Zašto uopšte pišete na forumu? - Strana 3
Strana 3 od 19 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 285
  1. #31

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Pa,sta ja znam... Dosadno mi je,volim se zezati s ljudima... Ma ne znam... Sta drugo da radim na netu?
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  2. #32

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Zato sto mi je ponestalo vune za strikanje
    A i moram da vedzbam kuckanje ( odlucila sam da se zaposlim kao sekretarica i time razbijem predrasude da je starijima tesko da se zaposle)
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #33

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    ...uglavnom zbog freekova poput ovog iznad mene...

  4. #34

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Prvi post sam postavila da bi ljudi koji imaju problem koji sam ja imala znali da postoji resenje i da nisu usamljeni, pa mi je bilo simpaticno da me neko pita "kako se osecate sada", a onda je sve nekako nastavilo spontano da se desava, procitam misljenja drugih na neku temu pa dam svoje misljenje, pa dobijem reakciju na svoje i tako udjoh u zacarani krug.......
    Dopada mi se sto je "vojvodjanski", sto su ljudi kulturni i dijalozi su na nivou, sto su neki clanovi pojam duhovitosti, sto uvek nabacim osmeh na lice kad imam vremena da se ulogujem jer znam da cu se sigurno dobro provesti itd. itd. itd.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  5. #35

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Pre 7 godina,jedne zime,krisom da me neko ne bi video,bila zima sa snegom pohadjao kurs sa decom,kako bih naucio da upalim komp i odradim ponesto u word-u zarad posla kojim poceh da se bavim...

    Pre 4 godine,zahladneli odnosi mene me i zene me,deca velika,sa komsinicom mladjom od sebe 22 godine u vezi vec godinu i nesto,resim da prelomim,jer je ispalo da i pored zarade ne valjam zeni,mami,deci,osim pok. ocu kojem sam valjao uvek,pa verovatno i tako pokojnom sto tada bese...

    Naravno iz postovanja prema majci moje dece i zeni koju sam najvise voleo u zivotu,ako ne tada onda nekada bas tako,raskinem sa Bojanom za koju se nije ni znalo,tek da ne ispadne da porodicu rasturam zbog pomenute,mada ne znam koga sam vise voleo osim nje toliko (od 365 dana mozda se 3 dana nismo videli..devica u horoskopu)

    Zbog problema koji su proistekli zbog potrosenih nekoliko desetina hiljada evra,vracanja kuci posle 72 sata ludovanja sa pauzama od 12 sati odmora,morao sam da potegnem svoje kartele i prijateljstva,znaci budem sa losim drustvom zarad sigurnosti pre svega moje dece i ex zene,mada ona ni sada ne zna pravu istinu,pa tako dodjem u priliku da prodam sve sto sam imao pokretnosti,auto,bacim karticu iz mobilnog i zakucam se u 4 zida,pa bukvalno 6 meseci nisam izasao do trafike po cigarete...
    Ostane cerka sa mnom od 19 godina i dovedemo moju kevu da nam kuva i odrzava u zivotu...klinac je i tada dolazio,sada jos vise,bivsa takodje,ali ja sam bio kao na cekanju za smrt u redu sa 40-41 godinu...

    Neko mi objasni kako na netu ima chata,foruma i slicnoga i onda je sve pocelo...

    Nisam mislio da to uspeva i dok sam spoznao vec je bilo kasno...poceh da ulepsavam i sebi zivot i drugima,a isto tako i da komplikujem...tesi me da nisam cuo da se neko pokajao zato sto je mene upoznao ili samo kuckao...

    Usput iskoristim priliku i smislim kako da iz 4 zida napravim neke pare ponovo,otvorim opet nesto,zivim od neta,kontrol panela,042 dial up veza,0900 servisa...izadjem jednom u mesec - dva tek da isplatim nekom nesto ili potpisem ugovor...Sve ostalo je zabava i ne znam drugacije da zivim...izlazim 1-3 puta nedeljno...Ili sam u kuci ili sam u full-u sto bi dileri auta rekli...

    Eto ,ukratko to sam..Nebojsa,29 februara 2008. 44 godine vec,klinci Jovana 19 i Nikola 9 i u maju jedno vanbracno po svemu sudeci...sto sam iskreniji manje mi veruju,pa tako ne mislim da je ovo nesto neprimereno za napisati sto napisao sam vec..

  6. #36

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Zato što ponekad nemam nikog pored sebe da me sasluša...
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #37

    13 Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    ...Dopada mi se sto je "vojvodjanski", sto su ljudi kulturni i dijalozi su na nivou, sto su neki clanovi pojam duhovitosti, sto uvek nabacim osmeh na lice kad imam vremena da se ulogujem jer znam da cu se sigurno dobro provesti itd. itd. itd.
    I zato sto ste mi najbolje drustvo koje sam ikada imala!
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  8. #38

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Zato što ponekad nemam nikog pored sebe da me sasluša...


    ....zato što neću da me slušaju nego čitaju.....

  9. #39

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Nemam pojma takođe...nagovorili su me..pa gde mujo..tu i hasinica..

  10. #40

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Mogu da gundjam bezbedno. I o zeni i o deci i o komsijama. Sve kazem ovde naglas sto precutim kuci zbog mira u kuci.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  11. #41

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    pa...pisem zato sto mi je tesko da sve drzim u glavi...

    pisem kad mi je lepo...
    pisem kad sam tuzna..
    a i egzibicionista sam..volem na javnom mestu..misim pred ljudima..

  12. #42

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Forum je idealno mesto za odmaranje mozga. Baciš neke misli na ekran i nekako se čine manje, lakše, preživljivije... A i volim diskusiju..

    Kiss
    Namrčilo se nebo iznad Zemuna kao da će....

  13. #43

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    ја ево пишем јер ми се чини да ме неко тамо, далеко, чује, слуша и
    добро вече, добри људи
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  14. #44

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    ...volem da serunjam po ovija foruma......

  15. #45

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    ...lakse mi je da pisem,nego 8 sati da sljakam...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 3 od 19 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  3. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  4. Darwin od danas i na vashem forumu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 18:23
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •