vera u boga olicenje pravih pravoslavaca,dakle Srba.....za otadzbinu naravno,ne za crvenu tvorevinu......za kralja,pa sad...msm u ovoj paroli se misli na Petra II 18-godisnjeg decaka koji pojma nije imao sta se oko njega dogadja (josu vek je jurio devojke i igrao fudbal,kad je postavljen za kralja),ali on je bio figura,vlada u londonu je nosila vlast......to sto je pobegao ostro osudjujem i jako je kukavicki,kao uostalom i cela vlada na celu sa Simovicem-jednim od najvecih srpskih nepromisljenika i utopljenika.....ubacio zemlju u g**** do guse,pa ajd na aerodrom......ravnogorskom pokretu cak zameram toliku predanost dinastiji i kralju,koji ga je 1944. smenio i postavio mu crvenog spijuna za komandanta,da njega sa 16 odlikovanja uci ratovanju.....po meni draza bi "x" puta bolje prosao da je kao Sarl De Gol istupio ispred naroda i vodio politiku tako da posle rata on preuzme vlasti proglasi se demokratska republika,ili ustavna monarhija po kojoj kralj nema nikakvu vlast (kao u UK,Spaniji itd).....to sto je bio predan kralju odbilo mu se o glavu,jer je narod koji nije znao da je kralj i ta londonska vlada bila inicijator pobune od 27.3.41. ,nego je mislio da je to Tito iako ga tada nije bilo,i da Draza radi na unistenju naroda,kralj je imao jako negativan status u narodu posle bekstva,to je i Drazu onemogucilo........ali na kraju krajeva bolje i kukavicki kralj sa marionetskom ulogom posle rata,nego crveni imperator koji je bio apsolutista najveci kod nas jos od milosa obrenovica u prvoj vladavini.....msm ne poravdavam kralja,ali ravnogorski pokret 100% i da su oni zauzeli vlast bilo bi "Fantasticno".....opet kazem kralj petar je bio "ljigan" "deran" pojma nije imao ni o cemu,a Draza slepo odan dinastiji,crveno zlo iskoristilo revolt u narodu i zavladalo kao faraoni u egiptu......
a ovaj prestolonaslednik alkesandar II prvo treba da nauci srpski,da ga ne prica ko da ima testo u ustima,pa onda da kaze nesto,to se odonsi i na sinove mu,ali mislim da ce proci dosta vremena pa da mi opet budemo monarhija,ai kad budemo valjda ce to biti simbolicni vladar za sastanke,skupove,utakmice,zenidbe,razvode,provode i ostalo.....
p.s. Tito je trosio vise nego svi vladari iz karadjodjevica,ovi danas se ponsadju kao da smo despotovina......