Musko - zenska prijateljstva - Strana 6
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 131
  1. #76

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    ne bi baš rekla da svi moji drugari,vide i nešto drugo osim prijateljstva..mislim u tom slučaju...da bi trebala da budem..kako ono beše,riba ili mačka van konkurencije..a nisam

    ..slepica dugica
    Poruku je izmenio Goga, 01.11.2008 u 16:55 Razlog: citat

  2. #77

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    OPnda su to verovatno više poznanici i kolege nego prijatelji...
    Poruku je izmenio Goga, 01.11.2008 u 16:54 Razlog: citat
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #78

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    ..nisu,toliko baš slepa nisam,da ne umem da uvidim te neke razlike...
    Poruku je izmenio Goga, 01.11.2008 u 16:54 Razlog: citat

  4. #79

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Muško ženska prijateljstva su moguća! U dečijim vrtićima i staračkim domovima!
    Ja bih rekla od vrtića do staračkog doma.
    Prijatelj mogu biti samo sa nekim ko veruje u muško-ženksa prijateljstva. I ceni ista. A ima i takvih.
    Naravno, takvi me suviše dobro poznaju, kao i ja njih. Možda je to razlog što nikad iza takvog prijateljstva nisu bili neki skriveni, ne baš samo prijateljski motivi.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #80

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    uvek sam zavidela onim ženama koje imaju muškarca za prijatelja..evo prvi put to javno i priznajem..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #81

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih rekla od vrtića do staračkog doma.
    Prijatelj mogu biti samo sa nekim ko veruje u muško-ženksa prijateljstva. I ceni ista. A ima i takvih.
    Naravno, takvi me suviše dobro poznaju, kao i ja njih. Možda je to razlog što nikad iza takvog prijateljstva nisu bili neki skriveni, ne baš samo prijateljski motivi.
    Naglo sam promenio mišljenje. Naravno da su moguća m-ž prijateljstva. Već sam, puno ranije piso o tome na ovoj temi. Kako starim, imam sve više prijateljica, mada sam ih oduvek i imao.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #82

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Kako starim, imam sve više prijateljica, mada sam ih oduvek i imao.
    hoćeš da budeš i moj prijatelj?
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  8. #83

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Naravno da verujem u njih i da postoje... Čak ne pravim ni razliku između istopolnih i muško-ženskih... Prijateljstvo je prijateljstvo... Doduše, dešava se i to da se bliskost pobrka sa ljubavlju i onda nastaje problem... Imala sam sreću da tokom života nailazim na prave, muške prijatelje, kao i na prave ženske prijateljice... Bilo je i onih drugih ali o drugima, drugom prilikom
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  9. #84

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Istina jeste da od drugarstva sve počinje...

    Ne verujem da postoje obostrana m-ž prijateljstva,to mogu stvarno da veruju samo priglupi..

    Usput jedno je prijatelj biti,drugo poznanik,treće kolega,a četvrto potencijalno intimni prijatelj koji je to dok neko nekog ne obljubi...u to verujem,da postoje drugovi koji jesu to dok se ne probaju,kako bi drugačije...
    kao neko ko veruje u m-z prijateljstva, morala bih da se pobunim
    prvo, jeste tacno da iz prijateljstva sve pocinje, ali ne mora da bude nuzno ili slucaj mnogo je lakse zapoceti vezu sa nekim koga vec poznajes, pa mu stoga i navike znas i znas kako da podesis kompas za neka daljnja desavanja vezana za vas dvoje.. ali po meni, musko-zensko prijateljstvo se upravo zasniva na tom nekom poverenju kao sto mozes da imas prema istom polu a pol ili neko polno orijentisanje ne zelim da koristim kao smernicu kome cu svoje prijateljsko poverenje da dam, jer imam pravih drugova vise nego drugarica i znam ih u dusu, znam da nikad ne bi pokusali nesto sto te granice prelazi mozda sam ja, eto, redak slucaj, koji je pronasao muskarcE za srodne prijateljice i oni mene za srodnog prijateljam ali ne zelim da se ogradjujem od necega sto znam da postoji opet kazem, moje neko iskustvo..
    mozda jesam priglupa, ali zelim da verujem da se danas ne svodi sve na seks
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #85

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Uvek sam volela da budem u muškom društvu.Sa njima sam ostvarivala bolju komunikaciju,kao klinka se igrala kauboja i indijanaca,automobilićima ....razgovarali o astronomiji.....i sve ono što nije vezano za lutke,barbike,tračeve i druge ženske razgovore.Nije da se nisam družila i sa ženskim društvom (prilagodljiva ,pa mogu i sa jednim i sa drugim), ali su mi muški više prijali!(Bez sarkazma molim!!!)
    U srednjoj sam čvrsto verovala da postoji muško-žensko prijateljstvo, dok me je moj tadašnji momak ubedjivao da to nije moguće,jer muškarci uvek potajno ili ne, žele da..... zabodu ....tako su genetski gradjeni,što više ženki - to bolje!
    Dok jednog dana se jedan od mojih prijatelja počeo da mi poklanja neke sitne poklončiće,pa se odvažio i PAF! Drugi nazvao moju kevu da joj kaže kako meni najlepše stoje bele helanke i da su svi bili zaljubljeni u moje dupe.Ajme!!!!Eto ti prijateljstva!!!
    Kasnije sam opet bila u muškom društvu,drugovima mog sadašnjeg mukija,koji mi je takodje tvrdio nepostojanje M-Ž prijateljstva, samo što sam bila zaštićena od strane njega.Nemoj neko da mi je dira, ili...!!!
    A sad! Sad sam udata i imam nekolicinu prijatelja(muških), ali nisam baš sigurna šta im se mota po glavi. A i šta me briga, ako će da maštaju,nek maštaju bem ga!

  11. #86

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Imam dosta drugarica i sa njima sam ok zaista.Problem kod nas muskaraca jeste taj da mi svaku devojku gledamo prvo da overimo a posle ko zna.U mom slucaju nije tako imam dosta drugarica koje nisam ni pipnuo mislim ako hoces da imas prijateljice moras biti sa njom prijatelj.

  12. #87

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    " Žena može postati prijatelj muškarcu ovim redom: prvo poznanica, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj.."


    Anton Čehov
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  13. #88

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Hemija je čudo uvek je neko jagnje a neko vuk
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  14. #89

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Po mom misljenju, mogu biti prijatelji. To je isto vrsta fluida, javi se naka simpatija, samo sto nije vezana za fizicku privlacnost.

    Ovo sto je Cehov rekao: " Žena može postati prijatelj muškarcu ovim redom: prvo poznanica, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj.."

    To je verovatno neko njegovo iskustvo. Moje govori da je ponekad nemoguce biti prijatelj sa bivsom ili bivsim. Pre moze iz prijateljstva da se razvije ljubav, nego obrnuto.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  15. #90

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Никада се не бих стављао у исту раван са Чеховом и претпоставио своје мишљење његовом. Ако је он нешто написао, верујем да је та баш тако, или врло близу његовог мишљења. Његов лични однос са женама није био ни изблиза такав да је мисао " Жена може постати пријатељ мушкарцу овим редом: прво познаница, затим љубавница, па тек онда пријатељ..." могао написати из свог искуства.

    Биће пре да је он могао генијално да апстрахује огромно искуство из историје мушко женских односа па тек онда напаише цитирану реченицу, која није тек буквална констатација, или библијски стих који не трпи ревизију, него мисао која указује на више него могућу експлозивност и запаљивост тих односа једним вечито присутним флуидом који пречесто проструји између мушкараца и жена, а који се зове страст или љубав...

    Да, не желим да допуњавам Великог Чехова, али бих скромно додао да је пријатељство између мушкараца и жена могуће и на још један начин који се зове - интернет пријатељство...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Blede li vasa prijateljstva..?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 13.02.2015, 11:20
  2. Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
    Autor goldie u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:41
  3. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  4. Pivo: musko ili zensko pice
    Autor goldie u forumu Muška kafana
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 21.07.2009, 00:49
  5. Zasto je bolje biti musko
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007, 23:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •