Koji bi vam posao najbolje lezao? - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 89
  1. #46

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Citat SVETICA kaže: Pogledaj poruku
    Volela bih da radim u porodilistu kao babica. Nema niceg lepseg nego kad se rodi novi zivot!!!
    E, to sam i ja zelela, da budem ginekolog akusher, jer pratim samo pocetak zivota, a ne i kraj, ali...Nikada se ne moze znati kako se porodjaj zavrsava, sretno ili nesretno. Nauka napreduje, kontrole sve vise, ali i tuge u porodilistu sve vise.

  2. #47

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Najbolje bi mi ležao posao doktora, ali sam to malo kasno shvatila
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  3. #48

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Slikara.. Vajara.. Neki umetnicki gde bih mogla da prenesem osecanja na dela..
    ...dare to believe and keep believing...

  4. #49

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    ashov i motika
    neunistiva zlojebaba!

  5. #50

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Pa recimo...leglo bi mi da shushtim posle programa...ili da mashem putnicima na zeleznickoj stanici...
    Ma ja sam postala jedan veliki dzabalebarosh.
    Mislim da ce mi sledece zanimanje biti kamiondzija. Ako mi ne legne, odoh u penziju.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #51

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    ...fotograf...

  7. #52

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Па рецимо, инструктор роњења у неком хотелу на егзотичној локацији или.....можда, масер у женској одбојкашкој репрезентацији Србије !
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  8. #53

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    pa najvise bi mi lezao neki direktorski posao da nista ne radim a primam platu pa ko to ne zeli

  9. #54

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    lezi mi bas ovaj sto i radim,zato sto sam brbljiva
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #55

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Pa recimo programer,o tome sam oduvek sanjao da budem,i nadam se da cu biti....
    There is no rules!!!

  11. #56

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    ...ležanje naravno,možda se negde i plaća pomenuto...

    p.s. posao ubija,da ne kažem rad,al' zato i jeste istina da je svako umro od onoga što je najviše voleo...a oni koji svoj posao ne vole stradaju verovatno od hobija ili slučajno...

  12. #57

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    p.s. posao ubija,da ne kažem rad,al' zato i jeste istina da je svako umro od onoga što je najviše voleo...a oni koji svoj posao ne vole stradaju verovatno od hobija ili slučajno...
    E ja sam nedavno skoro izginula, jer sam se ušinula dok sam tukla koleginicu, a posle vukla mrtvog kolegu... Ne izmišljam ni reč, iako je bilo kobajagi...
    I volela bih da, ako me išta dotuče, to bude moj posao... Da ga radim dok mogu da mrdam, pa makar se nekim drugim, mlađima, kočila leđa dok me izvlače sa scene...
    Vrag odneo šnalu...

  13. #58

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    E ja sam nedavno skoro izginula, jer sam se ušinula dok sam tukla koleginicu, a posle vukla mrtvog kolegu... Ne izmišljam ni reč, iako je bilo kobajagi...
    I volela bih da, ako me išta dotuče, to bude moj posao... Da ga radim dok mogu da mrdam, pa makar se nekim drugim, mlađima, kočila leđa dok me izvlače sa scene...
    Pa zato i pomenuh boldovano u citatu tvom...dovoljno govori i o ležanju posla i poslu svačijem...

  14. #59

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    U Srbiji se najviše isplati biti poslanik u skupštini. Kako je njima tamo lepo, pa to je milina jedna
    Odeš tako par puta mesešno na posao, lepo se izdereš na sve i svakoga sa one govornice (ne moraš uopšte da se držiš dnevnog reda, samo raspališ o onome što te muči). Lepo izbaciš sve frustracije i negativnu energiju iz sebe i lepo se vratiš odmoran, rasterćen, mio i čio u toplo porodično gnezdo (oslobođen svega što te je pritiskalo). Plata je sjajna, klopa odlična (i jeftina ), još kad legnu putni troškovi - ma idi begaj
    Za vreme skupštinskog zasedanja doneseš laptop, slušaš glasno muziku preko slušalica i visiš ovde na forumu. Uživancija ....

    Ala bi to bilo lepo

  15. #60

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    U poslednje vreme hvatam sebe kako ljubomorno gledam žene koje rade u salonima lepote(frizeri,kozmetičari,etc.) nešto mi se čini kao zanimljiva delatnost,veze nemam zašto
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najbolje pivo
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 171
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 11:28
  2. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 11:47
  3. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 13:55
  4. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 17:23
  5. Koji vam posao lezi
    Autor DanijElla u forumu Astrologija
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 13.10.2010, 10:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •