Ko je od vas sa osobom svojih snova?
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 91
  1. #1

    02 Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Dakle, pitanje je vrlo jednostavno. Jeste li u braku/u vezi sa osobom koja vam potpuno odgovara, kakvu ste nekad zamisljali kao zivotnog suputnika, koju uistinu volite i slicno? Ili je to osoba na koju ste "slucajno naisli" a vasa prava ljubav je negdje drugdje? Jeste li nakon neuzvracene ljubavi nasli nekoga koga mozda i ne volite, ali barem ga imate uz sebe?

    Opet ja krecem prva
    Nije bas covek iz mojih snova (moj savrsen muskarac zivi na drugoj strani sveta moj naj macan ) ali to nije ni bitno, odlicno nam je zajedno i volimo se, sve mane i nedostatke onog drugog smo naucili podnositi tako da sve stima. Imam pored sebe osobu koju volim i koja voli mene. Upoznali smo se i zavoleli, upoznali se i zakljucili da zelimo jedno drugo, i da zelimo jedno uz drugo nastaviti zivot. Nismo apsolutno slicni, nismo idealni. Imamo jedno drugo, volimo jedno drugo, a ono sto je najbitnije trudimo se da rastemo i uzdizemo se jedno zbog drugog. Oboje imamo i dobrih strana, mana i musica. Znas da ima bolje, no cemu traziti ili danas-sutra zaliti, sto nisi trazio nesto, ako vec imas ono sto trebas.. Nikad ne bi nasao dovoljno dobro, zar ne?
    Poruku je izmenio goldie, 18.05.2007 u 13:05 Razlog: bold

  2. #2

    Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Ne, nisam sa tom osobom za koga sam smatrala da je "pravi" za mene ako uopste postoji tako nesto. Cujemo se i danas i oboje znamo da je to nesto sto nikad nece proci ma koliko se trudili da zaboravimo i nekako nastavimo dalje sa svojim zivotima i pokusamo pokloniti drugoj osobi sve ono sto smo mogli pokloniti jedno drugom, to ostaje medju nama odn. ostaje u nama jer smo previse sebicni da bi tu ljubav podelili s drugima.
    A sto se tice veza posle njega, pokusala sam, nije bilo tog zara, te volje da se nekako prilagodimo jedno drugom pa se ubrzo to i zavrsilo....
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  3. #3

    Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Ja sam definitivno sa osobom svojih snova...samo je u snovima i srecem

    Ali nisam je jos upoznao...znam da postoji negde...mozda ispadne iz tog sna jednom...pa se sretnemo pred nekim izlogom...ili sudarimo na nekom izlazu iz lifta...hm...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  4. #4

    Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Ne mislim da postoji "savršen muškarac" za mene, niti za bilo koju drugu osobu. Neko je uslovno rečeno savršen samo dotle, dok ga ne upoznamo jako dobro, a onda on postaje ljudsko biće od krvi i mesa, sa vrlinama i manama, i koje nam takvo, kakvo je - odgovara ili ne. Šaša meni odgovara, ne savršeno, ali sasvim dovoljno da bih mogla da kažem da smo srećni i da smo "se našli".A ideje o savršenom muškarcu, koji ti odgovara u svakom smislu svakog trenutka ceo život ostavljam nekim novim generacijama tinejdžerki .
    Dakle, slažem se sa delom ovoga što je Crazy_Angel rekla:
    odlicno nam je zajedno i volimo se, sve mane i nedostatke onog drugog smo naucili podnositi tako da sve stima. Imam pored sebe osobu koju volim i koja voli mene. Upoznali smo se i zavoleli, upoznali se i zakljucili da zelimo jedno drugo, i da zelimo jedno uz drugo nastaviti zivot. Nismo apsolutno slicni, nismo idealni. Imamo jedno drugo, volimo jedno drugo, a ono sto je najbitnije trudimo se da rastemo i uzdizemo se jedno zbog drugog. Oboje imamo i dobrih strana, mana i musica. Znas da ima bolje, no cemu traziti ili danas-sutra zaliti, sto nisi trazio nesto, ako vec imas ono sto trebas.. Nikad ne bi nasao dovoljno dobro, zar ne?
    Poruku je izmenio SQUAW, 18.05.2007 u 17:34 Razlog: kodovi
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  5. #5

    Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Ako bi me neko pitao da definišem muškarca svojih snova - nisam sigurna da bih uspela!
    Jedan se oženio - prošle godine u junu...sad ima tako veliku manu da ga više ne mogu ni u šali nazvati muškarcem svojih snova!

    Onaj sa kojim sam bila do pre nekoliko dana, nije bio baš si snova, ali je bio moj i to ga je činilo posebnim i dragocenim.
    Vremenom sam naučila i da volim ono što inače ne volim
    dobro, ne baš da volim, ali da uvažavam i poštujem
    i recimo da sam bila sretna...očigledno ne dovoljno!

    Dakle...javiću se kad naiđe sledeći da vidimo u kom stepenu su snovi ostvarivi
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #6

    Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Koliko je, kolicina fizicke bliskosti bitna, za odgovor na ovo pitanje?
    Poruku je izmenio SQUAW, 19.05.2007 u 21:06 Razlog: bold i caps lock
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  7. #7

    Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Prvo se moramo zapitati da li postoji osoba iz snova Mozemo mi zamisljati ihahaj... Ali sanse da stvarno naidjemo na tu osobu... Za mene su ravne nuli.

    Nijedan moj decko nije bio onaj iz mojih snova.
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  8. #8

    Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Osoba mojih snova je negde daleko sa nekim ko joj je dalek, al za razliku od mene-i tako blizu.
    Neko je rekao da je daljina za ljubav kao voda za vatru- gasi malu i raspiruje veliku . Ne bih se složio: Daljina samo brže ugasi malu ljubav. Pre ili docnije ta daljina raspali slutnje, pospeši sumnje, poljulja veru i rasprši snove. I moji snovi se lagano gase.
    Pametniji ne poputajte vie- situacija je alarmantna.

  9. #9

    13 Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    *Vreme prolazi ljudi se menjaju a jedino uspomene ostaju kao vecno secanje na proslost*
    Za mene je vise nema... ali i posle gotovo 20 godina pamtim, miris njenog parfema, miris procvalih lipa, finalne utakmice Spanija - Nemacka, njena sobe na prvom spratu studentskog doma-desno poslednja vrata levo, soba 32, maglovitog jutra, Odjile, njenog odlaska u Rovinj, povratka i hladnog zagrljaja na surcinskom aerodromu. Posle smo vodili ljubav, sedela je gola na krevetu, stavila je glavu izmedju kolena-cutala je. Proslo je tri dana, zamolila me je da se nadjemo i razgovaramo..."srela sam staru ljuvab na moru...vodili smo ljubav...hocu da ostanemo prijatelji".
    Tu noc sam se napio i sledecu i sledecu.
    Sreli smo se tek nakon sest meseci, bila je sa svojim drustvom, ona je pruzila ruku, odgovorio sam:" Sa tobom ne", okrenuo se i otisao.
    I danas sam siguran da smo to vece mogli ponovo biti zajedno ali izdaja je izdaja-dok je trajalo ona je za mene bila sve.
    Za svo vremene niko mi nije trebao, dolazila je zima, opet magle ali jesenje. Slike su pocele da blede i polako su pocele da ulaze u moj zivot druge zene za jednu noc, za nedeljno poslepodne, cesto bez izlazaka samo udri me do zore. Iskreno plasio sam se da budem povredjen - ostavljen-nisam otvarao dusu.
    Tek nakon tri godine u svom tom svom lutanju " kresni i ostavi|, sreo sam nekog i ostao zajedno sve ove godine.
    Mada i sada desi se priznajem- ponekad- upoznam neku zenu pa se malo igramo, ali daleko od ociju drugih, kasnije ostajemo prijatelji znamo zasto smo bas to i na takav nacin radili.

  10. #10

    Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Pre nekoliko godina nisam bila sigurna da cu ikada nekog moci voleti...dugo...da cu moci sa nekim živeti, stvoriti porodicu...Jednostavno zaljubivala sam se i odljubivala tako olako...
    Al njega sam tako slucajno upoznala, jos cudnije smo se spojili, al kad smo se spojili oboje smo znali da je to to...
    Toliko harmonican i idealan, mogu reci, život nisam ni u snu zamisljala...Da cu posle godinu i nesto nekoga toliko voleti, da ce mene neko toliko voleti...nikad...Al eto, izgleda život ili sudbina(ili nesto trece) ipak ume da iznenadi...
    Ne mislim, vec sam sigurna da sam nasla muskarca "svojih snova" iako ih nikad nisam sanjala...imam nekoga ko me voli isto koliko ja njega...nekog ko želi isto što i ja...nekog ko me podržava i raduje se mom uspehu kao i ja njegovom...nekog ko me oseca kao ženu...nekog ko je mene prihvatio i pustio me da hodam pored njega kroz život....

  11. #11

    Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    sta su reci ? ja sam naj sretniji sa moju Macuuuuuuuuuuuu !

  12. #12

    Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Ne verujem u price o osobi svojih snova...

    Takva razmisljanja sadrze klopku...
    15 godina sam mislio da sam sa najidealnijom osobom na svetu, koja je od svih najvise stvorena za mene. Bolja je od svih i naravno da je na neki nacin osoba snova....

    I tada sam upoznao neku kome je deo duse kopija mene! Ona je JA u telu osobe suprotnog pola!
    Ta mora da je idealnija u svemu, cim razmislja kao ja, cim znam sve njene odgovore na moja pitanja cak pre nego sto ona sama odgovori, sve citam iz sebe!

    I sta sada? Napustiti dosadasnju saputnicu jer se pojavila idealna? A sta ako posle nekog vremena se pojavi jos idealnija? Sta ako se na kraju ispostavi da i nije toliko idealna, kako se na prvi pogled cini?

    Sa druge strane zasto da tesim sebe da sam sa idealnom, kada tako nesto mozda i ne postoji?

    Znaci imam najbolji moguci izbor uz sebe, uvek sam znao dobro birati!
    Ne razmisljam o odealnoj. Vise razmisljam o tome kako da ostvarim sebe! Ja treba da budem sebi idealan, a ne partner! Ako sam zadovoljan sa sobom i svojim zivotom, bit cu zadovoljan i sa partnerom!
    Zvuci sebicno? U principu nisam sebican covek.


  13. #13

    Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Čim je dotakneš, osetiš miris, izmenjaš po koju reč sa tom osobom, to više nije san, to se prelije u realnost koja nikada nije onoliko lepa koliko su lepi snovi. I bojim se, da iz te perspektive niko od nas nikada neće ni biti sa osobom svojih snova, što možda i jeste najbolje.

    Ostvarenja snova su nekada mnogo bolnija od sanjanja jer "...snovi najčešće vrede tek kad s' tobom osede, s' tobom ostare..."
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  14. #14

    13 Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Kako neko moze biti sa osobom njegovih snova? Ako je neko sa osobom njegovih snova, onda nije vise to ta "osoba iz snova". Mislim, osoba snova je kao neki simbol, nesto sto covek nemoze da dotakne, sto covek/zena zna da nece nikad biti sa njim/njom...jer svaki moze biti savrsen...dok ne zivis sa njim/njom

  15. #15

    Odgovor: Ko je od vas sa osobom svojih snova?

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Čim je dotakneš, osetiš miris, izmenjaš po koju reč sa tom osobom, to više nije san, to se prelije u realnost koja nikada nije onoliko lepa koliko su lepi snovi. I bojim se, da iz te perspektive niko od nas nikada neće ni biti sa osobom svojih snova, što možda i jeste najbolje.
    Savrseno tacno!!
    Ali kad je dotaknem,trgnem se!Dodir kakav sam sanjao!!
    Poljubim,dug,vlazan,vreo,mek poljubac,sav ukusan,kao iz snova!
    Puno verovanje u pokrete,dodire,ruke miluju,zmurimo,uzdisem...kao iz sna!
    Nacin vodjenja razgovora,razmena reci,izlivi ljubavi,uzdisaji...san!!
    Drago mi je sto sam se probudio uz takvu osobu!Samo sam nastavio svoj san!!
    Vise nesanjam!Nemoram to da radim!!Ja sam sa zenom iz svojih snova!
    Dovoljno mi je da se samo malo prisetim...prepustim se....
    Sad mi san postaje...susreti koji bude iz sna!!!!
    Volim je,ali kao u snu!!!!!!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vas auto iz snova
    Autor swba u forumu Auto-moto
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 28.11.2023, 12:52
  2. Sex sa osobom sa neta
    Autor Fotografns u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 25.10.2022, 22:55
  3. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 23:44
  4. Ljubav sa osobom, koja je teško bolesna...
    Autor TomislavToma u forumu Ljubav
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 14.03.2010, 20:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •