Musko - zenska prijateljstva
Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 131
  1. #1

    09 Musko - zenska prijateljstva

    Nisam sigurna da li ova tema moze da se svrsta ovde.. ali pokusacu

    Ovako, da li verujete da muskarac i zena mogu da budu prijatelji, pravi prijatelji, a da medju vama nema nikakvih iskri koje bi to prijateljstvo mogle da poljuljaju?
    Znaci, da je jedan muskarac ono sto moze da vam bude drugarica, ili vi njemu drug..

    Licno, imam dva druga sa kojima mogu da pricam o apsolutno svemu, jer se razumemo i nije mi problem da im ispricam bukvalno sve o svom zivotu.. I da nikome od nas ni na kraj pameti nije sex.. samo smo prijatelji, pravi..
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    po meni : prijateljstvo muško žemsko je .... na liniji izmedju pravog prijateljstva, i mogućnosti da se desi nešto više ... al bukvalno se vaga izmedju ...neka privlačnost uvek postoji bar sa jedne strane...
    Imam drugarica ... al sa svakom sam imao neku situaciju gde je moglo da dodje do nečeg,gde je neko izrazio simpatiju prema onom drugom (ne mora naglas al dovoljno da se zna)...medjutim iz,u tom trenutku,razloga nije bilo ništa i nastavlja se prijateljstvo,koje je posle mnogo jače...
    U suštini sve zavisi od osobe do osobe i od situacije do situacije...
    Kažem : balansiranje
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  3. #3

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Naravno, musko zenska prijateljstva su sasvim realna. Uvek bude nekih ispoljavanja interesovanja, ali kasnije se sve to vrati na prijateljstvo.
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  4. #4

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Dal' postoji muško-žensko prijateljstvo? Naravno. Ruku ću dati u vatru za taj pojam.

    Zašto? Ovako, dal' bi mi imali nekoga za frenda a da nam je odbojan? Da ga bar malo ne simpatiziramo? Ne, naravno da ne. I zašto onda to simpatiziranje svrstavaju u sviđanje i u, ajmo reći neku, ljubav?

    Neću frenda s kojim nemrem razgovarati, kojeg nemrem slušati, kojeg nemrem gledati. Mora mi biti simpa. Bar na početku da mu dam šansu da mi bude frend.

    Zašto brkamo pojmove?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #5

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    ...musko-zensko prijateljstvo postoji kao skup iskrica sa jedne i druge strane...a posto je vatra cudna i nepredvidljiva stvar,nikada se ne zna kada,kako i koga od to dvoje ce progutati...a ako zajedno nestanu u plamenu, onda su oboje okusili ljubav...

  6. #6

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    ...nisu mi sve žene prijatelji...niti su mi svi prijatelji žene...

    ...ali imam prijateljica...


    ...ne razumem ni ja ...ne trudite se ni vi...

  7. #7

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat pumba kaže: Pogledaj poruku
    U suštini sve zavisi od osobe do osobe i od situacije do situacije...
    I ja kažem Retko će te koji muškarac odmeriti kao drugaricu kada se pojaviš u nečemu što bi možda i moglo da se nazove mini suknja, ali opet, ni brat te tada neće odmeriti kao parče mesa. Imam nekolicinu muških prijatelja, koja su gajena po brat - sestra principu, i da je tu trebalo i moglo biti nešto više - bilo bi odavno. Neka su krunisana i kumstvom Zato ja verujem u muško - ženska prijateljstva, jer ih gradim onako kako želim da ih gradim. Nikada se nisam igrala ljubavlju ili osećanjima, pa lagala sebe da sam sa nekim samo drug, a da osećam nešto više. Čemu? To više ne bi bilo iskreno i ja se u toj petljanciji ne bih snalazila. Sve muškarce sa kojima nisam ili ne želim da spavam, a želim da budu u mojoj blizini posmatram kao braću. Što se mene tiče oni su mi najbolje drugarice, i možemo pričati i šaliti se bukvalno o bilo čemu odavde do Meseca i nazad. Drago mi je da imam i takav odgovor od onih muškaraca do kojih mi je stalo I volim ih mnogo, baš.

    Možda je to zato što imam braću i što sam zbog njih stalno bila okružena muškarcima ali svesna sam da će retko ko reći da je muško žensko prijateljstvo moguće. Ne mogu ni da zamislim drugačiji odnos sa njima, niti mogu da zamislim da ih nemam. Bila bih siromašnija za čitav jedan svemir prijateljstava. Sve stvarno zavisi od osobe i kako čemu pristupaš.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Po meni musko i zensko nemogu biti prijatelji a ako mogu onda je to stvarno rijetkost.
    u svakom zlu ima nesto dobra

  9. #9

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Naravno da imam izuzetno dobre prijateljice
    i kad god se vidimo to prijateljstvo i produbimo
    P.S.
    smatram ak da su mi bolji prijatelji zene od muşkaraca
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #10

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Јарићу, куку мени, какав ти је то аватар?

    Ја уствари пуно боље и лакше остварујем контакте, пријатељства и познанства са женама... мушкарце не подносим, обично су искомплексирани папци васпитани без мушке фигуре. Што наравно не значи да и те контакте остварујем лако Али мост дефинитли, верујем у таква пријатељства и сведочим да постоје. Једноставно, мени је некако нормалније волети некога а да немаш неке задње намере. А имати задње намере према свакој жемској особи коју познајеш ми је мало претерано...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #11

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Једноставно, мени је некако нормалније волети некога а да немаш неке задње намере. А имати задње намере према свакој жемској особи коју познајеш ми је мало претерано...
    to je i poenta prijateljstva u ovom slucaju.. zasto moras da imas zadnje namere (ako si muskarac) prema svemu sto je zensko i sto hoda na dve noge?
    ti je preterano!
    a u zenskom slucaju, zbog cega bih terala muskarca od sebe koi zeli da mi bude prijatelj? Naprotiv, muskarac moze da bude bolja "prijateljica" od devojke.. ali to sve sad vec zavisi i od osobe..
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #12

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    А имати задње намере према свакој жемској особи коју познајеш ми је мало претерано...
    I obratno. Je, i ja se slažem. Nezrelo, preterano, glupo i primitivno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #13

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Pa naravno da je moguce prijateljstvo izmedju zene i muskarca ,ali sve je to lepo objasnila SQUAW
    No me toques

  14. #14

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    nemam pojma zashto, ali oduvek sam se bolje osecala u mushkom drushtvu... oduvek sam vecinom i bila u mushkom drushtvu... stoga, verujem, tj sigurna sam da takva prijateljstva postoje.
    naravno deshavalo se da neko nekad pozeli vishe od prijateljstva, ali to se nikad nije ostvarilo. onaj ko se na samom pochetku postavi kao prijatelj i koga ja kao prijatelja zavolim ne moze posle da se predomisli...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  15. #15

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat pumba kaže: Pogledaj poruku
    po meni : prijateljstvo muško žemsko je .... na liniji izmedju pravog prijateljstva, i mogućnosti da se desi nešto više ... al bukvalno se vaga izmedju ...neka privlačnost uvek postoji bar sa jedne strane...
    Imam drugarica ... al sa svakom sam imao neku situaciju gde je moglo da dodje do nečeg,gde je neko izrazio simpatiju prema onom drugom (ne mora naglas al dovoljno da se zna)...medjutim iz,u tom trenutku,razloga nije bilo ništa i nastavlja se prijateljstvo,koje je posle mnogo jače...
    U suštini sve zavisi od osobe do osobe i od situacije do situacije...
    Kažem : balansiranje
    Slazem se.... Mada su retki slucajevi gde je to sve stvarno samo prijateljstvo...
    "Ride. Because children need heroes."

Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Blede li vasa prijateljstva..?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 13.02.2015, 11:20
  2. Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
    Autor goldie u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:41
  3. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  4. Pivo: musko ili zensko pice
    Autor goldie u forumu Muška kafana
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 21.07.2009, 00:49
  5. Zasto je bolje biti musko
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007, 23:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •