i dva puta po Evropi tokom 90-ih.

    Uklapajući svoja muzička remek dela u savršen spoj sa neverovatnim scenskim efektima, na svojim koncertima koje najčešće drži napolju, stapajući postojeću arhitekturu sa komplikovanim sistemima lasera, vatrometa i muzike, stvara jedan nadasve prepoznatljiv imidž i novi pravac kako u muzici tako i u koncertnom izvođenju. Svaki koncert je tematski uklapan sa važnim istorijskim dogadjajima za odredjeni region pa će tako ostati upamćeni koncerti koje je održao: 1971. - AOR (u Parizu), 1989. - Destination Trocadero (u Parizu), 1994. - Jarre Unplugged (u Parizu), 1995. - Festa Italiana (u Torinu), 1995. - UNESCO 50th Anniversary (u Parizu), 1997. - Wetten, dass..? (u Beču), 1998. - Fifa World Player 97 (u pariskom Diznilendu), 1998. - France Festival (u Tokiju), 1998. - FNAC Paris (u Parizu) koje je sa oduševljenjem pratilo na stotine miliona ljudi.

    Kao ambasador dobre volje UNESCO-a Jean Michel Jarre je u Sahari, u Maroku, održao koncert pod nazivom Voda za život (Water for Life) 16. decembra 2006.

    U Beogradskoj areni se očekuje koncert za pamćenje, imajući u vidu da na ovim prostorima nije držao koncert, a poziv je prihvatio sa velikim oduševljenjem!


  10. #145

  11. #146

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme



    Ватрени Пољубац: Рецепт за RnR

  12. #147

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme

    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #148

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme








    Poruku je izmenio veverica, 09.09.2008 u 11:09



  14. #149

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme

    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #150

    Odgovor: Ovo se slušalo u moje vreme


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 10 od 68 PrvaPrva ... 891011122060 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Moje pravo ime je...
    Autor Lady S u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 163
    Poslednja poruka: 17.08.2013, 13:55
  2. Eh, da je delo moje..
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 15:28
  3. Moje divljenje
    Autor drazesnaSkorpija u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08.08.2011, 22:31
  4. Moje drage komsije
    Autor nale84 u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 12.03.2010, 17:08
  5. Program moje političke stranke
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 15:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •