S verom u Boga, za kralja i otadzbinu... - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 95 od ukupno 95
  1. #91

    Odgovor: S verom u Boga, za kralja i otadzbinu...

    vera u boga olicenje pravih pravoslavaca,dakle Srba.....za otadzbinu naravno,ne za crvenu tvorevinu......za kralja,pa sad...msm u ovoj paroli se misli na Petra II 18-godisnjeg decaka koji pojma nije imao sta se oko njega dogadja (josu vek je jurio devojke i igrao fudbal,kad je postavljen za kralja),ali on je bio figura,vlada u londonu je nosila vlast......to sto je pobegao ostro osudjujem i jako je kukavicki,kao uostalom i cela vlada na celu sa Simovicem-jednim od najvecih srpskih nepromisljenika i utopljenika.....ubacio zemlju u g**** do guse,pa ajd na aerodrom......ravnogorskom pokretu cak zameram toliku predanost dinastiji i kralju,koji ga je 1944. smenio i postavio mu crvenog spijuna za komandanta,da njega sa 16 odlikovanja uci ratovanju.....po meni draza bi "x" puta bolje prosao da je kao Sarl De Gol istupio ispred naroda i vodio politiku tako da posle rata on preuzme vlasti proglasi se demokratska republika,ili ustavna monarhija po kojoj kralj nema nikakvu vlast (kao u UK,Spaniji itd).....to sto je bio predan kralju odbilo mu se o glavu,jer je narod koji nije znao da je kralj i ta londonska vlada bila inicijator pobune od 27.3.41. ,nego je mislio da je to Tito iako ga tada nije bilo,i da Draza radi na unistenju naroda,kralj je imao jako negativan status u narodu posle bekstva,to je i Drazu onemogucilo........ali na kraju krajeva bolje i kukavicki kralj sa marionetskom ulogom posle rata,nego crveni imperator koji je bio apsolutista najveci kod nas jos od milosa obrenovica u prvoj vladavini.....msm ne poravdavam kralja,ali ravnogorski pokret 100% i da su oni zauzeli vlast bilo bi "Fantasticno".....opet kazem kralj petar je bio "ljigan" "deran" pojma nije imao ni o cemu,a Draza slepo odan dinastiji,crveno zlo iskoristilo revolt u narodu i zavladalo kao faraoni u egiptu......
    a ovaj prestolonaslednik alkesandar II prvo treba da nauci srpski,da ga ne prica ko da ima testo u ustima,pa onda da kaze nesto,to se odonsi i na sinove mu,ali mislim da ce proci dosta vremena pa da mi opet budemo monarhija,ai kad budemo valjda ce to biti simbolicni vladar za sastanke,skupove,utakmice,zenidbe,razvode,provode i ostalo.....
    p.s. Tito je trosio vise nego svi vladari iz karadjodjevica,ovi danas se ponsadju kao da smo despotovina......

  2. #92

    Odgovor: S verom u Boga, za kralja i otadzbinu...

    Citat poirot kaže: Pogledaj poruku
    ..mislim da ce proci dosta vremena pa da mi opet budemo monarhija,ai kad budemo valjda ce to biti simbolicni vladar za sastanke,skupove,utakmice,zenidbe,razvode,provode i ostalo.....
    Ja uopšte ne razumem potrebu za kraljem
    a pogotovu ne razumem - ovakvu potrebu za ovakvim kraljem.
    Pa zar je Srbija ostala bez mečki ..?
    Zar nije jeVtinije nabaviti vašarskim ciganima nove mečke (pod uslovom da su stare za rashod ili izumrlE).
    Evo mogu Tadić, Drinkić i Mrka, VeljO i Palma ......................................... mslm, mogu da ih nabave

    Citat poirot kaže: Pogledaj poruku
    p.s. Tito je trosio vise nego svi vladari iz karadjodjevica,ovi danas se ponsadju kao da smo despotovina......
    Ko koliko društvu do_prinese.. spram toga neka troši.
    Što će reći... onoj potomačkoj bagri i pijavicama treba odmah dati šutudupe iz dvora i pozapošljavati sve te neradnike..
    da ako nikom drugom - bar sebi budu korisni,
    a ovim kursAdŽijama treba što pre obračunati i glavnicu duga i kamatunakamatinekamatekamatu.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #93

    Odgovor: S verom u Boga, za kralja i otadzbinu...

    Pre nego što počnete sa lupanjem gluuposti, bilo bi sasvim ok da pročitate uvodni post, a ne samo naslov teme.

    Xvala.

    Poruku je izmenio Turkmenbashi, 08.05.2010 u 21:30

  4. #94

    Odgovor: S verom u Boga, za kralja i otadzbinu...

    Fašisti...
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  5. #95

    Odgovor: S verom u Boga, za kralja i otadzbinu...

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Fašisti...
    sta fasisti?

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Slične teme

  1. Pomagajte ko Boga vas molim
    Autor NickPA u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 27.04.2017, 21:54
  2. Bez kralja ne valja?
    Autor Phoenix u forumu Politika
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 30.07.2010, 21:26
  3. Da li može postojati pravda bez postojanja Boga?
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 27.07.2010, 20:38
  4. A da smo za boga odabrali ženu?..
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 24.12.2008, 00:40
  5. Mi imamo svoga boga, ime mu je Bodiroga
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.06.2007, 19:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •